Planet Spa, South Pacific, Exfoliating Facial Mask (Algowa maseczka złuszczająca do twarzy)

Łagodnie lecz efektywnie usuwa martwe komórki naskórka, "odsłaniając" świeżą, promienną i gładką cerę. Oczyszcza pory, dzięki czemu minimalizuje pojawianie się wyprysków. Zawiera ekstrakt alg znany ze względu na swoje właściwości nawilżające, zmiękczające i wygładzające skórę.

Cena: 29,90zł / 75ml

To bardziej peeling niż maseczka. Zawiera dużo delikatnych drobinek. Stosowałam kosmetyk co kilka dni rano przed nalożeniem kremu i makijażu, gdyż po jego użyciu cera byla jedwabiście gładka, nawilżona i dobrze oczyszczona bez podrażnień. Świetnie przygotowana na nałożenie podkladów i pudrów. Likwidował nieestetyczne skórki, które makijaż tylko uwydatnia. Wyrównywał koloryt. Polecam, bardzo wydajny, ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: rok

eee tam

"Algowa maseczka złuszczająca". Pffff. Zwyczajna breja z bardzo delikatnymi drobinkami ścierającymi, nic więcej. Zapach jakiś taki, konsystencja kremowata, oczywiście nie przybiera żadnej stałej konsystencji na twarzy (a tym bardziej nie podsycha), więc nie jest maseczką. Alg tam tyle co w tv ciekawych programów, a właściwości żadne. Różnicy po zastosowaniu 0 (słownie: zero).
Spokojnie można sobie darować zakup tego czegoś.

Używam tego produktu od: pół roku już się męczę

lubię, ale sa lepsze

na moja zapchana skore ta peelingo maseczka owszem działa, ale lepiej sie tutaj sprawdza zwykly peeling do ciala, oczyszcza, ale niestety nie do konca, zostawia pewne "niedociagniecia" wiec wyzszej oceny dac nie mogę

Używam tego produktu od: hmm

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

tylko dobrze sciera

Ta maseczka nie przypomina w ogole maseczki peel-off. Prawie nic nie robi, tylko dobrze sciera naskorek, oczyszczac nie oczyszcza,w ogole nie czuc, zeby dzialala.

Używam tego produktu od:ok. 2 miesiace

nic nie robi

Jestem zawiedziona gdyż spodziewałam się maseczki peel-off a tu zwykły krem z drobinkami jak z serii z białą herbatą, ale ten krem ściera akurat nieco słabiej a z cerą nic nie robi.
Nie wiem jak można coś takiego nazwać maseczką, nie zastyga przecież jak producent pisze.
Cera po zastosowaniu jest prawie taka sama jak przed.
Nie ma na szczęście tyle wad żeby dać jej pałę. Jest mi ten produkt kompletnie obojętny.
Używam tego produktu od:miesiąca

rewelacyjne 2 w 1

Super peeling i maseczka w jednym.Buzia po zastosowaniu jest gładka, nabiera ładnego kolorytu,wygląda świeżo. Nie podrażnia i ślicznie pachnie. Kupie napewno kolejne opakowanie.Polecam

swietna

Swietny, delikatny peeling i super maseczka zluszczajaco - oczyszczajaco - sciagajaca pory :) w jednym. Wydajna, pieknie pachnie, bardzo mila w stosowaniu i naprawde skuteczna.

DOBRA plus

Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki, idealne połączenie dwa w jednym - doskonały peeling i maseczka; dla mnie konsystencja jest ok. Twarz fajnie gładziutka, zmniejszone pory..Właśnie kupiłam 2 opakowanie tego prosuktu.

dziwna

Kiedy pojawiła się w katalogu-ucieszyłam się gdyż wiele się słyszy o zbawiennym działaniu alg na skórę. Gorzej było gdy po raz pierwszy jej używałam. Maska ma dziwną konsystencję-peeling i gęsty krem. Zapach ma dosyć przyjemny i relaksujący ale zapach to za mało jak na taką cenę(nawet w promocji). Wygładza cerę co prawda ale to robi praktycznie każda maseczka. Wątpię czy jeszcze ją kupię. Jest wydajna... ...

oki.

dobra maseczka o milym zapachu,choc nie lubie połaczenia dwa w jednym czyli pelling+ maseczka ta jest przyjemna,dosc szybko zasycha i nie sciaga tak okropnie skory,ladnie oczyszcza pory dosc mocno przypomina mi maseczke blotna.jest od niej minimalnie gorsza,ale nie kupie jej wiecej bo wole moje blotko.
swietnie sie uzupelnia z zelem algowym,tworza razem zgrabny duecik,

Bardzo dobra

Świetna maseczka, ma w sobie takie peelingujące drobinki, które dodatkowo odświeżają skórę, maseczki używam zawsze po peelingu. Rozjaśnia skórę i odżywia ją, co do zmniejszenia zaskórniaków to nie zauważyłam, ale warta do kupienia właśnie dla odżywienia skóry i jej rozjaśnienia. Ma bardzo przyjemny zapach. Odpowiednia dla tłustej skóry.

I po zaskórnikach!

A ja jestem bardzo zadowolona! Jeszcze nie miałam maseczki, która by tak ładnie oczyszczała i zwężała pory. Jestem pod wieeelkim wrażeniem. Do tego wygładza cerę (to pewnie przez peeling) i wyrównuje koloryt (choć zaraz po zmyciu zdarzają się zaczerwienienia, które szybko ustępują, ale jednak za to gwiazdka w dół).

Ja stosuję tak: zwilżam twarz wodą termalną, nakładam maseczkę, przez chwilę porządnie masuję (bardzo dobry peeling, naprawdę!) i zostawiam na jakiś czas (rzeczywiście do wyschnięcia, nie wiem - może 15-20 min). Spłukuje się bardzo ładnie za pomocą okrągłej gąbeczki.

Polecam, szczególnie właścicielkom tłustych, zanieczyszczonych cer.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego