Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Wielofunkcyjny aloesowy żel, który zawiera 99% ekstraktu z aloesu. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Koreański żel aloesowy marki Holika Holika jest hipoalergiczny. Nadaje się również do skóry wrażliwej, podrażnionej i problematycznej. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, sztucznych barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego

Skład: Aloe Barbadensis Leaf Juice , Nelumbium Speciosum Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Zea Mays (Corn) Leaf Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Triethanolamine, Fragrance, Phenoxyethanol

Woda w żelu!

Zakupiłam jakis czas temu, stosowałam na twarz i ciało ale najlepiej działa na włosy! Po umyciu na osuszone delikatnie recznikiem włosy wgniatam żel na całej długości. Poprzez rozwarte łuski włosa żel cały się wchłania i włosy są nawilżone.

Jeśli coś jest do wszystkiego, to jest...

Ale, nie w tym przypadku!
Uwielbiam ten żel i cieszę się, że w końcu jest powszechnie dostępny. Od zeszłego lata to mój absolutny hit. Latem używam go dosłownie od stóp do głów! Wspaniale nawilża ciało, twarz i włosy.
Mam cerę zdecydowanie mieszaną, z błyszczącą strefą T i jest od dla mnie idealny pod makijaż.
Jest bardzo wydajny.

Kosmetyk wszechczasów

Nie mam pojęcia jak mogłam wcześniej bez niego żyć. Jest niezastąpiony jeśli chodzi o nawilżenie i zarazem odżywienie, szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej skóry. A gdy na wakacjach doznałam oparzenia słonecznego natychmiast ukoił moją skórę. Jeszcze raz powtórzę uwielbiam, kocham i nie wyobrażam sobie bez tego produktu życia.

Glov

super

Najwspanialszy, wielofunkcyjny kosmetyk koreański! Po prostu cudo! Sprawdził się u mnie jako nawilżająco - łagodzący żel do całego ciała, odżywka na suche końce włosów, serum do twarzy na problemy skórne. Szybko się wchłania. Nie zapycha. Nie uczula. Przyjemnie pachnie. Posiada bardzo wygodne i efektowne opakowanie. Wersję mini noszę w torebce.
Cena: 30 zł/ 250 ml

Super!

żel ma świetną konsystencję "galaretki". Ładne, eleganckie, wygodne opakowanie. Pięknie prezentuje się na łazienkowej półce. Żel bardzo mi pomógł przy reakcji alergicznej po kosmetykach firmy Ziaja. W ciągu 2 dni moja mocno wysuszona, niemalże łuszcząca skóra wróciła do stanu idealnego. Uwielbiam używać go zarówno rano przed nałożeniem makijażu jak i wieczorem przed snem.
Długo zagości wśród moich kosmetyków pielęgnacyjnych.

Dobry ale nie rewelacyjny

kupiłam właściwie krecąc sie po drogerii i zachecilo mnie chyba opakowanie;)no cóż sama sie zdziwiłam że tak uległam;)lubię go stosować wlato na opaloną i podrażnioną skórę bo przyjemnie chłodzi,jak na twarz za mało nawilża ale za to ładnie wygładza cerę,na ciało super ujędrnia nw włosy nie stosowałam.Za to opakowanie koszmarne zawsze albo za dużo wyleci produktu albo za mało.można wypróbować latem

Dobry

Żel świetny na lato, CHŁODZI, SZYBKO SIĘ WCHŁANIA. Poziom nawilżenia bez mega rewelacji, dlatego zimą , dla suchej skóry raczej sie nie sprawdzi. Opakowanie "niekapek" denerwujące, ponieważ ciężko wycisnąć odpowiednia ilość produktu.

MÓJ KWC

Moje odkrycie roku :-) Kupiłam go zupełnie przypadkiem przez internet, bo szukałam czegoś "naturalnego". Zakochałam się w nim już po pierwszym zastosowaniu.

Plusy:
- świetna konsystencja - uwielbiam takie lekkie, żelowe formuły;
- ładny zapach - słodycz połączona z ogórkiem :-) ;
- cudownie nawilża skórę!
- nie powoduje podrażnień, nie zapycha...
- pomaga w walce z niedoskonałościami;
- dość wydajny.

Minusy:
- jedyny: opakowanie - bardzo ciężko wydobyć odpowiednią ilość produktu, a koszmarem jest próba zużycia go do reszty, zazwyczaj w cypelku opakowania zbiera się żel i nie da go się wydobyć.

Już kupiłam kolejne opakowanie - tym razem 250ml :-)

Odkrycie roku

Na żel aloesowy firmy Holika Holika czaiłam się już od dłuższego czasu, czekając aż będzie można go wygodnie kupić stacjonarnie. Korzystając z promocji w Super-Pharm kupiłam duże opakowanie i zaczęłam stosować ok. miesiąc temu. Żel idealnie sprawdza się pod makijaż, nawilżając delikatnie w skórę i w całości w nią wtapiając, bez uczucia lepkości. Stosuję go rano, czasami grubszą warstwę nakładam w roli maseczki nawilżającej. Sprawdza się rewelacyjnie! Bardzo odpowiada mi subtelny zapach kosmetyku - świeży i roślinny. Smaruję nim także co jakiś czas paznokcie i skórki, a także końcówki włosów. Efekt nawilżenia twarzy jest jednak najbardziej rzucający się w oczy. Produkt jest jednocześnie bardzo wydajny. Jego plusem, a zarazem minusem jest opakowanie. Bardzo podoba mi się jego design, natomiast jest średnio praktyczne, gdy potrzebna jest konkretna porcja produktu. Mimo wszystko uważam to za absolutne odkrycie i na pewno wielokrotnie po niego jeszcze sięgnę.

Ciekawy !!!

Żel w fajnym, przywodzącym na myśl liść aloesu, opakowaniu kupiłam przede wszystkim z ciekawości czy poradzi sobie z podrażnieniami po goleniu depilatorem. Dodam że zwykle borykam się ze swędzącymi krostkami, które po aplikacji produktów dodatkowo pieką.

Używa produktu od: próbka

Świetny

Zel przyjechal do mnie wczoraj i uzylam go na noc oraz dzisiaj rano. Nie mam duzysz problemów z cerą tylko pojedyńcze krostki na policzkach ktorych nie wiem jak sie pozbyć. Zel nalozylam na oczyszczona skore twarzy i jestem milo zaskoczona, zaczerwienienia po krostkach sa mniej widoczne a same krostki sa mniejsze. Dzisiaj rano rowniez nalozylam po umyciu buzi. Zel rzeczywiscie jest łagodząco kojący i swietnie nawilża. Ma sliczny zapach i szybko sie wchłania. Jestem na Tak :)

ulubieniec

bardzo lubię produkty z holika holika a tym bardziej z aloesem używam tego żelu do nawilżania twarzy na noc i przy okazji wcieram we włosy. Moja skóra rano jest ładnie nawilżona. choć na początku miała co do tego produktu wątpliwości to teraz żadnych. Poprostu uwielbiam.