Magic Holography (Błyszczyk do ust)

Magic Holography (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust o holograficznym blasku dostępny w 6 odcieniach. Bez smaku, o delikatnym malinowym zapachu. Nadaje ustom delikatny kolor i rozświetla je migoczącymi drobinkami.

Cena: 8zł

Wspomnienie z dzieciństwa

Uwielbiałam ten błyszczyk, kiedy byłam mała i dopiero zaczynałam się malować. Był tani i zrobił się nawet modny chwilowo (przynajmniej w mojej małej mieścinie :) ).

Miałam chyba wszystkie wersje kolorystyczne, a na pewno większość (teraz już nie pamiętam, a w internecie nie mogę znaleźć zdjęcia). Malowałam się nimi ciągle. Miały dobrze widoczne drobinki (kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale teraz już takich nie lubię).

Najbardziej podobał mi się czerwony wpadający w pomarańcz. Teraz pewnie pomyślałabym, że zażółca optycznie zęby, ale wtedy byłam nim zachwycona.

Podobało mi się opakowanie z błyszczącym paskiem, który się ścierał po jakimś czasie.

Niektórych kolorów używałam tak intensywnie, że aplikator obdarł mi się z włosków.

Czasami opakowania się lepiły, ale przy ostrożnym używaniu można było zużyć cały błyszczyk bez zabrudzenia go (ale ja miałam manię dokręcania opakowań z całej siły).

Nie kupiłabym teraz, bo teraz nie znoszę brokatów i wszelkich efektów specjalnych typu hologram czy inne dziwadło. Ale sentyment pozostał ;) No dobra... może ten czerwony bym kupiła. Jakby mnie naszło na wspomnienia ;)

Używam tego produktu od: kiedy to było...
Ilość zużytych opakowań: dużo, w różnych kolorach

Przeciętny, ogólnie dobry

Błyszczyk jak błyszczyk, niczym szczególnym się nie wyróżnia. Miałam jakiś jasny róż, nie pamiętam odcienia. Kolor na ustach jest dobrze widoczny. Ma dużo błyszczących drobinek, które mogą "wyłazić" poza usta, więc wydaje mi się, że najlepiej jest malować się przy lusterku. Pachnie całkiem nieźle, owocowo, trochę się klei gdy się go nałoży za dużo.Aplikator i opakowanie wygodne. Ogólnie mówiąc błyszczyk całkiem niezły, chociaż jak dla mnie na jakieś ważniejsze wyjścia, bo te drobinki brokatu mogą wyglądać nieco nachalnie, ale to chyba zależy od odcienia.

Używam tego produktu od: ok. 3 lata

świetny jak na swoją cenę !

kupiłam go przypadkowo.wybrałam się po zakup pudru.przy zapłacie pani poleciła mi w promocji błyszczyk (4.50 zł), który mówiąc szczerze wzięłam od niechcenia.
błyszczyk ma wiele drobinek, które mienią się nadając ustom blask i rozświetlenie(mam nr 46).ku mojemu zdziwieniu i cenie jestem z niego zadowolona,lecz jak dla mnie-jest to produkt na większe wyjście niż na codzień.długo się trzyma -czym byłam bardzo mile zaskoczona.minusem jest to-że troche skleja usta po dłuższym czasie użytkowania.
według mnie-świetny produkt jak na swoją cenę.

nie wiem czy zakupie go ponownie,gdyż bardzo lubie wypróbowywać inne,nieznane mi produkty.

Używam tego produktu od:2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

fakty i mity depilacja

Jestem zadowolona

Używałam kilku odcieni i każdy ładnie prezentował się na ustach, pięknie błyszczał. Cena jest niska, a błyszczyk ma ładny zapach - jak już ktoś wspomniał - sprawdza się raczej na imprezach, dlatego używam sporadycznie.

Defektem jest kiepskie nawilżanie i zbieranie się w kącikach ust :(

Całkiem niezły

Baaardzo wydajny, chociaż trochę zbyt wodnisty:(
Kolorki są super, usta ślicznie świecą:]
Zapach fajny, opakowanie również.
Słaba jakość, po kilku godzinach zbiera się w kącikach i w fałdkach. Mam co najmniej kilka błyszczyków, stosuję je zamiennie, więc nie potrafię stwierdzić jak długo go używam:D

Używam tego produktu od: około roku

Na imprezy super!

Błyszczyk ma dużo brokatowych drobinek, jest dobry na wyjścia- wesele i inne uroczystości. Nie jest natomiast dobry do użytku codziennego. Żeby dobrze się mienił potrzeba jest go większa ilość, a wtedy usta się kleją. Warto też na niego nałozyć transparentny błyszczyk lub dodatkowo z brokatem... Efekt będzie zniewalający. (ja mam brązowy)

Używam tego produktu do stroi ecrui itp. Nadaje się do brązowego makijażu na większe imprezy.

jestem na nie

Nie podoba mi się konsystencja po rozporowadzeniu na ustach robią się grudki i w ogole usta bardzo nienaturalnie wyglądają.
NIe wiem jaki był to odcień i niestety juz nie sprawdze gdyż po pierwszym zastosowaniu od razu błyszczyk oddałam

Używam tego produktu od:2 dni

jak dla mnie bezndziejny...

wogle nie sprawdzil sie na moich ustach.mam kolor nr 48 (różowy), rozprowadza sie nierównomiernie, ( na ustach gromadzi w róznych miejscach,takze mam cos w stylu ciapek kolorowch ) pozatym obrzydliwie sie klei.zapach nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od:tygodnia

sredni

Mam jakis taki rozowy, oczywiscie na opakowaniu juz nic prawie nie widac. Kupilam go sobie sama w Naturze i z tego co pamietam (a bylo to juz jakis czas temu jak go zaczelam uzywac) podobal mi sie zarowno efekt jak i zapach. Minelo troche czasu, kiedy uzywalam Vipery "Young Lips", ktory bardzo mi podpasowal, i teraz, kiedy postanowilam wrocic na troche do tego, ani efekt nie wydaje mi sie wybitny w porownaniu do Young Lips (malo blyszczacy, trzeba nalozyc go dosyc sporo zeby uzyskac intensywny lekko polyskujacy kolor) a tym bardziej zapach, do ktorego przywiazuje duza wage - stal sie paskudny - duszacy.
Jest go niestety dosyc sporo, zmywanie nastrecza trudnosci, bo cala okolica ust jest w swiecacych drobinkach. Mysle, ze blyszczyk zly nie jest, ale YL tej samej firmy jest zdecydowanie lepszy, dlatego daje 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: troche

Jeden z wielu...

Błyszczyki w tej serii mają bardzo ładne kolory i przyjemny zapach. Konsystencja nie skleja ust ale i nie nawilża. Kolory bardzo ładnie iskrzą do światła. Kosmetyk łatwo i wygodnie się rozprowadza na ustach ale nie stanowi wyjątku bo jest wiele porównywalnych, równie dobrych błyszczyków. Długo utrzymuje się na ustach (u mnie wiekszość błyszczyków i szminek długo sie utrzymuje, ponad 2 godziny). Jednak jest w nim coś co mnie kusi:) Może jeszcze się na niego zdecyduję... w przyszłości

Co mnie zaskoczyło i zniechęciło:
- miałam ten błyszczyk jakiś czas i zapomniałam o nim na ok tydzień, kiedy sobie przypomniałam kosmetyku po prostu nie było w opakowaniu (jakby wyparował). Nie wiem jakim cudem ale pogodziłam się z tym. Dodam że nie mam wspólników do tego rodzaju kosmetyków.
- Opakowanie dosyć słabej jakości, narażone na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne,

dobry błyszczyk za dobrą cenę!

plusy:
+ladny, przyjemny zapach
+ladne kolorki, delikatne, prawie naturalne
+usta ladnie migoca, daje fajny efekt blyszczenia
+w miare dobrze nawilza
+cena przyzwoita

minusy
-krotko sie trzyma na ustach, szybko sie sciera
-moglby lepiej nawilzac, bo po pol godz. juz sie go nie czuje na ustach

Używam tego produktu od:3 m-cy

fajny :D

bardzo fajny błyszczyk, ładnie pachnie, gesta konsystencja, nie spływa z ust. Na ustach trzyma sie ponad pól godziny na przerwie musze poprawiac ;)
wydajny. Slicznie mieni sie w słoncu.Polecam :)

Używam tego produktu od:roku