Naomi Campbell EDT

Naomi Campbell EDT

Woda toaletowa` Naomi Campbell` jest pierwszym zapachem noszącym imię modelki, którą zna cały świat. Emanuje wokół siebie nieodpartym seksapilem, niezależnością i wolnością. Pragnienie przeniknąć tam, gdzie zwykle jest to niemożliwe. Świeżość i magia zapachu Naomi Campbell` leży głęboko w mistrzowsko dobranej mieszance zapachów kwiatu pomarańczy, magnolii, bergamotki, brzoskwini, mandarynki, kokosu, anyżu gwiaździstego. Sercem mieszanki są nuty zapachowe tuberozy, heliotropu, róży, jaśminu i konwalii, zaś podstawą, aromaty ambry, wanilii, piżma, drzewa sandałowego, cedru, opoponax`u, fasoli Tonka, banzoiny i karmelu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat pomarańczy, brzoskwinia, kokos, bergamotka, magnolia, kokos, anyż
nuta serca: róża, tuberoza, jaśmin, heliotrop, konwalia
nuta bazy: wanilia, karmel, opoponaks, tonka, benzoina, cedr, ambra, piżmo
Dostępne wersje EDT i EDP.

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Jeśli perfumy to tylko te!

Gdyby ktoś pozwolił mi spędzić godzinę w perfumerii i wybrać jeden zapach bez wątpienia w minutę zdecydowałabym się właśnie na Naomi Campbell.
Dla mnie to skończona esencja kobiecości!

Flakonik subtelny, ale z lekkim pazurem.
W środku połączenie między innymi magnolii, kwiatu pomarańczy, tuberozy czy drzewa sandałowego - dominują tony kwiatowe.

Perfumy wspaniale utrzymują się na ciele, roztaczając dookoła słodką aurę tajemniczości.

Na innych - tak, na mnie - coś nie gra

W sumie perfumy są bardzo ładne - podobały mi się od początku, dodatkowo skusiła mnie zawartość piżma, które zawsze świetnie współgra z moją skórą. I jakoś tak dziwnie się dzieje, że pachną ładnie na innych, pachną świetnie powąchane z flakonika - a na mnie jakoś przeciętnie. Ani szczególnie dobrze, ani źle - przeciętnie, nie zwracają uwagi swoją nutą, nie ma w nich nic ciekawego. Ale zaznaczam - na mojej skórze mają taki efekt, być może po prostu się z nią nie lubią. A szkoda, bo całkiem mi się podobają.

Zapach nie jest zbyt słodki - raczej wyważony, delikatnie kobiecy, nietypowy. Ma w sobie coś odróżniającego od innych popularnych w drogeriach zapachów. Nieco tajemniczy, łatwo poczuć się z nim wieczorowo. Jednocześnie dość uniwersalny - raczej nie będzie nam przeszkadzać w letni dzień. Elegancki - tak bym go sklasyfikowała.

Trwałość nie powala na kolana - jest średnia do słabej. Zapach nie trzyma się długo, trzeba go ponawiać, perfumy tracą tym samym na wydajności. Wersja Queen of Gold sprawdza się tu dużo lepiej.
Flakonik - estetyczny, ciekawy w formie, nie kiczowaty.

Szkoda, że na mnie nie pachną tak, jak się spodziewałam. Tak już bywa z perfumami - nie wszystkie są dla każdego, mogą zupełnie różnie pachnieć u innych osób. Ja do nich nie wrócę - nie sprawdziły się. Ale myślę, że mają duże grono zwolenniczek, które będą z nich zadowolone.

Tak, tak, tak!

Moja ciocia kiedyś opowiadała mi o tej wodzie i od tego czasu nie umiem się rozstać z tym zapachem. Jestem w trakcie 4 flakonika.
Zapach jest trwały, nie dusi, nie jest ciężki, mdlący.
Dla mnie to hit!

TOP 10 męskich perfum

Uwielbiam Naomi Campbell

To zdecydowanie mój ulubiony zapach , słodki , kobiecy , sexi . Mój mężczyzna uwielbia jak mam na sobie ten właśnie zapach , obdarowuje mnie tymi perfumami przy każdej okazji . Szczególnie polecam zapach na wieczorne wyjścia do klubu , restauracji itp . Niestety nie jest to tani perfum całe szczęście że czasem można natrafić w sklepach kosmetycznych na promocje ...

Klasyka kwiatowo - elegancka

Odejmuję gwiazdkę za trwałość (przy tej cenie powinna być lepsza).
To klasyk - polecam osobom lubiącym kwiatowe ale i eleganckie zapachy.

Zapach szybko się rozwija, na początku przebijają kwiatowe nuty, później czuć coś bardziej eleganckiego. Utrzymuje się kilka godzin.

Opakowanie estetyczne, korek nie odpada, nie jest za ciężkie.

pikantny otulacz

Zapach jest typowo zimowy, pasuje do szalików, jest słodki, ale nie za bardzo, jest waniliowy, ma nutę ostrej papryczki, która się utrzymuje prawie do końca. Są tez kwiaty, kwaskowata nuta kwiatu pomarańczy i słodki heliotrop, czasem pojawi się anyż. Ogólnie rzecz biorąc jestem zaskoczona że to taki fajny zapach, ktoś pisał ze był bardzo popularny, ja go jakoś nie znam, popularne są inne zapachy, ale nie będę wymieniać. ten jest super :)

Piękny zapach

Kiedyś dostałam ten perfum od chłopaka on zna się, wie jakim zapachem może mnie zachwycić i trafił w dziesiątkę.Tego zapachu używałam przez jakieś 2 latka i nie mogłam z niego zrezygnować, choć dziś już używam innego, choć często wracam do niego.Zapach jest dość słodki, nie nachalny, a zarazem subtelny i świeży, to jeden z lepszych zapachów Naomi Campbell.Perfum jest dość długotrwały, cena nie jest jakaś wygórowana.To tak zapach bardziej dla nastolatek, lecz ja go uwielbiam

Pierwszy zapach

Oj, mój pierwszy perfum. Dostałam go na urodziny w wieku około 11 lat. Pamiętam, że zapach był ładny, ale idealny dla mojej mamy, dojrzałej kobiety a nie dla młodej dziewczyny. Obecnie (ponad 20 lat) wciąż miałabym dylemat czy go używać z tego względu, że jest za ciężki.

Uwielbiam ten zapach

Zapach szalenie kobiecy, raczej ciężki. Nadaje się na jesień i zimę, ewentualnie na imprezę , ale tylko w zimniejsze miesiące. Jeden z moich ulubionych do , których wracam.

Używam tego produktu od: od kiedy pojawił się na rynku
Ilość zużytych opakowań: 4 -30 ml

Cytrynowa Dosia

Pierwszy zapach marki Naomi Campbell. Bardzo go byłam ciekawa i przeskakiwałam z nóżki na nóżkę, w oczekiwaniu aby się z nim zapoznać. Perfuma ma być ponoć uwodzicielska, stylowa … dla kobiet sukcesu, które chcą czuć się sexy i elegancko jednocześnie.

Hmmm może coś jest ze mną nie tak, bo otwarcie Naomi porównałabym do ciosu obuchem w ciemię. Czuję syntetyczne cytryny, takie z żółtych kostek toaletowych, z proszku do szorowania Dosia. Dosłownie jakbym dostała się mimowolnie na dział z chemią w hipermarkecie.

Większości zadeklarowanych nut nawet nie wyczuwam, tylko chemiczne cytryny chlapnięte jakimś cedrowym płynem do podłogi, a w tle oddech hostessy promującej płyn do szyb, która golnęła sobie bourbonu ze znudzenia.

Nawet czerwony pieprz, który tak bardzo lubię w perfumach i kwiat kaktusa kwitnącego tylko przez jedną noc na Karaibach (chociaż licho wie jak on pachnie w rzeczywistości) nie pomogły. Zawód pełną parą.

Po czasie zapach łagodnieje, wysładza się (dochodzi wanilia), ale wciąż jest mocny i elektryzuje w negatywnym znaczeniu tego słowa.

Jak dla mnie to nie jest aromat zmysłowej kusicielki, lecz świeżo wyczyszczonej łazienki przez skrupulatną panią domu.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Bardzo ładny

Elegancki, słodkawy, ciekawy... Trudno opisywać zapachy, gdyż każdy odbiera się zupełnie inaczej. Nawet ja, w zależności od nastroju czy pory dnia odmiennie je czuję.
Bardzo lubię także flakonik.
Zapach dla kobiety w każdym wieku, warto wypróbować.

ładny, ale na innych

Poczułam go na koleżance z pracy, a że wydawał mi się podobny do mojej Neonatury Cocon z YR, która została wycofana od razu spytałam czym pachnie.Zakupiłam w promocyjnej cenie w Rossmanie 30ml i doznałam niemiłego rozczarowania.Na koleżance pachniał intrygująco i nieprzeciętnie, natomiast na sobie czułam coś co chce się rozwinąć ale nie może.Cena nie odzwierciedla trwałości.Kolejny raz przekonałam się że każda skóra inaczej eksponuje zapach i perfumy powinno się przetestować przed kupnem.Zmęczyłam go prawie, używająć na poranne wypady do piekarni.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml