TinTin, Tonik antybakteryjny

TinTin, Tonik antybakteryjny

Bezalkoholowy tonik odświeżający do twarzy. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, skutecznie ogranicza wydzielanie substancji tłuszczowych. Intensywnie nawilża i tonizuje skórę. Wyraźnie zmniejszają się objawy trądziku. Skóra jest przygotowana do zabiegów pielęgnacyjnych.

Jest dobrze

plusy:
+ dobrze oczyszcza
+ zwęża pory

minusy:
- dziwny zapach
- klei się

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ wysoka wydajność
- niewygodne otwarcie
- słaba dostępność

bardzo dobry

Tonik miałam kilkukrotnie.Sprawdzał się przy lekkim trądziku.Nie podrażniał ani nie wysuszał buzi.
Łagodził zmiany trądzikowe.Nie wpływał na rozszerzne pory czy zaskórniki.
Troszkę się lepił na twarzy i zapach nie do końca mi pasował.
Za taką cenę super.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3 buteleczki

obłędny zapach za grosze

Miałam ten tonik dobre kilka lat temu, kiedy męczył mnie trądzik; z tego co pamiętam uwielbiałam go używać zwłaszcza latem, bo delikatnie koił moją skórę. Na plus - brak alkoholu. To chyba pierwszy tonik, który tak mi przypasował, że zużyłam go do samego końca.

Pamiętam jego obłędny, fantastyczny zapach - chyba żaden inny kosmetyk mnie tak nie uwiódł, jeśli własnie o zapach chodzi!

Tonik był bardzo wydajny, świetnie a przy tym delikatnie odświeżał cerę,nie podrażaniał.

Całe szczęście że sobie o nim przypomniałam. Teraz nie po drodze mi z tonikami antybakteryjnymi, gdyż przerzuciłam się na wodę różaną i toników nie używam w ogóle, ale latem chyba zrobię wyjątek dla tintina :)

Używam tego produktu od: hehe, jakby nie patrzeć 10 lat

Makijaż MaxFactor

Ja jestem na TAK

Witam. Rok temu miałam trądzik na twarzy. Zakupiłam ten produkt, który doskonale się sprawdził. Zmniejszył objawy trądziku jak i sprawił, że mniej się pojawiały. Oczyszcza skórę.

Plusy :
- Dostępność
- Cena
- Wydajnośc
- Działanie

Nie zakupie tego produktu, bo używam innego toniku i już nie mam trądzika :)

Używam tego produktu od: Rok temu.
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe zużyte

Jestem na Tak!

Tonik tin tin , podobnie jak nuno, jest moim ulubieńcem.
+ tani
+ odświeża
+ oczyszcza
+ skora wygląda świeżo
+ nie podrażnia, jest super delikatny
+ ma śliczny zapach

Same plusy :) polecam!

Używam tego produktu od: Jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Spoko tonik

Stosowałam tentonik dawno,uważam,że jest fajny ale zapach jego nie przypadł mi do gustu.

Zalety:
-dostępność
-cena
-skuteczność
-wydajność

Wady:
-zapach

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

niby fajny, ale...

Lubię produkty Ziaji. Serii Tin Tin długo szukałam w sklepach, aż w końcu znalzałam. Pierwsze wrażenie - super! Podobał mi się lekko ziołowy zapach. I poczatki stosowania również wspominam miło. Niestety żadnego specjalnego działania nie zauważyłam... Ot, po prostu odświeżenie twarzy. Pod tym względem idealny na lato.

Używam tego produktu od: zużyte jedno opakowanie

Nie fajny

Toniki kupiłam w promocji- dwa produkty za 8,90zł;) Bardzo ładnie pachną:) To chyba jedyna zaleta... Minusy: nie oczyszczają dobrze skóry- może trochę wygładzają od razu po przetarciu twarzy, ale po czasie mam wrażenie że skóra jest jeszcze bardziej zanieczyszczona niż była. Kolejny minus to taka "warstwa" (nie kleistość!) którą te toniki zostawiają na skórze:( Tonik nie ujednolica kolorytu cery, nie działa antybakteryjnie, trochę podrażnia. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

może być ;>

mam cere mieszaną czyli tłustą w strefie T i skłonną do wyprysków, moja opinia jest taka:

(+)

*zapach - przyjemny
*butelka - wygodna
*delikatny
*bezalkoholowy
*pomaga? trochę
*matuje

(-)
*po użyciu skóra na twarzy jest ściągnięta i w niektórych miejscach czasami wychodzą mi lekkie podrażnienia skóry
*twarz po ok. godz. jest lekko tłusta ale to wiadomo że tonik przecież nie powstrzyma przetłuszczania się skóry ;)
*aktualnie używam toniku ogórkowego z ziaji i muszę powiedzieć że jest lepszy (aktualnie go używam)

łagodny tonik

Nie każdemu pomoże, dobry dla osób które mają cierpliwość - nie odrazu widać efekty.

+ zapach
+ opakowanie
+ cena
+ wydajny
+ delikatny
+ trochę pomaga

- cera trochę się świeci
- ściąga się

Używam tego produktu od: Rok

Nie

Plusy

Przyjemny zapach
Wygodna butelka
Delikatny
bardzo wydajny
Cena ok. 5 - 6 zł
Bezalkocholowy
Trochę pomaga

Minusy

Cera po nawilżeniu się ściąga i swędzi
Jest tłusta ale nie tak bardzo jak przedtem
Świeci się (czasem)
Nie pieni się (Nie przeszkadza mi to lecz trzeba go dużo nabrać żeby dokładnie nawilżyć twarz)

Skusiła mnie jego cena
Na każdego oczywiście będzie działać inaczej co bardzo dobrze rozumiem. Szczerze - polecam dla osób które mają cierpliwość. Wiadomo że od razu nie będzie działać.

Jest to pierwszy produkt z serii Tin Tin który używam

przyzwoity zwykły tani tonik

Dobrze oczyszcza skórę, ekstrakty (lukrecja, tymianek) nie są na końcu w składzie, więc nie żałowali ich ;) Lukrecja nawilża, łagodzi podrażnienia poprzez przyspieszanie odnowy naskórka; działa antybakteryjnie i zmniejsza produkcję sebum. Tymianek za to posiada właściwości oczyszczająco-antybakteryjne. Cieszy mnie to, iż postawiono na użycie tych składników i to nie w śladowych ilościach :)
Tonik tonizuje skórę (neutralne pH), goi strupki i podrażnienia. Łatwiej zagoiły się ranki po moim wyciskaniu ich (wyciskam wszystko, nawet pory ;D )

Jedyny minus: moja tłusta cera się po nim błyszczy. Ale puderek i tak cyk cyk i po problemie. :) :) :)

Jakby ktoś się chciał jeszcze uczepić, to można powiedzieć, że nie pachnie jakoś wybitnie (mi tam ten zapach nie przeszkadza, bo wolę, aby było mniej konserwantów i środków zapachowych w składzie). No i nie zamyka porów, a powiedziałabym nawet, iż je otwiera. I ten niewygodny ,,dozownik"...Ale to szczegóły takie.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego