Bioderma, Atoderm, Huile de Douche (Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic)

Pojemność 1 000 ml

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic marki Bioderma z serii Atoderm delikatnie oczyszcza skórę, intensywnie odżywia i nawilża (24h) formuła składająca się w 33% z lipidów otula skórę płaszczem ochronnym przez co skóra nie wymaga smarowania kremem, trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów reguluje florę saprofityczną skóry, nie szczypie w oczy,hipoalergiczny, bez parabenów, formuła delikatnie perfumowana
Do skóry suchej, bardzo suchej, podrażnionej oraz atopowej. Wrażliwej skóry twarzy i ciała. Od 1-go dnia życia.

delikatny i skuteczny

Fajny olejek do mycia ciała i zmywania makijażu. Polubił się z moją wrażliwą skórą, nie podrażnia. Piękny, delikatny zapach. Super zmywa makijaż. W porównaniu z tym kultowym olejkiem z Isany różni się tylko zapachem... Nie chcę przepłacać więc stawiam na Isanę, ale ten jak najbardziej polecam :)

najwydajniejszy

Jest to zdecydowanie jeden z najdelikatniejszych produktów pod prysznic, jakie miałam okazje używać! W duecie z balsamowaniem ciała potrafi naprawdę złagodzić przebieg AZS. Poza tym, ogromna butelka starczyła na dobre 4 miesiące, a korzystała z niej cała moja rodzina. Jestem na tak :)

Zapach jakby konwalii. Nie radzi sobie ze wszystkim.

Żel pod prysznic w formie olejku jest bardzo łagodny, ale nie radzi sobie z mocnymi zapachami i resztkami dezodorantu w sztyfcie. Zapach jest mocny, nie znoszę go przy myciu rąk, ale pod prysznicem może być.

Ulubieniec!

Nasłuchałam się gdzieś na youtubie pozytywnych opinii i kupiłam! Uwielbiam. Stosuję go głównie do zmywania... makijażu. Radzi sobie świetnie. :) Delikatny, nie podrażnia, przyjemnie pachnie, wygodne opakowanie. Polecam :)

Rewelacja

Olejek zakupiłam z myślą o dzieciach i ich atopowej skórze kosmetyków tego typu bardzo dużo zużywam a ten okazał się bardzo wydajny.Świetna butelka z pompką bardzo ułatwia dozowanie podczas kąpieli .Sama kilka razy sięgnęłam po niego i jestem bardzo zadowolona .Olejek jest mega delikatny zarówno dla zdrowej jak i dla skóry zmienionej atopowo.Nie podrażnia nie szczypie drobnych ran i zatarć ,skóra dzieci jest nawilżona i o wiele mniej swędzi.Jak dla mnie czasami wystarczy sama kąpiel w tym olejku aby czuć się komfortowo.Olejek pięknie pachnie delikatnie się pieni, dobrze oczyszcza skórę .Jak dotąd nie zauważyłam aby podrażniał czy uczulał,cenowo troszkę mi nie odpowiada ale zdaję sobie sprawę że większość kosmetyków do zadań specjalnych nie są tanie .Jest sprawdzony przez mnie i na pewno jeszcze nie raz go zakupię.

Bardzo dobry

Mam skórę suchą, bardzo wrażliwą. Wiele środków, nawet aptecznych aptecznych, nie dawały sobie z nią rady. W końcu znajoma poleciła mi ten olejek. Doskonale pachnie, nawilża, jest wydajny i co najbardziej zaskakujące - dobrze się pieni.

Chciałabym cię mydlić olejkiem Bio-der-ma!

Nie pamiętam, przy jakiej okazji ten produkt wpadł w moje łapki, ale to był zdecydowanie jeden z lepszych dni w moim życiu, bowiem poznałam przyjaciela, który nigdy nie zawodzi, a każda moja wizyta pod prysznicem jest kosmicznie przyjemnym doświadczeniem.

Olejek ma piękny zapach, który utrzymuje się na skórze. Jego największą zaletą jest niesamowicie delikatne działanie oczyszczające - nie przesusza skóry, nie powoduje ściągnięcia, nie jest drażniący dla ranek/stanów zapalnych. Na mojej suchej, atopowej skórze nie daje efektu nawilżającego i nie mogę zapomnieć po jego użyciu o balsamie, niemniej jest to nadal najdelikatniejszy produkt oczyszczający i w porównaniu z półką drogeryjną - jedyny, po którym się nie drapię, a skóra w dotyku jest niesamowicie miękka.

Opakowanie praktyczne, choć w przypadku olejków - wolę tubki. Niemniej, nie czepiam się, bo z drugiej strony nie wyobrażam sobie litrowej tuby, z której wydobywałoby się produkt komfortowo.

Kupię go z pewnością, kiedy tylko spotkam go w promocji, ponieważ cena regularna kłóci się z moim wewnętrznym łowcą okazji. O ile nie za bardzo polubiłam się z linią Atoderm (balsam i krem do rąk to słabizna w porównaniu z olejkiem), tak ten kosmetyk jest przysłowiowym wyjątkiem od reguły.

Polecam atopowcom, osobom ze skórą suchą i oczywiście bobasom, bo nawet dla nich ten produkt jest jak najbardziej bezpieczny!

Bioderma olejek pod prysznic.

Polecam ! Skóra moja jak i mojego synka ( AZS) jest po nim super nawilżona i gładka. Usuwa uczucie świądu Ale nadaje uczucie napięcia czego troszkę nie lubię. Korzystam z niego od lipca i sama bardzo to polubiłam.

Jest niesamowity do mycia;) Dzięki niemu nie muszę używać już balsamu po kąpieli, bo skóra jest pięknie nawilżona, odżywiona i delikatniutka;) Przyjemne uczucie:) Stosuję ten produkt również do demakijażu, więc jest bardzo wielofunkcyjny;) Usuwa każdy makijaż i to bardzo dokładnie;) No i znowu... przy okazji nawilża cerę. ;)

HIT!

Tutaj ciężko powiedzieć coś złego. Delikatny olejek myjący o przyjemnym zapachu. Bardzo dobrze nawilża i chroni skórę w trakcie mycia. Moja skóra z AZS bardzo dziękowała za to cudo! Jest dosyć wydajny ale niestety kosztuje sporo a opakowanie nie jest wielkie.

Fenomenalny

Cóż tym razem zdałam się na pozytywne recenzje wizażu i się nie zawiodłam:-) Kupiłam od razu litrową butle z pomką w aptece.Pierwsze wrażenie-wow przyjemnie pachnie,o wiele lepiej niż Isana czy Nivea.Efekt podczas mycia?Delikatnie natłuszczam całe ciało do szyi(oprócz twarzy).Chwilkę czekam aż w jakimś stopniu wchłonie się.Zmywam letnią wodą.Po osuszeniu ciała ręcznikiem skóra jest naprawdę elastyczna.Suche partie ciała nie wymagają kremowania się,nic mnie nie piecze.Mało tego-nie zapycha skóry na dekolcie,ramionach czy plecach a mam ku temu skłonność.Ciało jest gładkie i ukojone.Rewelacyjny produkt do stosowania zimą,albo kiedy nie chcemy wcierać mazideł.Po stosowaniu również na szyję zauważyłam,że dłużej trzyma zapach perfum.Ogólnie produkt wydajny,mimo że nie żałuję go sobie.

Fantastyczny!

Nie byłam przekonana do kolejnego zachwalanego emolientu dla skóry problemowej, ale okazał się strzałem w dziesiątkę. Na pewno kupię kolejne opakowania.