Glitter Lipstick (Szminka z brokatem)

Glitter Lipstick (Szminka z brokatem)

Wibrujący, połyskliwy, transparentny kolor do nakładania bezpośrednio na usta lub na inną ulubioną pomadkę.
Szminka zawiera mnóstwo drobnego brokatu, zapewniającego niezwykły blask, zarówno za dnia, jak i wieczorem.
Ogromny wybór odcieni.

Cena: 25zł

Na pewno nie na codzien.

Na dyskoteki jak juz. Ma tego brokatu za duzo, zdecydowanie. Usta sa cale w nim, potem trudno sie go tez pozbyc, bo sie przykleja. Jak zaczniemy trzec lub myc woda,, rozprzestrzenia sie on po calej twarzy...Kolor jest ladny, ale z tymi drobinami to juz jakas parodia.
Mi tam ust nie wysusza, ale wygladac wyglada okropnie!
Nada sie dla nastoletnich wielbicielek "Gwiezdnych Wojen", ktore chca pokazac, ze lubia ten film-moze i sie nada. Dla normalnych, szarych kobiet-nie.

Używam tego produktu od:kiedys nabylam
Ilość zużytych opakowań:0, lezy gdzies, nawet sama nie wiem gdzie...

nie!!

wyszusza usta droga!!!!!!! nietrwala strasznie podobnie jak maybeline lustrzany blask... nie wiem co kupic by byla trwala i bym byla zadowolona ktrace kase a efektow brak, brzydkie opakowanie

Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pol

wielkie drobiny...

brokatu . szminka ta ma mnóstwo drobin, nie drobinek! sa to duze drobiny , jakby zmielonej bombki choinkowej, efekt owszem fajny ale tylko w sylwestra, zreszta drobiny te wedruja po całej twarzy i w rezultacie z marszu mozemy isc na zabawe Sylwestrowa :) kolorek mam bardzo ładny, mleczny róz, zapach mi nie odpowiada, chemiczny
podsumowujac nie kupie juz nigdy

Używam tego produktu od:nie uzywam juz
Ilość zużytych opakowań:nie uzywam

Starzenie się skóry - dieta

gwiezdny pyłing

W zasadzie szminki nie używam, choć myślałam czy by nie użyć jej czasem do solidnego peelingu ;)
Brokatowe drobinki są dosyć wyczuwalne, poza tym wyglądają średnio, jakby ktoś opruszył gwiezdnym pyłem porcję wazeliny. No nieciekawie. Myslałam, ze może jak nałożę kilka warstw efekt będzie bardziej wyrazisty, ale nic z tego nie wyszło.
Nie polecam także stosować na powiekach, bo od razu wałkuje się i wygląda jak kiepska szminka na oku ;)
Jedyne co polecam to wcierać w policzki (mam odcień srebrny), daje efekt miłej mieniącej się poświaty.
Pachnie słodko, jak czekoladki.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

za bardzo czuc "drobinki";)

Plusy tej szminki to przede wszystkim śliczne kolory (ja używam ciemnego fioletu), na moich ustach długo się utrzymuje i ładnie się świeci.Niestety te "drobinki" są okropne, po nałożeniu czuję się jakbym miała poprzyklejane kryształki cukru ale ten efekt nawet szybko mija>Zapach zmieniony ,od około mieisąca, na bardzo ładny, bo wcześniejszy był okropny!!

Używam tego produktu od:około rok

taka sobie

Kupiłam po otrzymaniu próbki w Sephorze, kolor bardzo mi odpowiadał ponieważ lekko podkreślał naturalny kolor ust, z odrobinką ... transparentnego brązu?? Nie zauważam żadnych drobinek.... no może ociupinkę , zalezy jak sie spojrzy. I czegoś takiego szukałam do ślubu!
Minusem jest trwałość i jakośc wykonania. Pomadką malowałam sie raptem kilka razy, ale sztyft już się chwieje tylko patrzec jak się złamie.

Dla fanek sci-fi

Musiałam cierpieć na nagły kryzys asertywności, bo choć nienawidzę szminek z brokatem, a zwłaszcza ze srebrnym, pewnego dnia dałam się Sephorowej sprzedawczyni namówić na jedną z nich.
Jest jasno-różowa, transparentna i ma mnóstwo srebrnych opiłków, dzięki czemu - w zależności od oświetlenia - moje usta wyglądają jakbym właśnie:

a) zjadła porcję aluminiowej folii śniadaniowej;
b) zjadła porcję wydmy bałtyckiej;
b) wypadła z dziury czasowej jako statystka do oryginalnej serii "Star Trek".
"Beam me up, Scotty!" ;)

Wysusza usta.