Sally Hansen, Pedicure in a Minute (Krem do pedicure)

Sally Hansen, Pedicure in a Minute (Krem do pedicure)

Krem do pedicure, który w minutę usuwa wysuszenia na stopach, pozostawia je nawilżone i gładkie. Zawiera mieszankę naturalnych kryształów cukru, witaminy A,C i E, pro-witaminy B5, oliwkę z oliwek i drzewa herbacianego.

spoko

ciężko mi oceniać tego typu produkty, bo w sumie to mój pierwszy peeling do stóp, pod prysznicem sprawuje się fajnie, stópki są gładziutkie i nawilżone, ale po wyjściu i nawet nasmarowaniu kremem stópki się wysuszają... trochę to niefajne, ale wszystkiego mieć się nie da :(
Ogólnie spox

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny!

Czytając opinie poprzedniczek troche ironicznie sie usmiechnelam. To oczywiste,ze NIC nie jest w stanie zastapic tarki. Peeling to tylko peeling i nie ma co liczyc na cuda, nie przesadzajmy. Ale i tak to nie zmienia tego faktu,ze nie spotkalam sie z peelingiem do stop ktory przynosilby natychmiastowy efekt tak jak jest to w przypadku SH. Wiec chociazby z tego wzgledu warto w niego zainwestowac.

Ilość zużytych opakowań:2 małe

Polecam jak najbardziej

Zdecydowałam się kupić przeczytwa wszystkie opinię i jestem Bardzo zadowolona! Co prawda nie mam większych problemów ze stopami, ale latem czasem się przesuszają i chce się czegoś co by nawilżyło i dało ulgę zmęczonym stopom. Właśnie ten krem spełnił moje oczekiwania. Używam go raz na trzy cztery dni i effekt jest widocnzy. Napewno kupię ten krem jeszcze raz.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Dobry na "szybko"

Jestem zdania, że nic nie zastapi pełnego pedicure z namoczeniem stóp i tarką. Zdarza sie jednak, że nie mamy czasu na takie ceregiele. Wtedy s.h. jest idealny!
Ja stosuję go raz na jakiś czas, w razie tzw. potrzeby. Zapewnia całkiem fajny efekt pod warunkiem, że nasze stopy sa w miarę dobrym stanie. Kiedys próbowałam nim zastapic klasyczną tarkę i efekt niestety był mierny.
Główne plusy wg. mnie:
- przyjemny zapach
- bardzo dobre zawilżenie
- ekspresowy efekt

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

Fajny peeling.

Peeling fajnie wygładza skórę, ściera martwy naskórek, chociaż wiadomo, że ze zrogowaciałą skórą to peelingiem się nie powalczy. Drobinki są dość ostro ścierające, ale dzięki temu, ze się rozpuszczają na skórze, nie są bardzo ostre. Lubię peelingi cukrowe, więc i Pedicure in a Minute mi się podobał. Ma świetna tłustawą konsystencję, po jego użyciu stopy są gładkie, nawilżone, zapewne dzięki tej oleistej konsystencji. Jest dość wydajny i rzeczywiście pozwala na doprowadzenie stóp do przyzwoitego wyglądu w ciągu minuty. Podoba mi się i chętnie jeszcze kiedyś kupię.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

dla moich stóp za słaby :(

Używam w miarę regularnie, 2-3 razy w tygodniu po wcześniejszym wymoczeniu stóp. Nie wyobrażam sobie, że używając go miałabym zrezygnować z tarki :nie:, bo wcale tak dobrze z rogowaciejącą i suchą skórą to on sobie nie radzi. Owszem, po użyciu skóra jest gładka, miękka, odżywona i pozornie nawilżona, ale to tylko zasługa oleistej mazi w której zanużone są kryształki cukru, które zresztą rozpuszczają się zbyt szybko :mad:! żeby porządnie wymasować stopy potrzebuję kolejnych porcji kosmetyku, a to z kolei zmniejsza jego wydajność :mad:
wolę produkt sally hansen usuwana zgrubień.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Całkiem sensowny ;)

Peeling ma dużo ostrych drobinek, są one cukrowe, więc się rozpuszczają wygładzając skórę.

Konsystentcja jest zwarta, gęsta, nie ścieka ze stóp jak niektóre peelingi.

Stopy stają sie gładkie, delikatne i lekko natłuszczone.

Polecam stosować na sucho - ścieranie jest wtedy mocniejsze i bardziej efektywne :)

Minusy widzę 2:
- trudno wycisnąć go z tubki (bo lekki ogrzaniu staje sie bardziej płynny i nie ma wtedy problemy)
- wysoka cena

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w tarkcie 1

czy ja wiem?

Nie mam większych problemów ze stopami, być możne dlatego nie widzę jakiś spektakularnych efektów po użyciu tego preparatu. Stopy są odrobinę delikatniejsze w dotyku i bardziej wygładzone, ale naprawdę na krótko. Zapach bardzo ładny, konsystencja ok. Chyba więcej nie kupie...

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

Stosuję już chybA 3cie opakowanie z rzędu, ciągle do niego wracam i jestem bardzo zadowolona. Świetnie zmiękcza stopy, wygladza, zwłaszcza stosowany na sucho. Potem wystarczy posmarowac kremem i stopy jak marzenie;p Odejmuję jedną gwiazdkę za to,że jego działanie nie jest tak długotrwałe jak by się chciało, ale cóż póki co na lepszy produkt o takim działaniu jesczez nie trafiłam.

Używam tego produktu od: 2 lata

Jedyny !

Rewelacyjne zmiekczenie skory stop - nawet piet :) Super cukrowa konsystencja. Wystarczy po nim nalozyc nawet przecietny krem a stopy beda idelane !
Uwielbiam go !

Używam tego produktu od:1 roku

cud miod na chwile

Dokładnie zgadzam się z przedmówczynią. Piękne stopy po zastosowaniu. Ale dlaczego na tak krótko? Dlatego właśnie 3 gwiazdki, choć efekt faktycznie rewelacyjny. Latem super produkt. Jak na razie lepszego nic nie znalazłam.

krótkotrwałe działane...

Dość dobrze nawilża, skórki znikają (niestety tylko optycznie...), stopy wyglądają po nim SUPER!...ale tylko przez kilka godzin... :( stosuję go regularnie i wciąż jest to samo - na początku jest ekstra, wszystkie ewentualne zgrubienia są odpowiednio "zmiękczone", a po jakimś czasie - skóra ponownie "wysycha" i twardnieje...:(

Generalnie:
- pozostawia bardzo komfortowe uczucie tuż po zastosowaniu :)
- ...jednakże działa krótko...:(
- nawilża i "zmiękcza" :)
- ...jednakże na krótko...:(
- ma fajną olejkowo - pilingową konsystencję i przyjemny, odświeżający zapach :)

Muszę przyznać, że spośród tych, które do tej pory stosowałam (Scholl, Vichy) ten jest najlepszy, aczkolwiek to jeszcze nie jet TO ;)
...no i stosuję go z wersją do rąk - Manicure in minute - podobne działanie

Polecam go przed ważniejszymi wyjściami, lub na całe lato - do sandałek, żeby stópki wyglądały elegancko i były zadbane! :)