Wibo, Eyebrow Fixer (Bezbarwny żel utrwalający kształt brwi)

Wibo, Eyebrow Fixer (Bezbarwny żel utrwalający kształt brwi)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Kategoria
Marka

Bezbarwny żel utrwalający kształt brwi marki Wibo zdyscyplinuje najbardziej nieposkromione brwi i utrwali ich kształt. Dzięki ultra lekkiej formule i wygodnemu aplikatorowi w wygodny sposób, jednym pociągnięciem przywrócisz pożądany kształt brwi.

żele do brwi

Wibo ewebrow fixer

Bezbarwny żel utrwalajacy - duże słowo utrwalający. Szczoteczka bardzo fajna duża , wyprofilowana. Jednak po nałożeniu żelu
i wyschnięciu, brwi wracają do starego ułożenia.
Po nałożeniu drugi raz widoczny na brwiach białe ślady żelu. Widocznie produkt przeznaczony dla delikatniejszej ilości brwi.

Nic fajnego

Mam wrażenie że produkt spełniał swoje zadanie tylko przez pierwsze tygodnie chociaż i tak nie robił wielkiego wow ale było widać że trochę trzyma i utrwala brwi natomiast po 2 tygodniach używania mam wrażenie że produkt mi wysechł i do niczego się już nie nadaje , kolejny minus to tragiczna szczoteczka która na maksa źle się pracuje . U mnie produkt kompletnie się nie sprawdził .

Beznadziejny

Też żel moim zdaniem to wielka klapa. Żel jest jakby wyschnięty, nie nabiera się na szczoteczkę mimo że widzę przez opakowanie, że produkt jest cały. Nałożony na brwiach nie daje kompletnie nic, po prostu jakby go nie było. Nie ma mowy o jakimś ułożeniu czy utrwaleniu włoskow na brwiach.
Do tego ta szczoteczka moim zdaniem jest za duża, bardziej przypomina mi to szczoteczkę do rzęs niż do brwi. Do tego jest strasznie miękka i się wygina.
Dziwny produkt, naprawdę nie polecam.
Więcej nie kupię na pewno.

Niby tanioszka, ale przepłacona.

Żel zakupiony oczywiście w drogerii na R, z początku mnie zachwycił, bo robił, co ma robić, czyli trzymał w ryzach moje brwi, nie rozmazywał położonej przedtem ulubionej kredki. Sielanka trwała +- 2 tygodnie. Po tym, jak produkt się, nie wiem, utlenił się? wysechł? Nie robi nic, poza rozmazywaniem kredki do brwi. Moje długie, mierzwiące się włoski brwi nadal się radośnie kręcą i wystają we wszystkich możliwych kierunkach. Nigdy więcej.

Lubiłam ;)

Zużyłam 2 lub 3 opakowania tego produktu. Według mnie jest poprawny. Utrwala fajnie i naturalnie brwi co mi w zupełności wystarczy. Nie lubię jak tego typu produkt tworzy taką „skorupę” na włoskach i mocno zastyga. Ten żel daje taki fajny błyszczący efekt. Ode mnie dostaje 4 gwiazdki, odejmuje jedną za dość specyficzną końcówkę. Jak dla mnie mogłaby być zwykła szczoteczka ☺️

Średniak

Żel który z jednej strony jest dobry a z drogiej bardzo meczowy. Dobrze utrzymuje brwi na swoim miejscu. Szczoteczka która jest tragiczna. Jest bardzo elastyczną przez co ciężko się nią pracuje oraz posiadam końcówkę zakończoną kuleczką co jest tragiczne. Końcówka ciężkości wychodzi oraz nabiera produkt.

Polecam ten żel:) jest jak mały czarodziej, posiada ciekawą szczoteczkę????

Żel jest jak mały czarodziej:) Posiada fajną szczoteczkę, dzięki której dobrze i bardzo łatwo aplikuje się go na brwiach. U mnie sprawdza się bez poprawek przez cały dzień. Żel jest bezbarwny, bardzo wydajny.

nie warte kupienia

ten żel może układa brwi ale w ogóle nie utrwala ich kształtu.długo zastyga i w sumie nie jest to nic specjalnego jest troche zbyt wodnisty i ta szczoteczka strasznie się odgina jedyne plusy to cena bo kosztuj tylko jakies 15 zł ale nie jest warty kupienia

Dla naturalnego efektu

✓Stabilna i dobrze wyprofilowana silikonowa szczoteczka.
✓Żel ma odpowiednią konsystencję, nie jest ani za rzadki, ani gęsty. Nie zostawia grudek (mimo, że jest przezroczysty, jest możliwość, żeby coś takiego się porobiło - z doświadczeń z innym żelem).
✓Przyjemnie pachnie.
✓ Żel pomaga ułożyć niesforne włoski, rozczesuje je, nadaje odpowiedni kierunek.
✓Nie jest to produkt mocno utrwalający. Nie usztywnia włosków. Utrzymuje je jednak w ryzach przez jakiś czas.
Dla wielbicielek naturalnego looku- w sam raz.
Nie odnotowałam właściwości odżywiających brwi.

Średniej klasy żel do brwi

Ten żel najlepiej mogę określić słowami ''nic specjalnego''. Taki sobie żel, który coś tam daje, ale super efektów nie ma. Dobry jak na swoją półkę cenową, ale następnym razem sięgnę po coś innego.

Słabo utrwala

Generalnie ten zel bardzo słabo usztywnia włosy na brwiach, jak przeczesze się szczoteczka to stoją a jak tylko doczekam chwile to włoski kładą się, zel daje lekki kolor co jest dużym plusem bo brwi wyglądają bardzo naturalnie, szczoteczka jest fajna i dobrze się nią nakłada produkt i gdyby jeszcze bardziej usztywnial to by był mój ideał

Dla mnie idealny na co dzień

Mam dość gęste i długie brwi. Na co dzień wymagają jedynie delikatnego utrwalenia. Ten żel z Wibo jest dla mnie idealny.

Bardzo wygodne opakowanie, szczoteczka świetnie rozczesuje włoski. Moc żelu oceniam na średnią, co jest dla mnie świetne na co dzie. Nie pozostawia grudek, żadnych farfocli, nie bieli... perfekcja! Dobrze ujarzmia i utrzymuje w miejscu.

Ale podkreślam!
Jest to leciutki żel, po którym jest delikatny i naturalny efekt. Gdy potrzeba czegoś mocniejszego, ten żel się nie sprawdzi.