Coup de poudre blush (róż w sypkim pudrze)

Coup de poudre blush (róż w sypkim pudrze)

Sypki róż w pudrze. Sprawia, że makijaż policzków jest wyjątkowo subletny i delikatny. Nałożony na środek policzków sprawia, że policzki są delikatnie podkreślone i ożywione. Można także używać dookoła oczu na skroniach, by rozświetlić oczy.

Cena: 122 zł / 4 g

cięzki w obsłudze

Nie pamiętam od ilu lat mam też róż wśród swoich kosmetyków, ostatnio sprawdziłam datę produkcji i wyszło 2002 rok. Jak na 8-letni róż sprawuje się całkiem nieźle, lecz nakładanie go na twarz jest ogromnie męczące - wysypuje się na wszystkie strony. Pomimo dosyć upierdliwej aplikacji efekt jest bardzo ładny, subtelny. Ja mieszam go z pudrem brązującym i taki efekt najbardziej mi się podoba. Nie kupię więcej, bo już go nie produkują. Myślę, że jeszcze będę go używać kilka lat, bo jest mega wydajny ;-)

Używam tego produktu od: kilku lat

można, ale nie trzeba

No nie wiem... Kupiłam go w promocji na Strawbery za około 70zł. Tak średnio jestem zadowolona.Z jednej strony ma śliczne i poręczne opakowanie, jednak z drugie strony ma kilka wad.
Minusy:
-cena (nawet w promocji)
-sypie się, gąbeczka nie sprawdza się w roli aplikatora
-ładnie wygląda tylko do 2h, potem jakby znikał
Plusy:
-śliczne opakowanie (w końcu Dior:D)
-nie podrażnia
-starcza na bardzo długo

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (tak koło 1/5)

uroczy

Kupiłam ten róz poniewaz urzekło mnie jego opakowanie - to taki gadżet który cieszy oko.Okazało sie ze w tym uroczym opakowaniu kryje sie całkiem niezły kosmetyk , róz jest trwały, bardzo ładnie wygląda na twarzy nie mozna mu nic zarzucic.... poza upierdliwoscią aplikacji , za kazdym razem gdy zabieram sie do jego nakladania mam dosc bo wiem ze zaraz wszystko w okól pokryje rózowy pył ,nie sposob go nie rozsypac:-/pozatym nalezy zaopatrzyc sie w pedzel bo dołączony puszek spełnia jedynie funkcje dekoracyjną , uzywac sie go nie da.Jednym słowem nie jest to kosmetyk dla kobiet które lubią szybki makijaz , trzeba sie pobawic ale warto bo efekt jest fajny.Używam tego produktu od:kilku miesiecy

WŁOSY lokówka

super!

Najlepszy róz jaki dotąd miałam. Posiadam nr.745. Zlewa się idealnie ze skórą, trwa i trwa na policzkach przez wiele godzin. Bez problemu stapia się z podkładem. Lepszy od Guerlaina ktorego myslalam ze tak szybko nie odstawie - a jednak.
Aplikacja nie jest zbytnio problematyczna. Pudełko nawet wygodne. Wydajny!

perfekcyjny

To prawda, że obsługa różu w pudrze wymaga trochę wprawy, ale końcowy efekt naprawdę dobry. Można nałożyć go bardzo precyzyjnie pod warunkiem, że robi się to pędzlem a nie załączonym puszkiem. Do tej pory używałam róży prasowanych i trudno mi było osiągnąć tak subtelny efekt jak przy pomocy różu sypkiego.

ciężki w obsłudze

Puder urzeka opakowaniem, kolorami i zapachem, jednak ponad to nie nalezy od niego wiele oczekiwac. Aplikacja wymaga wprawy i raczej porecznego pedzla - puszek jest dolaczony w charakterze ozdoby. Nie jest wygodny, latwo sie wysypuje, malo praktyczny. Nie polecam tego kosmetyku, to raczej ciekawostka albo kosmetyk kolekcjonerski - ozdoba kosmetyczki.

Bardzo dobry

Kupilam ten roz z ciekawosci i okazal sie naprawde dobry. Ma dyskretny zapach,zreszta bardzo ladny. Opakowanie jest malutkie wiec mozna je wszedzie zabrac, minusem jest to ze na gabeczke nabiera sie zbyt duzo rozu, ja uporalam sie z tym stosujac zwykly pedzel. Ogolnie moge dac z czystym sumieniem 4 gwiazdki. Jest godny polecenia.

śliczny zapach

Puderek nabyłam trochę "w ciemno", na wizażu jeszcze był nieoceniany, więc sama go zgłosiłam. :)
Róż wyróżnia się ciekawym opakowaniem i sypką formą. Kosmetyk zamknięty jest w malutkim pudełeczku, na wierzchu ma taką "siateczkę" (jak sitko do przesypuwania mąki :D :D Na to ma jeszcze nałożoną nakładkę przykrytą puszkiem.. heh troche skomplikowane opakowanie, trzeba się troszkę namęczyć, żeby się do niego dostać i przy tym uważać, żeby go nie wysypać - a o to nietrudno, już sporo różu zamiast na moim licu wylądowało na biurku czy podłodze :P :P
Puderek - róż Ma śliczny zapach - taki różany :D
Ciut za dużo nabiera się na pędzel. trzeba uważać, aby nie przesadzić z ilością - jednak raczej to niemożliwe, bo zawsze uzyskuję naturalny wygląd, mimo, że specem od różu nie jestem :D :D
Kolorek mam śliczny - bladoróżowo-beżowy. Matowy. Na policzkach wygląda ciekawie, mimo swego matu podkreśla buzię i ożywia. NIe jest to typowy "różowy" róż, wieć często nakładam wogół oczu (na skroniach )- uzyskuje wtedy efekt rozświetlenia :D
Na buzi wygląda naturalnie, delikatnie, prawie wcale go nie widać, a jednak jest . :)
Puder jest ciekawy, oryginalny, jednak to jednorazowa przygoda z nim - więcej się na niego nie skuszę.