Bioderma, Atoderm, Huile de Douche (Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic)

Pojemność 1 000 ml

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic marki Bioderma z serii Atoderm delikatnie oczyszcza skórę, intensywnie odżywia i nawilża (24h) formuła składająca się w 33% z lipidów otula skórę płaszczem ochronnym przez co skóra nie wymaga smarowania kremem, trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów reguluje florę saprofityczną skóry, nie szczypie w oczy,hipoalergiczny, bez parabenów, formuła delikatnie perfumowana
Do skóry suchej, bardzo suchej, podrażnionej oraz atopowej. Wrażliwej skóry twarzy i ciała. Od 1-go dnia życia.

Absolutny niezbędnik

Kocham, kocham, olejek dobry na wszystko. Dobrze nawilża, delikatnie pachnie. Lekko się pieni. Używam już 2 lata i do tej pory nie znalazłam godnego zamiennika. Niekiedy w awaryjnych sytuacjach wykorzystuje do demakijażu oraz do mycia pędzli i gąbeczek.

Fajny produkt

Dostałam go do testów jakiś czas temu. Sprawdził się dobrze. Miał olejsta konsystencje ale dobrze myl ciało i nie podrażnial ani nie pozostawia tłustej bądź lepiej powłoki po zmyciu. Fajnie nawilżal i koil skórę. Używałam go często do depilacji, fajnie zmiękczal włoski i skórę, a po goleniu skóra nie wariowala, nie miałam czerwonych kropek ani podrażnień. Polecam choć jest troszkę drogi, ale warto zainwestować jeżeli ktoś ma trudna i problematyczna skórę.

Do suchej skóry - tak, do skóry chorej - nie

Mam z natury suchą, wrażliwą skórę a ostatnio zmagam się również z egzemą. Olejek na początku wydawał mi się bardzo delikatny. Formuła jest łatwa do rozprowadzenia, słabo się pieni, ale dość dobrze myje. Jest delikatnie perfumowany, zapach przypomina mi dzieciństwo, jest bardzo ładny. Jeśli chodzi o działanie to jako nawilżacz skóry suchej jest świetny. Natomiast nie zdał egzaminu w myciu skóry z problemami dermatologicznymi. Nastąpiła u mnie reemisja choroby - trudno mi powiedzieć, czy akurat ten olejek się przyczynił do powrotu egzemy, ale na pewno skóra ze zmianami chorobowymi się z nim nie polubiła. Olejek jest świetny, ale tylko do skóry suchej, wrażliwej. Niestety moim zdaniem nie nadaje się do skóry uszkodzonej, bardzo suchej, ze zmianami chorobowymi. Wielkim minusem jest też cena, moim zdaniem kosmiczna jak za zwykły olejek do kąpieli lub pod prysznic.

REWELACYNY!!!

Bardzo uniwersalny produkt. Zmywam nim make up, myje się, myje pędzle. We wszystkim sprawdza się rewelacyjnie. Bardzo często zapominam użyć balsamu do ciała lub po prostu nie mam na to ochoty, a ten olejek zostawia moją cerę w miarę nawilżoną, a co więcej nie przesusza jej. Mam alergie pokarmowe, co często po zjedzeniu czegoś z listy rzeczy zabronionych objawia się wysypkami na rękach, a ten produkt łagodzi te wysypki i szybciej znikają, przy innych żelach pod prysznic często stają się bardziej widoczne i podrażnione. Kupuję w dużych butelkach, w Super Pharm, staram się polować na niego podczas promocji 1+1 gratis, ewentualnie 50% taniej, niestety szybko znika wtedy z półek.

Najlepszy

Mój ulubiony produkt pod prysznic, obok Nuxe Body. Kupuję w ekonomicznych, litrowych opakowaniach, starcza mi wtedy na dłużej. Stosuję w duecie z balsamem Atoderm, lub na zmianę z balsamem Nuxe.

Jest ok

Bardzo fajny olejek. Używałam go tylko pod prysznic. Kosmetyk jest niezwykle delikatny a przy tym skuteczny w myciu. Dobrze oczyszcza skórę ale jej nie nawilża. Po myciu obowiązkowo muszę użyć balsamu. Stosowałam go osobiście i myłam nim Córkę (AZS). Sprawdził się przy dziecku. Ma łagodny zapach i bardzo wygodne opakowanie z pompką.
Nie uczulił nas i nie podrażnił skóry.
Polecam - zarówno dla dorosłych jak i dla niemowląt.

delikatny i skuteczny

Fajny olejek do mycia ciała i zmywania makijażu. Polubił się z moją wrażliwą skórą, nie podrażnia. Piękny, delikatny zapach. Super zmywa makijaż. W porównaniu z tym kultowym olejkiem z Isany różni się tylko zapachem... Nie chcę przepłacać więc stawiam na Isanę, ale ten jak najbardziej polecam :)

najwydajniejszy

Jest to zdecydowanie jeden z najdelikatniejszych produktów pod prysznic, jakie miałam okazje używać! W duecie z balsamowaniem ciała potrafi naprawdę złagodzić przebieg AZS. Poza tym, ogromna butelka starczyła na dobre 4 miesiące, a korzystała z niej cała moja rodzina. Jestem na tak :)

Zapach jakby konwalii. Nie radzi sobie ze wszystkim.

Żel pod prysznic w formie olejku jest bardzo łagodny, ale nie radzi sobie z mocnymi zapachami i resztkami dezodorantu w sztyfcie. Zapach jest mocny, nie znoszę go przy myciu rąk, ale pod prysznicem może być.

Ulubieniec!

Nasłuchałam się gdzieś na youtubie pozytywnych opinii i kupiłam! Uwielbiam. Stosuję go głównie do zmywania... makijażu. Radzi sobie świetnie. :) Delikatny, nie podrażnia, przyjemnie pachnie, wygodne opakowanie. Polecam :)

Rewelacja

Olejek zakupiłam z myślą o dzieciach i ich atopowej skórze kosmetyków tego typu bardzo dużo zużywam a ten okazał się bardzo wydajny.Świetna butelka z pompką bardzo ułatwia dozowanie podczas kąpieli .Sama kilka razy sięgnęłam po niego i jestem bardzo zadowolona .Olejek jest mega delikatny zarówno dla zdrowej jak i dla skóry zmienionej atopowo.Nie podrażnia nie szczypie drobnych ran i zatarć ,skóra dzieci jest nawilżona i o wiele mniej swędzi.Jak dla mnie czasami wystarczy sama kąpiel w tym olejku aby czuć się komfortowo.Olejek pięknie pachnie delikatnie się pieni, dobrze oczyszcza skórę .Jak dotąd nie zauważyłam aby podrażniał czy uczulał,cenowo troszkę mi nie odpowiada ale zdaję sobie sprawę że większość kosmetyków do zadań specjalnych nie są tanie .Jest sprawdzony przez mnie i na pewno jeszcze nie raz go zakupię.

Bardzo dobry

Mam skórę suchą, bardzo wrażliwą. Wiele środków, nawet aptecznych aptecznych, nie dawały sobie z nią rady. W końcu znajoma poleciła mi ten olejek. Doskonale pachnie, nawilża, jest wydajny i co najbardziej zaskakujące - dobrze się pieni.