Corine de Farme, Nawilżające mleczko do ciała (do skóry normalnej i suchej)

Corine de Farme, Nawilżające mleczko do ciała (do skóry normalnej i suchej)

Mleczko do ciała Corine de Farme intensywnie nawilża skórę całego ciała. Jego wyjątkowa formuła jest wzbogacona o specjalne składniki, które zapewniają długotrwałe nawilżenie skóry. W rezultacie skóra po zastosowaniu mleczka jest elastyczna, gładka, pełna naturalnego piękna i blasku.
Mleczko do ciała Corine de Farme swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza zastosowaniu naturalnie aktywnego wyciągu ze słodkich migdałów i zielonej herbaty, znanych z łagodzących i odżywiających właściwości.

idealny na ciepłe dni

Mleczko przyjemnie pachnie zieloną herbatą zmieszaną z migdałami. Może to brzmi dziwnie, ale ze względu na zawartość w składzie tychże raz przebija się bardziej aromat zielonej herbaty, a raz słodkich migdałów. Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że jednak będzie w nim więcej z tej zielonej herbaty - tak jak w mleczku do demakijażu tej frmy, więc nieco się rozczarowałam... Niemniej jednak jest to zapach bardzo lekki i przyjemny, idealny na dzień, gdyż nie ma obaw, że będzie się kłócił się z perfumami. Poza tym należy dodać, że za stosowaniem go na dzień przemawia jeszcze inny fakt - szybkie wchłanianie się w skórę bez pozostawiania ani tłustej ani lepkiej warstwy. Do tego bardzo leciutka konsystencja, wygodna, praktyczna i duża butla z pompką. Czego chcieć więcej??? No może odrobinę lepszego nawilżenia - moja skóra do najbardziej suchych nie należy, a teraz w sezonie grzewczym jednak domaga się czegoś więcej. Ale za to na cieplejsze dni będzie jak znalazł. Zresztą, zgodnie z tym, co obiecuje producent jest to typowy, lekki nawilżacz, który w sumie nic więcej poza nawilżaniem (i lekkim wygładzaniem) nie robi: nie odżywia, nie ujędrnia ani nic z tych rzeczy. Ale i tak go lubię, bo jest dobrą alternatywą dla stosowanego przeze mnie namiętnie balsamu Neutrogeny z serii Formuła Norweska. Innych tak świenie nadających się na szybkie poranne smarowanko nie znam.