Lancome, Star Bronzer, Compact Fondant Poudre

Lancome, Star Bronzer, Compact Fondant Poudre

Puder brązujący w kamieniu nadaje skórze naturalny odcień opalenizny, zawiera filtry SPF10.

Cena: ok. 140 zł / 9 g

Bardzo przyjemny

Nie uzywałam dużo bronzerów i to jest drugi jaki spróbowałam i stwierdziłam ze to ten. Wczesniej uzywałam Estee Lauder /:. A wiec Star bronzer bardzo dobrze się aplikuje i super sie rozprowadza. Nie potrzeba go dużo aby osiągnać efekt. Z tego co wiem zawiera jakieś minerały dobrze działajace na cerę. Buzia po nim jest gładka i jedwabista. Ja mam 10 doree i mając jasna katnacje wyglada super. Mam cere wrazliwą i suchą i dlatego moge go polecić dla posiadaczek wlaśnie tego rodzaju skóry, bo jak dobrze wszystkie wiemy cięzko jest dobrac odpowiedni kosmetyk, a szukanie oznacza borykanie się z podrażnieniami i alergiami. Star bronzer jest bardzo delikatny i slicznie pachnie.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kończę drugie

między 3 a 4 *

zdziwiłam się, że jest tak mało recenzji tego bronzera. Jest on przecież bardzo popularny (przynajmniej tu gdzie ja mieszkam). zdjęcie zdaje się być już nieaktualne, obecnie puderniczka nie ma osobnej przegródki na gąbeczkę. Puder nie jest gładki tylko ma wyrzeźbione fale na powierzchni. Wahałam się czy dać mu 3 czy 4 gwiazdki, jednak daję 3 bo 4 dałam innemu bronzerowi Lancome, który mi bardziej pasuje. To co mi nie pasuje w tym produkcie to duże drobinki brokatu w wersji najjaśniejszej (nr 10), której używałam. Przez to nie nadawał się za bardzo na dzień. Obecnie mam kolor 20, który nie jest taki błyszczący ale jest ciemniejszy przez co tez nie do końca mi odpowiada. Ogólnie to dobry bronzer ale dla mojej karnacji ciężko dobrać kolor. Dobrze się nakłada, wydajny do znudzenia.

Używam tego produktu od:ponad rok czasu
Ilość zużytych opakowań:1 zużyte, w trakcie drugiego.

moj prezencik!

Kupilam go sobie w prezencie gwiazdkowym :)
Powiem tak produkt spelnia swoje zadania, mam koloe 01 dore czyli ten jasniejszy, ma delikatne zlote drobinki.
Naklada sie latwo trudno przesadzic, ladnie podkresla tylko policzki lub mozna pomazac sie po calej buzi wtedy ladnie imituje opalenizne. Ja jednak przewaznie stosuje jako roz tzn tylko policzki i troszke owal twarzy.
Dosyc trwaly trzyma sie kilka ladnych godzin.
zaznaczylam ze niewielm czy kupie ponownie gdyz jest tyle tych kosmetykow do przetestowania a mam dopiero 20 lat i ciekawska jestem...
Produkt godny polecenia, ladna puderniczka dobrze sie zamyka mysle ze nie bedzie sprawiac problemow, zaleta jest tez duze lusterko.
Koniecznie trzeba sie zaopatrzyc w pedzelek; ja mam z Debby i jest naprawde ok.
POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: zaczelam pierwsze

Manicure - gradientowe kropki

świetny!

Produkt mnie zachwycil. Zanim go odkrylam bylam wielka fanka kulek z Avonu i myslalam, ze bede je uzywac do konca zycia.:) Ten puder jest idealny! Cudownie pachnie, nie ma iskrzacych sie drobinek, przez co nie ma efektu swiecenia sie jesli sie go nalozy wiecej, co nie znaczy, ze jest calkiem matowy. Cera jest ladnie roswietlona, wyglada naturalnie. Uzywam go jako pudru brazujacego i rozu. Naprawde polecam.

Używam tego produktu od:roku

Lubię

To mój pierwszy brązer w kompakcie -dlatego na początku nie byłam do niego przekonana. Po kilku próbach nauczyłam się go stosować i dzięki temu osiągam przecudny efekt skory delikatnie muśniętej słońcem :)
Pierwsza zasada to stosować kosmetyk w baardzo malych ilościach - bo można przesadzić i zamienić się w marchewkę. Należy delikatnie muskać gąbeczką wybrane partie na twarzy (skronie , koście policzkowe, nos) , ale nigdy nie stosować na całą twarz.
Kompakt jest wydajny, umiejętnie nałożony wyglada na buzi przecudnie. Lubię nakładać na ten brązer opalizujący róż lub jakiś rozświetlacz, bo sam kompakt jest raczej matowy, bez drobinek czy miki.

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fajny :-)

Kompakt nadaje cerze śliczną, delikatna opaliznę( mam kolor 01 dore). Puderek nakładam dołączoną gąbeczką na policzki, nos, skronie, delikatnie chłodzi skórę przy nakładaniu. Nie posiada drobinek.Produkt posiada lusterko oraz gąbeczkę w osobne przegrudce.Mały minus za trwałość, dłużej trzyma sie skóry Estee Lauder. ale warto wypróbować, bo produkt jest godny polecenia :-) ...