Aqua, Shower gel

Aqua, Shower gel

Jest to seria czterech żeli pod prysznic - aloesowy, morski, do skóry wrażliwej i dla mężczyzn. Wszystkie wspaniale się pienią, odświerzają i lekko nawilżają skórę, ponadto zamknięte w pomysłowej butelce do zawieszenia są niezwykle wygodne w stosowaniu. To co je jeszcze wyróznia to zapach który dość intensywny wspaniale wpływa na stan ducha i sprawia że kąpiel jest przyjemnością. Moimi ulubionymi żelami są Morski i Aloesowy.

Cena: 10,90 zł / 200 ml

Jak zwykle to co dobre, wycofują

Żel miał wygodne opakowanie, które mogłam sobie powiesić w łazience. W dodatku świetnie pachniał- mam na myśli ten biały do skóry wrażliwej. Zapach utrzymywał się długo po kąpieli. Jedynie, co mnie denerwowało to fakt, że skóra pozostawała po jego użyciu sucha.

obłędne:)

Miałam każdy z zapachów ale moim ulubionym był żółty (citrus?).

Zalety:
*dobrze się pienił,
*obłędny zapach:)
*poręczne opakowanie,
*wydajny.
Wady:
*nie miał żadnych:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam:)
Ilość zużytych opakowań: łącznie około 10-15 szt:)

Super byl

Swietne byly te zele mialam wszystkie zapachy ,morski byl chyba najbardziej odswezajacy.Zel dobrze rozprowadzal sie i pienil oraz pieknie pachnial,super,super no i te opakowania zawieszki po prostu extra byly szkoda ze ich nie ma bo poszukuje takiego od dawna :(

Używam tego produktu od: uzywalam 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań: duzo

Avon Mark - relacja

Morski prysznic...

Bedac jeszcze w liceum uwielbialam kosmetyki Avonu,choc nie zawsze moglam sobie na nie pozwolic.Pamietam jak zamowilam u kolezanki morski zel pod prysznic.Swietnie zapakowany,w fajowa waska butle,ktora mozna powiesic pod prysznicem.Pachnial morsko,swiezo,super sie pienil,dobrze myl.Czego chciec wiecej.Szkoda,ze Avon nie wraca do zapomnianych kosmetykow,bo mial wiele perelek w ciekawych opakwoanich,a teraz mam wrazenie to juz nie to samo.

Używam tego produktu od: 6 lat temu

Szkoda,że ich nie ma :(

Były naprawdę dobre, szkoda,że je wycofano. Dostałam w prezencie biały (sensitive) . Świetnie się pienił i przepięknie pachniał i nie wysuszał skóry. Poza tym ciekawe opakowanie, które można zawiesić. Troszkę niewydajny.

Używam tego produktu od:6-7 lat temu

nie dla mnie

Miałam wersję białą. Żel miał strasznie chemiczny i do tego potwornie intensywny zapach. Po użyciu miałam odczucie wysuszonej skóry.

Plusem było opakowanie do powieszenia pod prysznicem.

Był to jeden z gorszych wybryków Avonu.

Używałm tego produktu przez jakiś czas

hmm...średni

Średniej jakości kosmetyk.Jak dla mnie zbyt intensywny zapach,ale każdy lubi co innego i może komuś odpowiadać.Jako mały plusik zaznaczam,że bardzo się pieni,a ja lubię duuuuużo pianki ;):) Wygodna "haczyk" do powieszenia.

Używam tego produktu od:rzadko

to tylko żel do mycia

Żółciaka miałam w posiadaniu i bardzo długo się z nim męczyłam, w międzyczasie korzystałam z innych. Mocno wyczuwalna chemia - jak to w avonie. Przy tego typu kosmetykach (tzn. podejrzanie intensywnie się pieniących, nienawilżających, bardzo mocno pachnących), mam wrażenie, że więcej szkody robię swojej skórze niż pożytku. Nie sprawiał zdrowego wrażenia. Mocny żel - i w zapachu (choć bardzo nieprzyjemny nie był, z rodzaju orzeźwiających, cytrusowych) i w działaniu, bo produkował pianę "na metry". Tego nie lubię. Konsystencja klasyczna, raczej nie z gatunku treściwych. No ale to tylko żel do mycia ciała, czego więc oczekiwać? Spełniał swoje zadanie, chociaż po wykonaniu nawilżacz do ciała był niezbędny natychmiast. Wygodny "haczyk" na górze butelki - do zawieszenia.

Używam tego produktu od: może nawet rok?

Śmierdziuchy bazarowe!

Na szczęscie je wycofano!
Były okropne, osobiście miałam kilka i zawsze z nadzieją, że kolejny spisze się lepiej

Najfajniejszy był ten dla mężczyzn, reszta cuchnęła po prostu niemożliwie! Jakby leżały pół roku na bazarze w słońcu ;/

Już lepsze żele pod prysznic można kupić w spożywczaku na rogu :)

Blehhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!

Jednyny plus, to praktyczne opakowanie :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

był ok

miałam zielony,a moja siostra biały. oba przyjemnie pachniały,były wydajne,dobrze się pieniły i nawilżały skórę. w zasadzie to szkoda,że już ich nie ma,bo jak na avon to był całkiem dobry produkt.

Lubiłam je.

Takie średniaczki, ale lubiłam je. Miałam 2 zielone i 1 żółty.
+ Zapachy sympatyczne, nie przyprawiające o migrenę;) + Skóra nie pachniała po nich niestety.
+ Bardzo fajnie się pieniły!
+ żeby jakaś specjalnie nawilżona skóra po nich była to nie, ale taka miła i ok:)Nie mam problemu z suchą skórą, więc dla mnie były w porządku.

Taki sobie

Jest średni. Ładnie pachnie, ma dobra konsystencję, dość poręczne opakowanie, dostępny jest w kilku wariantach. Ale niestety jest niewydajny i za drogi.