Miracle, Lait pour le Corps (Mleczko perfumowane do ciała)

Miracle, Lait pour le Corps (Mleczko perfumowane do ciała)

Mleczko do ciała uzupełniające linię zapachową Miracle. Zawiera olejek migdałowy i morelowy. Intensywnie nawilża, pielęgnuje, wygładza i pozostawia na długo zapach.

zapachowa
balsamy
w butelce
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml

Bardzo fajny!

Jeden z fajniejszych balsamów jakie posiadałam. Chociaż nie jest wielką fanką perfumowanych balsamów ten mi podpasował. Pozostawiał gładką i delikatną skórę, a jego zapach dosyć długo utrzymywał się na skórze. Czasami zapach był dla mnie zbyt intensywny, ale tylko w chwili nakładania balsamu na skórę, potem część zapachu się ulatniała.

Używam tego produktu od: ostatni raz 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 małe 50ml opakowanie

Piękny zapach, dobre nawilżeni

Mleczko do ciała o intensywnym zapachu w linii zapachowej perfum - świetnie utrwala zapach. Mleczko dobrze się wchłania i pozostawia skórę przyjemną w dotyku. Wydajność zadowalająca. Pozostawia na skórze nieco tłusty film.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

fantastiko :)

nie będę oryginalna, jest re-we-la-cyj-ny. Skóra jest po nim mięciutka i jedwabista, marzenie! Szybko się wchłania no i do tego ten cudowny zapach.
Opakowanie i dozownik też OK.
Jednym słowem same zalety, zero wad.

depilacja opóźnianie porostu włosów

supeh!

lubie ten zapach, nawet bardzo. to mleczko jest swietne, bo mozna go normalnie zamiast perfum uzywac, daje taki sam efekt, tak samo dlugo pachnie!

ilość zużytych opakowań: tylko jedno

Cudowne mleczko!

Bez zastanowienia 5 * ! Mleczko wspaniale pachnie, jest wydajne, szybko sie wchłania i utrzymuje skórę w doskonałej formie. Uwielbiam klasyczną wodę "Miracle" i chyba już się od niej uzależniałam! Kupiłam drugą buteleczkę i musiałam dokupić balsam! Zapach jest świeży, czuć w nim kaskadę nut zielonych, owocowych i kwiatowych, choć jest nieco słodszy niż woda!

wspaniałe

Spełnia wszystkie obietnice producenta, odczuwalnie nawilża (do tego stopnia, że sprawdziło się nawet jako mleczko po opalaniu), wygładza, pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku. Jest leciutkie, łatwo się wchłania i pozostawia zapach Miracle na cały dzień. Jest wspaniałym uzupełnieniem perfum, a jego używanie to sama przyjemność. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie osobom, które uwielbiają ten zapach.

Tego oczekiwałam

Po tym jak się uzależniłam od zapachu Miracle i kupiłam sobie wszystkie odmiany i pojemności tego zapachu stwierdzilam, że czas pójść w linię pozostałych produktow. I nie zawiodłam się mleczko jest rewelacyjne. Delikatne, o lekkiej konsystencji natychmiastowo poprawia stan skóry, świetnie nawilża i pięknie pachnie. Zapach jest naprawdę trwały a zarazem delikatny. Polecam dla fanek. Nie zawiodą się.