TinTin, Żel myjący antybakteryjny (stara wersja)

TinTin, Żel myjący antybakteryjny (stara wersja)

Używam go od dłuższego czasu i jestem zadowolona, jest tani i niezwykle wydajny. Myślę, że każdy kto się z nim zetknie będzie zadowolony. Żel bardzo dobrze oczyszcza i odświeża cerę, nie wysuszając jej przy tym, wpływa kojąco na podrażnienia i stanowi wspaniały zestaw wraz z uzupełniajacym go tonikiem z tej samej serii.

Bardzo dobry!

Kupiłam, żeby mieć coś na zmianę do mycia twarzy, ponieważ zaczęłam kurację mydłem siarkowym.

Kiedyś już stosowałam żel do mycia ale z serii Nuno (Nuno jest chyba nowszą serią, o takim samym przeznaczeniu ale wg gorszą od tej Tin Tin) i mocno mnie rozczarował- co z tego, że był tani i nawet fajnie oczyszczał skoro miał konsystencję wody z kranu, zużywało się jego ogromne ilości do umycia buzi i kończył się z prędkością światła.

Ten jest inny, to jakby ulepszona wersja tamtego.
-antybakteryjny i naprawdę działa
-mam o wiele mneij pryszczy, ładnie zalecza i przysusza już istniejące
-pachnie ziołowo, neinachalnie i bardzo przyjemnie
-dobra konsystencja-żelowa, odpowiednia do bezproblemowego i komfortowego użycia
-bardzo wydajny (w przeciwieństwie do nuno)
-nieżłe opakowanie, łatwo wydobyć z niego porządaną ilość i można zużyć kosmetyk do końca bez rozcinania buteleczki
-niska cena
-dobrze zmywa mi z twarzy korektor, puder, podkład i bronzer
-czuć, że skóra jest dobrze oczyszczona, odświeżona
-nie wysusza skóry jak sporo żeli stworzinych do skóry z problemami
-przynosi mi ulgę po użyciu 2 razy w tygodniu mydła siarkowego
-koi podrażnienia, skóra nie piecze po nim a jest jakby otulona tymi łagodzącymi ziołami
-zmnieszył mi wydzielanie sebum

na minus mogę podać jedynie to, że coraz ciężej go kupić-wszędzie wyparła go seria Nuno, która nie dorasta mu do pięt.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwyczajne

ok

Żel dobrze oczyszcza i nie wysusza skóry, jest tani i ma w swoim nieskomplikowanym składzie wyciągi z ziół, dla mnie to duży plus. Natomiast żel nie pieni się prawie wcale, więc trzeba myć nim twarz dwa razy albo używać dość dużej ilości. Ogólnie jest ok.

Używam tego produktu od: z przerwami od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

kiedyś tak, dziś nie

Kiedyś namiętnie używałam tego żelu, ze względu na cenę oraz jakość. Po prostu mi pasował - delikatnie oczyszczał twarz, miał przyjemny ziołowy zapach. Ale już przestałam, zaczęło mnie irytować to że praktycznie wcale się nie pienił, musiałam myc twarz kilka razy albo brać dużo żelu. Po umyciu nie czułam, że twarz jest w pełni oczyszczona, czegoś mi brakowało. W tym przypadku niska cena odzwierciedla niską jakość niestety.

Używam tego produktu od: juz dawno nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Studio fryzur kucyk Beyonce

Najulubieńszy :)

MOja przygoda z kosmetykami zaczęła się od tego żelu. Miałałam chyba 11 lat, zaczynałam dojrzewać i wyczytałam w Filipince, że Tin Tin będzie jak znalazł dla młodej cery. :) Wypróbowałam, a pózniej używałam chyba przez 6 lat.
PLUJSY
- ładnie pachnie
- niska cena
- nie wysusza
- delikatnie oczyszcza przy okazji NIE WYSUSZA ( a u mnie to standard)

Minusy- przy wielkich wysypach nie radzi sobie ze wszystkim ;)

Napisałam, że nie kupię, bo nowa wersja już mi tak nie podchodzi, a i potrzeby skóry trochę się zmieniły. NIemniej jednak polecam :)

Używam tego produktu od: pare ładnych lat
Ilość zużytych opakowań: 10? na pewno wiele

nieee!

bieda zmusiła mnie do zakupu owego żelu.
konsystencja wody,nic a nic nie myje,słabo się pieni,zapach po prostu koszmarny,z makijażem cięzko mu szło żeby to zmyć.3 a nawet 4 razy pod rząd polerowałam buzie żeby sie jakoś ogarnąć i odświerzyc.
oj nie dla mnie taka zabawa.
mam tłustą skóre i specyfik do mycia musi dobrze odtłuszczać i pienić się i eliminowac zaskórniki!
ziaja tego nie robi więc ja jej juz dziękuje!
wysyp ropnych krost miałam i zaskórniki pozostały nietknięte.

Używam tego produktu od:kiedyś przez ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań:połowa

nie dla mnie

jedyna zaleta to niska cena, bo żadnej poprawy po zastosowaniu tego preparatu nie zauważyłam, choć z pewnością jest lepszy niz tonik z tej serii, bo skóra sie prznajmniej nie błyszczy

Używam tego produktu od:nie pamietam

Nawet dobry i za taką cene!?

Produkt dobry,choć niestety za bardzo ściąga skórę i jest potem zaczerwieniona.Używałam tylko starej wersji nowa o ile mi wiadomo jest droższa.Można powiedzieć niezła jakość za taka cenę.

Używam tego produktu od:ho ho ho

Swędziała mnie po nim skóra

Żel jest bardzo wydajny, dość dobrze myje, ładnie się pieni i nawet przyjemnie pachnie ale jak już zaznaczyłam w tytule - swędziała mnie po nim skóra i dlatego przestałam go używać.

Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

4 -

Oceniałam niedawno nową wersję, oceniam i starą. Tani żel bez SLS (właśnie to sprawiło,że do niego wróciłam). Ma delikatny ziołowy zapach, nie wysusza skóry, nie powoduje podrażnień. Działanie antybakteryjne ma raczej niewielkie, dużych pryszczy nie powstrzyma;) Zauważyłam, że gęstnieje pod koniec. Praktyczna pompka. Dobrze zmywa makijaż.
Zaznaczyłam opcję nie wiem czy kupię, bo coraz rzadziej można spotkać w sklepach starą wersję.

Ilość zużytych opakowań: wiele

rozczarowanie na plus :)

Nie wiem,czemu wcześniej go nie kupiłam, pewnie dlatego,że myślałam "tani to pewnie lipny". Jakże się myliłam. Jak na razie to najlepszy żel, lepszy nawet od ostatnio używanego Lirene do cery tłustej (stara wersja w butelce). Dokładnie myje, nie wysusza, pryszcze o wiele rzadziej wyskakują, wygodne opakowanie z pompką, gdyby jeszcze zmniejszał wydzielanie sebum to byłoby 5 gwiazdek. Szczerze polecam, bo warto.
P.S. Nie kupujcie żelów z SLS, bo takie chociaż się pienią to wcale dokładniej nie myją, poza tym SLS wysusza cere i powoduje pryszcze na cerze tłustej i mieszanej

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Kto by pomyślał.

Kupiłam ten zel, ot tak, zeby wyprobowac i szczerze mowiac nie spodziewalam sie po nim zbyt wiele. Jednak mylilam sie - zel jest bardzo dobry! Ma przyjemny, delikatny, ziolowy zapach, nie ściaga. Nie pieni sie mocno, ale dobrze myje sie nim twarzy, swietnie oczyszcza, dobrze radzi sie ze zmywanie podkladu. Ponadto, jest tani, łatwodostępny, z wygodną pompka i nie zawiera SLS. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni,
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze.

bardzo dobry

To świetny produkt.Odkąd go używam,skończyły się problemy z wypryskami na mojej twarzy.Plusem jest to,że doskonale osusza te które powstają i przyspiesza ich zanikanie,oraz doskonale-jak dla mnie oczyszcza twarz.Ostatnio kupiłam jego nową wersję i za jakiś czas napiszę pewnie o nim recenzję.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka