Biotherm, Hydra-Detox (fluid do cery normalnej i mieszanej)

Biotherm, Hydra-Detox (fluid do cery normalnej i mieszanej)

Zgłaszająca osoba: EwelinkaB.

Lekki, beztłuszczowy fluid przeznaczony do cery normalnej i mieszanej. Jego zadaniem jest neutralizacja toksyn, nawilżanie i pielęgnacja cery. Ma przyjemnie pachnącą, błękitną konsystencję. Pozostawia twarz gładką i pelną blasku. Rezultaty powinny być widoczne - jak zapewnia producent - już po pięciu dniach stosowania. Swietnie współgra z wszelkimi podkładami, nie roluje się i nie warzy; jest wydajny. Dobrze nawilża - idealny na jesień i zimę szczególnie dla mieszkanek miast narażonych na ataki zanieczyszczeń, spalin i innych miejskich przyjemności (nie jest to krem matujący, więc posiadaczki przetłuszczajacej się skóry mogą go nie polubić.

Skład: Aqua/Water, Cyclohexasioxane, Alcohol Denat, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethicone, Panthenol, Zea Mays/Zea Mays Germ Oil, Tocopheryl Acetate, Terminalia Sericea/Terminalia Sericea Extract, Triticum Vulgare/Triticum Vulgare Germ Extract, Zea Mays/Zea Mays Kernel Extract, Arginine, Histidine HCI, Phenylalanine, Mannitol, Tyrosine, Pyridoxine HCI, Disodium Adenosine Triphosphate, RNA, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Magnesium Gluconate, Cholesterol, Guanosine, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Aspartic Acid, Glutamic Acid, Hexylene Glycol, Dextrin, Hexyl Nicotinate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Vitreoscilla Ferment, Vaccinium Myrtillus/Vaccinium Myrtillus Extract, Saccharum Officinarum/Saccharum Officianarum Extract, Citrus Dulcis/Citrus Aurantium Dulicis Fruit Extract, Citrus Limonum/Citrus Medica Limonum Extract, Acer Saccharinum/Acer Saccharinum Extract, Polyperfluoromethylisopro pyl Ether, Dimethiconol, Acrylates/C10-30 Alkylacrylate Crosspolymer, Hydrogenated Lecithin, Potassium Cetyl Phosphate, Cetylaicohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Carbomer, Sodium Hydroxide, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, BHT, Disodium EDTA, Triclosan, Methylparaben, Butylparaben, CI 60730/Ext. Violet 2, CI 42090/Blue 1, Parfum/Fragrance

Cena: ok. 50USD / 50ml

bardzo dobry

Mam cere mieszana i zdecydowalam sie na fluid i niestety byl za malo nawilzajacy.
za to wersja krem-wspaniala.OD SAMEGO POCZATKU SKORA BYLA BARZO WYGLADZONA,juz jak kupowalam,bylam pod wrazeniem juz podczas zakupu jak ten krem wygladzil skore mojej dloni, na ktorej wyprobowalam jak to zwykle bywa troszke kremu:)
zapach bardzo mily,nie czulam zadnego alkoholu.
ten krem swietnie sie sprawdza o kazdej porze roku
Buzka jest po nim przyjemnie mieciutka, wygladzona, nawilzona i pachnie cudnie.
Polecam zakup calej serii z tej linii.
Używam tego produktu od:1

4+/5

Dałabym mu 4.5 gwiazdki, ale nie mogę ;-)
PROSZĘ SIĘ NIE SPODZIEWAĆ CUDÓW. Poprzedniczka jest zawiedziona, ponieważ krem jest drogi. Oczywiście nie rozświetla, nie opala i nie odmładza BO TO NIE JEST JEGO ZADANIE.
Przed zakupem radzę czytać ulotki:) żeby się nie rozczarować. Ja zużyłam ok. 40 ml kremiku i z czystym sumieniem mogę go polecić.
Cera po dłuższym stosowaniu jest przede wszystkim supernawilżona, gładka. Cudny jako krem bazowy pod make-up /szczeg.tępy jak Guerlain matujący/.
Nie przetłuszcza, jest lekki, ale spełnia wszystkie zadania kremu na dzień dla cery młodej i u progu wieku średniego.

nic specjalnego

Wlaśnie skończylam 20ml tubkę i . . .nic.Krem mnie nie uczulil (tego by jeszcze brakowalo), ale tez nie zauważylam niczego spektakularnego,typu gladka buzka,pięknie rozświetlona itp.Za taką cenę(ok160zl za 50ml) można spodziewać się czegoś więcej.Lepiej już kupić Ziajkę,efekt ten sam a przeszo 90% tej sumy w kieszeni..