Floral Dream Woman EDT

Floral Dream Woman EDT

`Floral Dream` czyli Kwiecisty Sen. I rzeczywiście. Ten kwiatowy zapach jest delikatny i niewinny, a jednocześnie kuszący. Mimo iż jest to woda toaletowa zapach utrzymuje się naprawdę długo. Niosący orzeźwienie. Stworzony przez Jean Pierre Bethouart.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: lewkonia, bergamotka
nuta serca: róża, lilia
nuta bazy: bób tonka, wanilia

Cena: 36zł / 30ml; 48zł / 50ml

Za słodki

Cena jest ok, powiedziałabym nawet, że bardzo ok, bo jakość i trwałość zapachu są bardzo dobre. Opakowanie estetyczne, tyle tylko, że sam zapach nie bardzo mi odpowiada. Jest wszystko niby dobrze, jest delikatny, kobiecy, kwiatowy, lekki, świeży, orzeźwiający, ale... jest jedno ale, niedopuszczalnie dla mnie słodki, wręcz mnie od niego mdli. Niestety:( Dodam, że to bardzo dziwne, ponieważ ja uwielbiam słodkie zapachy. Ten ma jednak w sobie zabójcze połączenie wanilii i bergamotki. Dosyć długo utrzymuje się na ciele.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

przeciętny i nudny

Zapach nieobiecujący, zupełnie przeciętny, kwiatowo-słodko-pudrow0-mydlany. Gdy je wącham - widzę swoją ciocię lat około 70, dla niej zapach byłby idealny. Trwałość przeciętna, butelka tragiczna (dobry atomizer). Moja woda była prezentem, jednak przekazuję ją starszemu pokoleniu.

Kąpiel w wannie pełnej piany z różą, lilią i wanilią :)

Dostalam zapach w prezencie kilka dobrych lat temu, jeszcze w tej bialej buteleczce, zuzylam szybko i do dzis trzymam pusty flakonik i niucham od czasu do czasu :)

Jaki jest? Dla mnie jest przyjemny, lagodny prostolinijny. Nie zmienia sie. Njabardziej wyczuwalna lilia z wanilia i...miodem? Gdzies w tle majaczy roza... Cos pomiedzy kwiatowym, a mydlanym, przyprawiony pudrem. Uniwersalny i bezpieczny, nie jest konkretny. Nienachalny. Malo intrygujacy. Elegancki i miekki. Rozkoszny i potulny. Dla mnie nie jest swiezy. Kojacy i bezproblemowy. Do mieciutkiego sweterka - super :) Jesli by go przedawkowac wydaje sie mdly
Postawilabym go miedzy zestaw tych bialych, delikatnych \\\'bezpiecznikow\\\', jakimi sa np Boss Woman, Kenzo Flower, Coty Exclamation czy LBD. Jednak najwieksze podobienstwo widze w Noa Cacharel :)

Zapach nie robi szalu, ale tez nie sieje kontrowersji.

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

nuuuuda

Moja mama miala ta wode, bo zakupil dla niej tata z okazji Swiat Bozego Narodzenia. Ostrzegalam tate, ze zapach raczej sie mamie nie spodoba, bo jest delikatny, a ona w takich nie gustuje, ale coz tata sie uparl;) Bylo dokladnie tak jak przpuszczalam. Mama prezent przyjela, ale stwierdzila, ze zapach wybitnie nie w jej guscie,zbyt delikatny, nijaki i poprostu nudny. Do tego bardzo nietyrwaly. Zuzyla flakonik z trudem.Mnie zapach rowniez sie nie podoba jest nudny poprostu, dla osob, ktore nie lubia sie wyrozniac. Nie ma w sobie nic oryginalnego.

Używam tego produktu od: mama uzywala, ja tylko testowalam
Ilość zużytych opakowań: mama z trudem 1 flakonik

Dlaczego nie?

Ładny,świeży,bezpieczny. Myślę że te przymiotniki najlepiej go opisują. Czuję tu głównie różę i bergemotke, całość przyjemna i dobrze wyważona.Ten zapach poraża mnie tą swoją bezpretensjonalnością ;) Minus za buteleczkę i dość kiepską trwałość. Ale ogólnie okej ;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1-30 ml

Jest calkiem ok.

Ogolnie zapach jest niezly. Spodobal mi sie po pierwszym psiknieciu. Taka mieszanka kilku slodko pachnacych kwiatow, postanowilam kupic mala butelke. Jest to zapach niskopolkowy, takie u mnie z reguly nie goszcza. Ale dobrze, ksiezniczka niestety nie jestem.
Troche odejmuje za ta buteleczke. Trzeba sie wysilic bo ciezko ja otworzyc. Czasem mam wrazenie ze ta zakretka peknie albo wystrzeli na drugi koniec pokoju. To nie jest zbyt wygodne.
Estetyka i pieknoscia to tez ta flaszka nie grzeszy, jest troche byle jaka, ale w koncu nei kupuje sie tego dla ozdoby.
Tak poza tym-to albo ktos dodal zly obrazek albo produkuja juz w nowej wersji opakowania. Ja mam taki tylko ze koloru zielonego.
Co do zapachu jeszcze-to bardzo szybko sie ulatnia. Na rece trzyma sie jakos tak... godzine.

Używam tego produktu od:niedawna

Przyjemny

Nawet przypadł mi do gustu. Delikatny, kwiatowy (nie cytrusowy). Nie przepadam za zapachami kwiatowymi, ale ten ma w sobie odrobinę tego "czegoś"........... "do tańca i do różańca".... Zapach utrzymuje się dość długo. Taki bardziej "poważny", wg mnie raczej na wieczór. Ale i na codzień też może być. Nie z zapachów orzeźwiających, takich typowo letnich - lecz wręcz przeciwnie - trochę melancholijny, charakterystyczny, lekko kąpielowy....słodki (dla niektórych myślę, że może być za ciężki, trochę duszący). Zapada w pamięć.... Może kiedyś jeszcze go kupię. Jedną gwiazdkę odjęłam, bo gustuję bardziej w nutach męskich zapachów, typowo męskich lub unisex. A ten nijak do nich nie pasuje . Mimo to jest ok :-)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:chyba dwa

Duszna kwiaciarnia

Dostałam ten zapach w prezencie i niestety był to prezent bardzo nietrafiony (z czasem powędrował w ręce bratowej, której bardziej przypadł do gustu.;) ).

Zapach z gatunku tych codziennych. Mimo wszystko nie czuję w nim lekkości i świeżości, o której wspominają moje przedmówczynie. Dla mnie zapach jest przytłaczający, czuję się z nim jak w kwiaciarni,do której nie ma dostępu świeżego powietrza.;)

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dobry

Zapach to jeden z moich ulubionych. Niestety jednak bardzo szybko wietrzeje. Gdyby utrzymywał się dłużej nie zastanawiałabym się na kupnem kolejnej butelki - niestety kilkadziesiąt minut wystarczy aby się ulotnił. Butelka nie za ładna, typowa dla adidasa, kompletnie niekobieca, ale w końcu liczy się zapach

Używam tego produktu od: rok

Cudowny!

Jeden z nielicznych zapachów, do których ciągle wracam. Zapach jest poprostu cudowny - kwiatowy, elegancki i taki hmmm "miękki" :D Pasuje zarówno do eleganckiej kreacji, jak i dżinsów. Zaskoczyła mnie trwałość - woda utrzymuje się cały dzień na skórze, a aromat pozostaje jeszcze przez długi czas na ubraniach. Produkt bardzo wydajny, w stosunkowo niskiej cenie. Jedynym minusem jest dla mnie buteleczka, która mogłaby być ładniejsza, ale jako,że zawartość jest ważniejsza- wybaczam :)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:2-3

ok

Dostałam go w zeszłym roku wsród prezentów gwiazdkowych. Przyjemny,nawet całkiem ładny, chociaż nieskomplikowany zapaszek, bardzo lekki i niestety szybko ulatniający się.Rzeczywiście te kwiatki nadają się na wiosnę/lato najbardziej,inną pora roku raczej nie wyobrazam sobie użycia.Opakowanie standardowe dla tego typu produkcji, nie ma co wymagać.Kupić, sama nie kupię,bo nie uważam go za całkiem swój zapach, ale skoro już dostałam użytkuję raz na jakiś czas, coby wyrzutów sumienia też nie mieć:-)

Używam tego produktu od:gwiazdki zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Wczesna wiosna

Moja przedmówczyni uznała dobrze.Kojarzy mi się z wielkanocą i wczesną wiosną. Z wielkim piątkiem baziami.
Delikatny i kobiecy,przypomina rare pearls. Juz go nie ma szkoda. Mialam tylko jedno,przed maturą,kilka lat temu. Niestety szukam go-bezskutecznie

Używam tego produktu od:lata temu