Rexaline, Line Killer, X-treme Renovator (Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy)

Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy marki Rexaline zawiera technologię oparta na badaniach medycznych, które mają na celu skuteczne zredukowanie głębokich zmarszczek. Delikatna i jedwabista formuła odpowiednia jest dla każdego typu skóry. Skóra dojrzała.
Składniki aktywne:
“DWK Complex” (Deep Wrinkle Killer):
- Obudowany lipopeptyd: dociera do głębokich zmarszczek i umożliwia syntezę wspomagających białek
- Actifirm: działa liftingująco i przywraca jędrność
Kompleks Rexaline: kwas hialuronowy o podwójnym, powierzchniowym i głębokim, działaniu nawilżającym.
Wzbogacony kompleksem witaminowym i ekstraktem Aloe Vera, X-treme Renovator chroni i podnosi komfort skóry.
Skóra jest natychmiast nawilżona, miękka i wypełniona. Stopniowo redukowane są głębokie zmarszczki, skóra jest ujędrniona i napięta. Pełna blasku cera odzyskuje świeżość.

uniwersalne
dojrzała
liftingujące, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
bogate

bardzo skromny

Z rexaline miałam 1 serum i 1 krem i były...no niezłe, ale zdecydowanie nie świetne, a na pewno za drogie.
Nowa seria mnie zaciekawiła, ale kupiłam miniatury po 15 ml. I taniej i bardziej higienicznie. I rozczarowanie - krem używałam ze skąpstwa :( Jest gorszy od wersji podstawowej, zdecydowanie mniej nawilza. A o ile odmłodzenie skóry przez kremy możemy włozyc miedzy bajki - o tyle przyzwoita pielegnacja i nawilżenie po prostu nam się naleza. Zatem nigdy nie marudzę, ze jakies kremidło nie odjęło mi lat, nie przeprowadziło liftingu twarzy i w ogole nie spełniło górnolotnych obietnic - ale jeśli cos mnie nie pielegnuje to reszta jest już bez znaczenia.
Krem jest w miare gęsty, delikatnie pachnie, dobrze się rozprowadza, nie wałkuje. Wchłania bardzo szybko, nie zostawia filmu, nabłyszczenia, natłuszczenia...Może dla skóry tłustej to byłby hit, bo swietnie się nadaje pod makijaż, ale moja normalna chce czuc nawilżenie, a nie wysuszenie! Jeśli 5 minut po zastosowaniu kremu zastanawiam się, czy aby o nim nie zapomniałam - to cos jest nie tak...
Uzywałam , zużyłam, nie wróce...

Używam tego produktu od: uzywałam jakies 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 30 ml