Advantage Szybko działający żel myjący

Advantage Szybko działający żel myjący

Nowy szybko działający żel myjący, który jest jedynym preparatem do mycia twarzy, który zawiera nową, rewolucyjną fromułę Clean&Clear, która szybko pomaga zlikwidować pryszcze. Zawiera specjalny składnik zwalczający pryszcze, który odblokowuje pory, usuwając zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. W jego skład wchodzi dodatkowo całkiem nowa kombinacja naturalnych ekstraktów - drzewa cedrowego, olejku cynamonowego i portulaki wielokwiatowej, znanych z tego, że zmiejszają zaczerwienienie i wielkość pryszczy. Żel pomaga też zredukować nadmiar tłuszczu na twarzy, który sprzyja rozwojowi bakterii i powstawaniu pryszczy.

Cena: ok. 20 zł / 150 ml

Naprawdę działa!

Bardzo dobry żel myjący, buzia jest po nim zmatowiona, pory oczyszczone, wypryski jakby szybciej się goją, a i nowe nie powstają z taką samą intensywnością, ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego produktu, chociaż mógłby być trochę tańszy. Zapach taki sobie, ale to w sumie nie jest najważniejsze, dobrze się pieni, jest mega wydajny, bo potrzeba tylko odrobinkę, żeby umyć całą twarz. Do tej pory nie spotkałam chyba drugiego tak skutecznego produktu tego typu. Po użyciu buzia jest lekko podrażniona, ale po chwili to uczucie przechodzi.
Plusy
- łatwość użycia
- wydajność
- efektywność
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości
- odświeżający
Minusy
- cena
- niemiły zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

OKROPNIE POPARZONA KWASEM SKÓRA

Zgodnie z zaleceniami producenta używałam raz dziennie. Po trzech dnia moja skóra była poparzona kwasem, który wchodzi w skład produktu. Nie mam skóry delikatniej, nie chce wiedzieć co by było gdybym miała wrażliwą. Moim zdaniem ten produkt nie nadaj się do sprzedaży w drogeriach, jest stanowczo za mocny. Skóra wróciła do normy dopiero po dwóch tygodniach używania silnie nawilżającego kremu. Przez ten okres skóra była czerwona, okropnie piekła i bardzo się łuszczyła. Ogólnie nie polecam tego żelu nikomu, nie usuwa pryszczy, można sobie nim zrobić okropną krzywdę. Żelu potem używał mój brat, dokładnie taka sama reakcja po trzech dniach i dwa tygodnie gojenia. Nie polecam zdecydowanie.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno w koszu

Raczej nie...

Hmmm... mam mieszane uczucia co do tego produktu. Kupiłam, gdyż myślałam, że faktycznie pomoże mi w walce z pryszczami, ale efekt który otrzymałam mnie nie zachwycił.
Żel bardzo wysusza, pryszcze i tak są( byc może troche są po nim mniejsze)tak więc nie dla mnie.
Plusem może być, to że jest wydajny i dobrze się pieni.
Cena też średnia, ja płaciłam 18 zł, a kupowałam tańsze produkty, które dawały lepsze rezultaty

Używam tego produktu od:pół roku

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Niee

Nie mam pojecia skad wziela sie nazwa dla tego zelu gdyz z usuwaniem pryszczy ma on niewiele wspolnego. Za to strasznie wysusza skore przez duza zawartosc cynku. Mi nie pomogl.

Używam tego produktu od:dwa miesiace

Nie zachwycił mnie

Kupiłam go, bo myślałam, że mi pomoże w walce z pryszczami, ale się pomyliłam. Strasznie wysusza:(, dlatego stosuje go raz w tygodniu albo jako demakijaż po imprezie:D Niedawno pojawiły mi się jakieś pryszcze na plecach to nim myję, żeby go skończyć bo mi jeszcze bardzo dużo zostało:/ Także nie polecam...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:mecze się z jednym

FATALNY

Mam mieszaną cerę, użyłam go 2 razy i dziś obudziłam się ze strasznie piekącą, wysuszoną, czerwoną, wręcz napuchniętą twarzą!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: dwa użycia

:))

Ja nie wiem co wy chcecie od tego żelu, mam cere tłustą z niewielkimi niedoskonałościami i używam tego żelu od chyba już 5 lat :) i uwazam ze jest swietny, super oczyszcza nie podrażnia skóry co jest wazne,bo jak próbowałam innych to miałam zaczerwienienia ;/ chociaż nie mam cery wrażliwej. Fakt że troche wysusza :) ale co z tego skoro zaraz po żelu nakłada sie zawsze jakiś krem i jest dobrze. Nie wymagajcie po żelu że będziecie miały piękna nawilżoną skóre...a potem jeszcze krem to cera by była tłusta. Polecam ten żelik :) Używam tego produktu od: 5 lattt jak nie dłużej :)
Ilość zużytych opakowań: ooojojoj :) duzioo

Okropny!

Ten żel jest po prostu okropny! Mimo mojej tłustej cery za każdym użyciem wysuszał ją na wiór! Nie dało się wytrzymać bez nałożenia od razu kremu mocno nawilżającego.
Na pewno nigdy już nie kupię.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Działa!

W przeciwieństwie do negatywnych komentarzy ja bardzo polubiłam ten produkt!
Jest bardzo wydajny i rzeczywiście zmniejsza pryszcze. Troche wysusza ale mi to nie przeszkadza.
Ma fajniutki zapach i jest nie drogi. Bardzo go lubie

Używam tego produktu od:ponad roku

Koszramrrrr

Koszmarrr :/ Użyłam go dosłowne z dwa razy i poszedł do wyrzucenia. Skóra jest po nim wręcz wyschniętas na wiór!!! Innych rezultatów nie zauważyłam bo po prostu go nie zastosuję ze strachu o swoją skórę. Może jest to żel do młodej młodzieży z bardzo przetłuszczającą się cerą. ;| Nie wiem - dla mnie porażka

Używam tego produktu od: dwa razy
Ilość zużytych opakowań: niewiele pierwszego

Faajny :)

Przypadl mi do gusty poniewaz mialam malutkie klopoty z cera :(
Szybko likfiduje pryszcze,odblokowuje pory i zapobiega zanieczyszczniom.Fajnie pachnie i dobrze siem zmywa :dNie potrzeba litra wody na zmycie :))
Polecam:)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

o.k

Jak na moją mieszaną cerę jest dobry. Troszkę wysuszał mi skórę, ale używałam mocno nawilżających kremów i było wszystko o.k. Podczas stosowania nie wyskakiwały mi żadne "niespodzianki".
Mógłby być jeszcze lepszy pod względem likwidacji pryszczy i krostek, co prawda ładnie i wysusza, ale nie likwiduje wcale aż tak szybko.
No i cena za wysoka.
Produkt nie jest na pewno wskazany do cery suchej.Używam tego produktu od:roku