Dissolvant Doux Sans Acetone (łagodny zmywacz do paznokci)

Dissolvant Doux Sans Acetone (łagodny zmywacz do paznokci)

Delikatnie usuwa lakier do paznokci chroniąc płytkę paznokcia. Nie zawiera acetonu.

całkiem w porządku

Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Zmywa lakier - z dwoma warstwami radzi sobie całkiem dobrze, nie wysusza płytki paznokcia, nie zabija zapachem. Opakowanie też jest w porządku.
Dla mnie całkiem ok.

Ilość zużytych opakowań: no parę było...

kicha

nie zmywa MOICH lakierów, musiałam wylać prawie pól flakonu by uzyskać efekt :(
jest moim zdaniem za słaby i nie użyteczny.
poza tym małe opakowanie dobija za taka cene

Używam tego produktu od:nie używam już

calkiem przecietny

Taki przecietny zmywacz. Przy paznokciach pomalowanych kilkoma warstwami lakieru lub brokatem, radzi sobie dosyc opornie. Lekko wysusza plytke paznokciowa. Mimo, ze nie zawiera acetonu, to i tak smierdzi ;)
Szkoda, ze w tej cenie opakowanie nie jest wieksze.

depilacja rąk

dobry jest

Dobrze zmywa lakier (przy 2 warstwach lakieru - lepiej wacik przez chwilkę przytrzymać). Nie śmierdzi tragicznie, to pewne; a nawet zawiera jakiś zapaszek pachnący. Nie wysusza mi paznokci.
Że mała pojemność? Jakoś nie przeszkadzało mi to - a i tak na długo starcza.
Po promocyjnej cenie- ok..

Nie jest najgorszy

Ja tam go nawet lubię i wciąż dokupuję kolejne flaszeczki. Owszem, może i lekko wysusza paznokcie, ale to jest naprawdę ułamek zniszczeń, które potrafią spowodować acetonowe zmywacze!
Nie jest też aż tak jak one smrodliwy.
Ze zmywaniem radzi sobie nieźle, choć powoli (trzeba potrzymać nasączony wacik na paznokciu przez chwilę).
No i jest go bardzo mało w stosunku do ceny, za to duży minus - choć nie przeczę, że czasem niska pojemność to plus.

sredniak

jest ok, ale bez rewelacji. Co prawda nie zawiera acetonu ale jakis inny, zdecydowanie smierdzacy i niestety troszke (podkreslam - troszke) wysuszajacy skladnik. Zapachu sie nie czepiam, nie udalo mi sie znalezc zmywacza bez zapachu, ale wysuszanie ... No tak, niektore zmywacze typu noname z drogerii, kosztujace mniej niz 1,50 euro sa ewolucyjnie dalej pod tym wzgledem ;-).
Trzy gwiazdki wynikaja z faktu ze mialam masy duuuzo gorszych zmywaczy i tylko dwa (sic!) lepsze, z czego jeden kosztuje majatek.