Soraya, Mleko i Miód, Krem nawilżająco - regenerujący

Soraya, Mleko i Miód, Krem nawilżająco - regenerujący

Krem nawilżająco-regenerujący z wyciągiem z miodu pszczelego i mlekiem oraz Aktywną Witaminą A i Czystą Witaminą E zawiera naturalne składniki, których synergiczne działanie jest odpowiedzią na potrzeby każdego rodzaju skóry, a w szczególności suchej oraz skłonnej do podrażnień.

Miód pszczeli:

- zmiękcza i wygładza naskórek

- zapewnia zachowanie optymalnej wilgotności w skórze

- delikatnie rozjaśnia

- koi i łagodzi podrażnienia

Mleko:

- intensywnie regeneruje i odżywia skórę

- głęboko nawilża i wygładza naskórek

- opóźnia procesy starzenia się skóry

Aktywna Witamina A - zwana witaminą wzrostu

- działa przeciwstarzeniowo

- chroni skórę przed działaniem wolnych rodników

- poprawia kondycję

- pomaga w utrzymaniu prawidłowego rozwoju naskórka, sprawiając, że skóra jest bardziej miękka i gładka

Czysta Witamina E - zwana witaminą młodości

- zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, odpowiedzialnych za przedwczesne procesy starzenia się skóry

- chroni przed zanieczyszczeniami środowiska

- poprawia gospodarkę wodną naskórka i jego głębszych warstw

Nie dla mnie

Mam cerę mieszaną w kierunku suchej.Kupując ten krem sądziłam że miód i mleko jak najbardziej sprawdzą się na mojej cerze.Niestety nic bardziej mylnego.Ten krem nie robi nic.Nawet nawilżenia niema jakiegoś przyzwoitego.W kierunku regeneracji też nic nie zauważyłam.Nakładam go na noc ot żeby coś nałożyć,żeby go nie wyrzucać.Podsumowując-nie polecam

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakce 1

Nie polecam na przesuszoną skórę

Kupiłam ten krem dość dawno ale jakoś wczesniej nie miałam do niego przekonania. Niestety ostatnio mam trochę przesuszoną skórę. Kiedy używam go na całą twarz mocno szczypie ale po jakimś czasie to mija (tak 2-3 min).

Uważam, że jednak nie sprawdza się jako krem nawilżająco regenerujący, gyż mi zbytnio nie pomaga na przesuszoną skórę.

Plusy:

+ładny zapach
+nie zapycha
+dobrze się rozprowadza
+ cena
+wydajny

Minusy:
-szczypie
-zostawia tłusty film
-nie widać nawilżenia a tym bardziej regeneracji

Używam tego produktu od: 5 mies
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 opakowania

Może podrażnić

całkiem fajny kremik, kupiłam go ze względu na moją suchą cerę. Dość wydajny, ładnie się wchłania i przyjemnie pachnie. Tworzy praktycznie niewidzialną warstwę na buzi, dlatego nadaje się pod makijaż. Nie roluje się. Polecałabym go raczej osobom z cerą normalną, gdyż na mojej twarzy jego działanie nawilżające okazało się niewystarczające. Czasem przy podrażnieniach powodował u mnie szczypanie i pieczenie ;/ Strasznie nieprzyjemne. Wydaje mi się że za dużo w nim chemii. Zdecydowanie wolę mój Iwostin lipidia ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 op

przeciętny

Niestety, w ogólnym rozrachunku krem mnie rozczarował. Zacznę od plusów:
- ładny zapach
- lekki
- plastikowe pudełeczko, więc mało waży
- w porządku cena
Minusy:
- lekko zapycha - używając go miałam krostki, a zazwyczaj ich nie mam
- nie wygładza skóry, on po prostu jest, nie robi dla cery nic dobrego
Porównuję go z moim ukochanym kremem Pollena Eva na noc 25+ i na każdym polu przegrywa.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Słaby

Właśnie zużyłam opakowanie więc mogę się wypowiedzieć. Zdecydowanie kiepski produkt. Mam skórę mieszaną miejscami przesuszoną i bardzo wrażliwą. A ten krem który ma być nawilżający i regenerujący w ogóle jej nie nawilżył a za to podrażnił. Zawsze po nałożeniu buzia przez chwilę była miła w dotyku, jak by nawilżona i ukojona, a po 10 minutach zaczerwieniona, znów całkiem sucha jak bym w ogóle jej niczym nie posmarowała. Zdarzało się nawet że lekko szczypała gdy nałożyłam troszkę więcej.

Plusy:
+ tani i łatwo dostępny
+ ładny zapach
+ lekka konsystencja nie pozostawia tłustego filmu, szybko się wchłania

Minusy:
- nawilża "przez chwilę"
- podrażnia skórę wrażliwą
- mało wydajny, szybko mi się skończył choć nakładałam oszczędnie bo większa dawka podrażniała mi skórę
- nie nadaje się pod makijaż - krótko działa, nie utrzymuje nawilżenia, więc szybko wychodziły mi suche skórki które nie wychodzą po nałożeniu innego kremu

Podsumowanie: Niestety jest to według mnie kiepski produkt.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

ładnie pachnie, lecz ma wady

Trudno mi się wypowiedzieć co do tego kremu, mam go od kilku miesięcy, niedługo raczej wyrzucę.

Kupiłam go zimą, na przesuszoną skórę. Kiedy go użyłam cała twarz zaczęła mnie mocno szczypać, musiałam go zmyć. Na drugi dzień to samo.

jakiś czas potem, gdy moja mieszana skóra wróciła do siebie i nie była tak przesuszona, znów go użyłam i było ok, choć czułam jakieś dziwne ciągnięcie.

Uważam jednak, że krem nawilżający powinien spełniać swoje zadania, nie paląc przy tym i nie powodując szczypania. Ten niestety na przesuszoną skórę się nie nadaje, bo podrażnił.

Nie wiem czemu wystąpiło to szczypanie, raczej nie jestem uczulona na kosmetyki, a po tym takie akcje.

resztą mi on chyba nie służy, bo po użyciu, jak nie pieczenie, to z kolei jakieś dziwne ciągnięcie, napięcie skóry, zamiast relaksu i złagodzenia.

Plusy:

+ładny zapach
+ nawet nie zapycha
+dobrze się aplikuje
+ cena

Zużyję go do stóp. Do twarzy odpada.

Używam tego produktu od: 8-9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Polecam gorąco!

Bardzo lubię ten krem z kilku powodów:)
+ po pierwsze za jego zapach- jest cudowny
+ ma bardzo fajną konsystencję - ładnie wtapia się w skórę, szybko się wchłania, wyrównuje ( stosuje go czasem nawet jak bazę pod podkład i sprawdza się w tym wypadku super)
+ delikatnie nawilża, odżywia skórę
+ jest wydajny, bardzo!
+ cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości produktu
+ nie tworzy tłustej warstwy na skórze, wręcz bym powiedziała że trochę matuje

Według mnie super, ciekawy kosmetyk za niewielkie pieniądze:D

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Spełnione obietnice

Bardzo dobry produkt. Krem jest w konsystencji lekki, nie zatyka porów, szybko się wchłania. Cera jest gładka świeża, miękka i nawilżona. Bardzo wydajny.

Na pewno jeszcze nie raz zagości w mojej kosmetyczce :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Delikatny

Krem jest fajny . Jest bardzo delikatny , nie jest tlusty , szybko sie wchłania . Niepodoba mi się zapach .
Po dłuższym użytkowaniu widać zmiany , krem naprawde daje rezultaty , cera jest zregenerowana i rozświtlona . jak dla mnie bomba !
Super wydajny !!!

ujdzie

Krem zachęcił mnie swoją ceną, a ponieważ potrzebowałam czegoś nawilżającego, kupiłam go. Nie powiem, że to był błąd, bo aż tak tego nie żałuję, ale z pewnością nie był to super wybór.
+ zapach
+ delikatny
+ wydajność
+ nawilżenie (\'ogólne\')
- nie radzi sobie z suchymi skórkami
- kiedy posmaruję się nim na noc, rano budzę się z ogromną warstwą tłuszczu na twarzy ;)
- ogólnie: działanie bez zachwytów

Nie kupię na pewno ponownie, bo jestem na etapie szukania idealnego kremu nawilżającego, ale myślę, że warto spróbować tego kremiku - jeśli chcecie. Poprawia stan nawilżenia skóry, jednak nie poradzi sobie z suchymi skórkami, co dla mnie jest ogromnym minusem.

krem wysuszająco-ściągający

kremik zapowiadał się ciekawie, niestety spotkał mnie zawód. Po posmarowaniu się tym czymś, skóra ściągnęła się niesamowicie, przy uśmiechaniu, jakiejkolwiek mimice naciągała się coraz bardziej, sprawiała wrażenie ścięczonej. Nawet po przetarciu wysuszającym spirytusem nie uzyskałabym tak niekomfortowego efektu...
Nie wiem co spowodowało to wysuszenie, ściągnięcie. dodam, że nie mam skóry wrażliwej..Używam tego produktu od:już nie używam, miałam kilka podejść
Ilość zużytych opakowań: 1/10 i kosz

Mój KWC

Mam problemy z suchymi skórkami, a ten krem naprawdę nawilża moją skórę. Ładnie pachnie i nie zatyka porów. Nadaje się pod makijaż. Czuję jakby moja skóra wręcz go piła. Jedyny minus to mała wydajność, ale mimo wszystko warto w niego inwestować. Generalnie bardzo polecam kremy nawilżające Soraya.Używam tego produktu od: roku z przerwami