Yves Rocher, Pure Calmille, Compresses Apaisantes Yeux (odprężające kompresy pod oczy)

Kompresy przeznaczone dla oczu zmęczonych i opuchniętych. Pomagają zlikwidować przekrwienia i oznaki zmęczenia oraz pozbyć się opuchnięć. Zawierają aktywny wyciąg z rumianku.
Nakładać na zamknięte, ozbawione makijażu oczy, pozostawić na 5-10 minut, wykorzystując ten czas na relaks. Przed nałożeniem kompresów wyjąć soczewki kontaktowe.
Testowane dermatologicznie i okulistycznie.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Oleth-20, Methylparaben, Oleth-10, Allantoin, Parfum, Sorbic Acid, Tetrasodium EDTA, Chamomilla Recutita, Sodium Hydroxide.

Cena: 26 zł / 3 pary kompresów w opakowaniu

z braku laku...

Nie mam problemu z cieniami ani opuchlizną, więc kupiłam z myślą o używaniu ich w celu zrelaksowania oczu po całym dniu pracy przy komputerze. Są takie sobie. Szkodzić nie szkodziły, ale szczególnego efektu relaksowania też nie zauważyłam. Stanowczo za drogie, nawet w promocji. Więcej raczej nie kupię, chyba że będzie jakaś bardzo atrakcyjna wyprzedaż.

Używam tego produktu od: miałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Primum non nocere.

Wypróbowuję kolejno wszystkie specyfiki, które mają za zadanie zmniejszać obrzęki wokół oczu. Kiedyś pewnie spróbuję i woodoo, ale na razie jestem przy kompresach.
Heh... A tak serio, to kompresy Yves Rocher to jednocześnie najtańsze i najlepsze z wszystkich, jakie wypróbowałam.
Przede wszystkim - nie szkodzą. Nie powodują straszliwej opuchlizny powiek. Nawet całkiem niestrasznej nie powodują. To świetnie, prawda?
Niestety, nie działają też w żaden inny sposób. Nie zmniejszają obrzęków, nie poprawiają wyglądu skóry, nie nawilżają. Nic nie robią! Przynajmniej bezpośrednio po ich zdjęciu nie zauważam żadnych zmian.
Za używaniem ich przemawia jedynie fakt, że przemęczone oczy potraktowane tymi namoczonymi w rumianku krążkami bibułki nieco mniej bolą w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: 3 razy użyłam