Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Wielofunkcyjny aloesowy żel, który zawiera 99% ekstraktu z aloesu. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Koreański żel aloesowy marki Holika Holika jest hipoalergiczny. Nadaje się również do skóry wrażliwej, podrażnionej i problematycznej. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, sztucznych barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego

Skład: Aloe Barbadensis Leaf Juice , Nelumbium Speciosum Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Zea Mays (Corn) Leaf Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Triethanolamine, Fragrance, Phenoxyethanol

Aloesowy must have

Zalety aloesu poznałam jakiś czas temu. Aloes, żeby miał właściwości lecznicze musi mieć minimum 2 lata. Okazało się, że takowy mam w domu. Jego hodowanie trwało bardzo długo, a jego eksploracja przerosła go. Używałam go ja, moja mama i siostra czyli niestety 3:0 dla nas. Teraz czekamy, aż odrośnie. Dlatego sądzę, że cena za ten produkt jest adekwatnie niska, ponieważ zawiera też inne rośliny. Np. kwiat lotosu, który z bambusem tworzy mega nawilżającą drużynę. Ponadto:
- wąkrota azjatycka - działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, pobudza syntezę kolagenu
- wyciąg z ogórka- wit. a,b,c i e, dodatkowo nawilża, tonizuje, rozjaśnia
- wyciag z lisci kukurydzy - m.in. wit z grupy b czyli regeneracja pełną gębą
- wyciąg z lisci kapusty warzywnej - nawilżą i chroni przed czynnikami zewn
- arbuz- nawilza, koi podrażnienia, ujędrnia, zwalcza wypryski
- PEG-60 Hydrogenated Castor Oil- poprawia właściwości produktu, nie jest komedogenny( nie przyczynia się do powstawania zaskórników) i raczej nie powinien wywoływać alergii, lecz kobiety w ciąży powinny go unikać w składach, chociaż tu jest na szarym końcu czyli jest go bardzo malutko, to ciężarne panie- przemyślcie,lecz ja bym nie wpadała w paranoje
-Sodium Polyacrylate- m.in. utrzymuje wodę w skórze, chroni kosmetyk przed rozwarstwianiem, bezpieczny dla kobiet w ciąży
- Triethanolamine(TEA) - reguluje ph kosmetyku, może uczulać, panie w ciąży powinny unikać go w kosmetykach, ogólnie niezadobry warto poczytać na ten temat
- Fragrance- perfumy- po co tu one???
-Phenoxyethanol- konserwant, dzięki niemu bakterie nie rozwijają się w kosmetyku, naturalnie występuje w zielonej herbacie, lecz w kosmetykach jest jego syntetyczna wersja, która np w Japonii jest zakazana.

Ogólnie rzecz biorąc, chciałam dać 5 i w sumie dam 5 lecz jest parę uwag, aczkolwiek wiadomo kosmetyk jakoś musi wytrzymać w opakowaniu i zachować właściwości. Jest to cena za lenistwo, bo kto codziennie nakładałby sobie papkę z aloesu, kwiatu lotosu, liści bambusa, liści kukurydzy itd...?

Rewelacyjny żel.

Polecam , łagodzi, niweluje zaczerwienienia . Ja nakładam na twarz na noc pod serum buzia jest gładka złagodzone zaczerwienienia ,stosuje również pod podkład ogolnie nawilza i szybko sie wchłania.

Hola, hola, Przyjacielu!

Ten produkt okazał się być bardzo przyjazny dla mojej cery i włosów :) zakupiłam go w jednej z Drogerii Polskich i zakochałam się od pierwszego użycia. Wchłania się bardzo szybko, nie widać go po minucie na twarzy, jednak jego efekty są widoczne przez dłuższy czas. Do włosów używam pod olej i potęguje jego działanie :)

Eris film 1

Wielozadaniowy żel

+ nawilża, koi, rozjaśnia skórę, zmniejsza opuchliznę
+ wielozadaniowy (podrażnienia po goleniu, wysypki, poparzenia słoneczne itd.)
+ opakowanie w kształcie liścia aloesu
+ naturalny skład
+ efekt chłodzenia po nałożeniu
+ wydajny

- dość wysoka cena jak za żel aloesowy
- ciężko z opakowania wycisnąć pożądaną ilość produktu - wyciska się dość duże ziarno produktu

żel orkiestra

Uratował moją skórę podczas kuracji kwasami i mikro
widocznie i błyskawicznie poprawia stan skóry
koi podrażnienia czy ukąszenia
nawilża
naturalny skład
pięknie pachnie
super design !
Choć czasem dostaje człowiek cholery jak z tej niekapki wyleje się na 3 porcje ;)

Bardzo fajny żel

Świetny kosmetyk najbardziej na lato. Świetnie nadaje się pod makijaż (konsystencja jak baza) świetnie rozprowadza się na nim podkład. Nawilżenie nie jest wspaniałe ale dobre. Niestety w moim przypadku nie nadaje się do włosów, wydają się bardzo tłuste

Ulubieniec mojej skóry

Świetnie nawilża. Po zastosowaniu czuję świeżość na twarzy. Zauważyłam też, że mam mniej wyprysków. Nadaje się nawet pod makijaż. :) Opakowanie faktycznie sprawia trochę problemów, bo ciężko wycisnąć tyle, ile się chce, ale dla mnie to nie problem, bo zawsze przelewam żel do słoiczka. ;) To jeden z moich ulubionych produktów ostatnich miesięcy i z pewnością nie skończy się na jednym opakowaniu.

Świetny kosmetyk

Najbardziej cenię go za jego wielofunkcyjność. Najczęściej używam go jako serum nawilżające pod krem, na który następnie nakładam makijaż. Bardzo dobrze wpływa na poziom nawilżenia mojej skóry. Polecam wszystkim z suchą, odwodnioną cerą.

bez rewelacji

Stosowałam żel, jako ukojenie po goleniu, ale lepsze efekty u mnie przynosił balsam po goleniu nivea for men. Jako żel do twarzy zamiast kremu nie sprawdził się za bardzo, prawdopodobnie dlatego, że nie mam suchej skóry, ale wiem, że dużo osób sobie go chwali.

Świetny produkt.

Kupuję przez internet. Przede wszystkim stosuję go jako nawilżacz do ciała po kąpieli. Bardzo dobrze się sprawdza w tej roli. Wchłania się bardzo szybko, nie zostawia na skórze praktycznie żadnego filmu. Bardzo dobra relacja jakość-cena. Za ok 30 zł dostaje się ekologiczny i nietestowany na zwierzętach produkt.
Plus za wyjątkowo efektowne opakowanie w typie liścia aloesu.

bez rewelacji

kupiłem przez empika, cena lepsz niż przez ebaya niż jakikolwiek sklep
znowu oczekiwania i oceny, polecenia przerosły oczekiwania, widac wszystko z moja skora w normie i nie potrzebuje tego kremu...

Wielofunkcyjny kosmetyk

Cudowny kosmetyk, można go używać na wiele sposobów. Ja używam go jako łagodzące serum do twarzy i spisuje się cudownie, pięknie koi skórę i nawilża. Używam go również na końcówki włosów i na nogi po goleniu i w tych kwestiach też spisuje się świetnie. Bardzo wydajny produkt, jedno opakowanie starcza na bardzo długo. Ma naturalny skład i nie zapycha. Polecam wszystkim :)