Energy Beauty, Puder prasowany, rozświetlający

Energy Beauty, Puder prasowany, rozświetlający

Zawiera drobinki perły i specjalnie dobrane pigmenty, rozprasza i odbija promienie świetlne, dzięki czemu redukuje cienie na skórze, widoczne jako zmarszczki, delikatnie matowi skórę i nadaje jej świeży koloryt, chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i nadaje jej aksamitny wygląd przez cały dzień.

Cena: 6zł

Przeciętny

Kupiłam ten puder przy okazji zakupu bazy, sprzedawczyni zachwalała, wiec postanowiłam spróbować:) Mam kolor 05- transparentny. Puder ładnie się mieni, niestety na twarzy po jego użyciu tworzy się maska. Jest dość ciężki, trochę zatyka pory. Z pewnością nie wygląda naturalnie, tym samym efekt rozświetlenia i wypoczętej cery jest dość słaby:( Plus za niską cenę. Ogólnie żadna rewelacja!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo dobry puder

Szukałam pudru na policzki w odcieniu różowym a nie żółtawym i znalazłam ten rozświetlający. Na początku zastanawiałam się czy kupić bo nie chciałam aby drobinki zbyt mocno się świeciły, jak to było z pudrem bell ale jednak zdecydowałam się i jestem zadowolona z zakupu.wybrałam odcień nr.10 idealny dla bladej cery a jednocześnie daje ładny kolorek.Jak mi się skończy, na pewno kupię taki sam tej firmy.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:używam

bleee

W pudeleczku wygląda niczego sobie, ładnie się mieni i wydawalo by się, że również będzie ładnie rozświetlał twarz....ale to tylko zludzenie :( Tworzy typową maskę, wchodzi w pory, wałkuje się, obrzydliwie brudzi ubrania, śmierdzi, bardzo podkreśla suche partie skóry. ;/
Pudełko tez pozostawia wiele do życzenia, ale nie to najważniejsze.
W tym przypadku jendka sprawdzas ię powiedzenie: jaka cena (7zł) taki produkt ;)
Nie polecam (chyba, że ktoś lubi mączną maskę na twarzy;))

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

cóż za efekt:)

Od dawien dawna mam kontakt z tymi kosmetykami. Na szczescie dostaje je za free moge testowac i ratowac cale towarzystwo od zakupu tego w sklepie. Puder rozwietlajacy - hm... Pomine juz estetyke i funkcjonalnosc pudeleczka. Sam pyl,proch sprasowany w kamien - kiedy sie na niego patrzy mieni sie drobinkami, nie wyglada ani zle ani zaskakujaco dobrze. Kolejnym krokiem jest nalozenie tego na twarz - sprobojmy gabeczka - gotycka biel, maska maka, tragedia. Wezmy wiec pedzel - gotycka biel na twarzy, maka, maska. Nie ma roznicy czym nalozymy - wyglada nienaturalnie, widac go na twarzy a kolor jest poprostu jak na chwile przed smiercia.

nie polecam. (Cóż za zaskoczenie)

maka

Mialam okazje przypudrowac twarz tym pudrem podczas jakiejs imprezy u kolezanki.Na mojej twarzy prezentowal sie jak maka polaczona z talkiem.Mialam jakas biala skorupe na twarzy.Okropnosc.Moze jest troche dobry dla bardzo jasnej twarzy,choc przestrzegam przed nim.

smierdziuch :P

Niby ma bardzo duzo plusow:
delikatnie rozswietla
trwaly
baardzo taniutki( dalam okolo 8 zl)
to posiada jedna wade ktora go u mnie od razu dyskwalifikuje,a mianowice zapach ktorego nie moge zniesc :( Dalam mu szanse ulotnienia sie , a kiedy tak sie nie stalo probowalam sie przyzwczaic, ale niestyty nie jestem w stanie :(

Dobry:)

Zaczne może od ceny , bo zapomniałam dodac w zgłoszeniu: kupiłam go za 9 złotych , a więc cena nie jest wygórowana, a jest naprawdę świetny , choć ukryty w niezbyt przyciagającym pudełku. :)Mam kolorek 1 transparentny, który wbrew pozorom , nie tworzy mi na twarzy mącznej maski, ale idealnie wtapia sie w podkład, dając ładny efekt:)Buzia poprostu wygląda naturalnie, a przy tym następuje drobny , aczkolwoiek nie nachalny efekt rozświetlenia.Matowi dość dobrze.Przyznam szczerze, że nie kupiłabym go nie kierujac sie znakomitymi opiniami takiegoż pudru sypkiego , że ja sypkich nie toleruję, wybrałam ten:):)\Stosuje go na L. Translucide i doskonale ze soba współgrają.
2 grudzień 2004