Foot Works, Revitalising Spray (dezodorant do stóp)

Foot Works, Revitalising Spray (dezodorant do stóp)

Bardzo dobry kosmetyk o zapachu mocno ożeźwiajacej mięty, wspaniale wpływa na stan zmęczonych i nie tylko stóp, odświerza je i koi podrażnienia, sprawia uczucie jakby stopy zaczęły oddychać, poza tym zmniejsza ich pocenie się.

p>

lubiłam

Kiedyś używałam tylko tego dezodorantu do stóp i byłam bardzo z niego zadowolona.Zapach miał bardzo ładny,długo utrzymujący się.Dobrze odświeżał.Nawet po chodzeniu w kozakach,potraktowane nim wcześniej nóżki nie miały śladu brzydkiego zapachu potu.Chyba już go niestety nie ma w ofercie avonu :-(

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:parę

Nie wiem

Kupiłam jakis czas temu ten dezodorant, tylko w innym opakowaniu. Nie mam porównania z innymi kosmetykami tego typu, to mój pierwszy raz:) Zapach mi niezbyt odpowiada, ale idzie wytrzymać. Zauważyłam delikatne uczucie chłodzenia. Niestety odswiezenie utrzymuje sie dosc krótko. Bede szukac innego dezodorantu jednak, ale najpierw tez zuzyje do konca;)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dezo w miarę, psikacz do bani

Za sam dezo dałabym dwie gwiazdki, ale za idiotyczne opakowanie i 1 to za dużo. :/
Miałam trzy sztuki i każda nawalała po paru/parunastu dniach. Podobnie u niektórych znajomych. Tu też czytam o takich wypadkach.

Poza tym nie jest to żaden antyperspirant. :/

Używałam tego produktu od: w sumie parę tygodni

Avon Mark - relacja

Znowu ten psikacz!! Ble

Widzę że nie tylko ja mam ten problem,psikacz mi się zacią i nic nie leci, czy to jakaś wada fabryczna, czy oni coś z tym zrobią.Strasznie się wkurzyłam, bo zostało go jeszcze sporo w butelce i nic nie leci,nie da się go używać.Za to okropny minu...

Jednak NIE

Najlepszy dezodorant do stóp, jaki miałam okazję używać, a stosunkowo niedrogi (kupuję tylko w promocji:D za 10,90). Śliczny zapach (podoba się mojemu bratu, który nawet na najdroższe perfumy kręci nosem:D), utrzymujący się od rana do wieczora, nie ma mowy o smrodku (a miałam z tym problem, nawet przy użyciu innych tego typu produktów), ograniczone pocenie. Tylko ten aplikator (psikacz:D), zacina się stale, muszę przelewać do innej buteleczki, bo to doprowadza mnie do szału. Z tego powodu go porzuciłam, ale skruszona wracam, bo po wypróbowaniu innych , ten to dla mnie KWC w tej kategorii.

Przykro mi bardzo, ale zmieniam ocenę. Był i nadal jest moim ukochanym, ale źle nam ze sobą i musimy się rozstać:(. A to wszystko przez ten cholerny psikacz!!! Każdy, bez wyjątku, który kupiłam, zacina się, i to ciągle, bez ustanku:(. Może wyjściem byłaby zmiana opakowania, bo sam produkt rewelacyjny.

11.09.05. Odejmuję**. Dezodorant do stóp konkurencyjnej firmy (czyt. Oriflame) jest o niebo lepszy. Na Avon już nie popatrzę:D
Używam tego kosmetyku już kilka lat z przerwami na inne/ ilość zużytych opakowań:??kilkanaście??

I ja polecam.

My view no 12:

* ladny zapach, stopki jak z perfumerii :D:P
* dosc dobra cena
* znacznie zmniejsza potliwosc
* szybko sie wchlania

:( niestety, odejmuje jedna gwiazdke, gdyz jednak stopki mimo spryskania po jakims czasie sie poca, nie jest to idealny produkt, ale godny polecenia.

Wydajny i skuteczny

Jedyne co mi w nim nie odpowiada to zapach,tak jak w przypadku kremów z tej serii. Delikatnie odświeża stopy, szybko wysycha. Nie mam problemów z nadmierną potliwością stóp a po użyciu tego sprayu nie musze sie juz wogóle o to martwic nawet w upalne dni. Bardzo wydajny. Polecam :)

najlepszy

To najlepszy dezodorant do stóp, jaki miałam okazję stosować (a stosowałam już wiele). Jest bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość by spełniał swoją rolę, przyjemnie pachnie, momentalnie się wchłania i naprawdę sprawia, że stopy nawet po całym, gorącym dniu nie wydzielają niesympatycznego zapachu i W OGÓLE praktycznie się nie pocą. Totalna rewelacja za przystępną cenę.

mój ulubiony

Najlepszy dezodorant do stóp jakiego używałam. Świetnie odświeża,chłodzi stopy, ma bardzo przyjemny zapach. Szybko wysycha. Wydajny. Cena ok. ...

bardzo dobry

Rzeczywiście przynosi ulgę, wspaniałe uczucie chłodu i zapobiega nadmiernemu poceniu, a przede wszystkim likwiduje nieprzyjemny zapach. Wg mnie jedynym mankamentem jest zbyt intensywny zapach (całe szczęście, że ulatnia siępo kilku sekundach). Pod tym względem zdecydowanie bardziej przyjemny jest cytrusowy.

Bardzo w porzadku!

Calkowicie spelnia swoje zadanie:) Odswieza, chlodzi, relaksuje stopy. Sprawia ze sa gladsze, dziala troche jak talk. Jest wydajny, cena OK, opakowanie nie brzydkie:P Efekt utrzymuje sie caly dzien i zapach tez ma bardzo w porzadku:) fajny na lato i nie tylko.. Ilość zużytych opakowań: 1

może być

Zdecydowanie lepszy od sprayu cytrusowego. Rzeczywiście odświeża. Ma bardzo intensywny zapach. Latem się bardzo przydaje, gdy stópki (mimo używania etiaxilu)sie troszkę nie wytrzymują upałów. Nie zmniejsza potliwości stóp, jedynie je odświeża. dlatego trzy a nie cztery gwiazdki. Jest wydajny.