Aqua, Sensitive Body Lotion (Balsam do ciała do skóry wrażliwej)

Aqua, Sensitive Body Lotion (Balsam do ciała do skóry wrażliwej)

Bardzo dobry balsam, niezwykle szybko wchłania się i wspaniale nawilża, z tej serii jest jeszcze aloesowy ale ja dużo bardziej wolę ten, podoba mi się też jego spokojny zapach. Balsam ten ma delikatną, miękką konsystencję co sprawia że jest niezwykle przyjemny w stosowaniu.

Cena 16,90 zł / 250 ml

kicha

okropny jak dla mnie sam zapach mnie skutecznie od niego odstrasza... poza tym na opakowaniu mozna sobie palce polamac...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

taki sobie

Bardzo mocno pachnie,mi akurat to nie przeszkadzało, ale wolę kiedy kosmetyki pielęgnacyjne nie pachną aż tak intensywnie, używałam go latem, kiedy się spaliłam na słońcu, przynosił ulgę, ale byłam leppka po jego nałożeniu, trudno go wycisnąć, nie kupiłam go nigdy więcej.

koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiedy on się skończy???!!! Butelka ok ale wycisnąć coś z niej to tragedia!!!:( Zapach ochydny, ledwie nawilza, męczę go juz trzeci miesiąc i jeszcze nie koniec :( chyba go wywalę po prostu.:DIlość zużytych opakowań: niecałe jedno

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

może być...

Wydajny, całkiem ładnie nawilża, przyjemny zapach... Jednak jak dla mnie za rzadka konsystencja i niewygodne opakowanie. Całkiem możliwe, że kiedyś jeszcze go kupię, ale na razie "chodzą" za mną balsamy o zapchu owocowym...

niezły

Używałam tego balsamu spory kawałek czasu i raczej dobrze go wspominam. Zapach mi się podobał, konsystencja OK (wolę taką niż gęstą) no i szybko się wchłaniał. Minus za brak dozownika.

beznadziejny

Opakowanie brzydkie i bardzo nieporęczne dozowanie - balsam wylewa się całym strumieniem.<BR>Zapach nieznośny delikatnie mówiąc a do tego wcale nie nawilża!<BR>Zdecydowanie odradzam!

nareszcie koniec!

Nacięłam się na niego w promocji,bo kosztował grosze jednak żałuję,że go nie zwróciłam(nie chciałam robić problemu koleżance).Jedyny plus to nienajgorszy zapach.Poza tym-tragedia:okropne opakowanie,balsam wylewa się w wielką kałużę,nie nawilża a wręcz wysusza.Do tego jest niemiłosiernie wydajny...nie można go nałożyć za dużo bo nie chce się wtedy wchłaniać.Dzielnie postanowiłam go jednak zużyć,skoro już byl.Długo to trwało ale nareszcie się skonczył.Alleluja!

Kiepski

Zapach jeszcze ujdzie, ale nawilża słabo. Po 20 minutach już nie czuję, że sie czymś smarowałam. Kupiłam go dla tego, że jest przeznaczony do skóry wrażliwej, a poza tym w promocji ma bardzo przystępną cenę. Na pewno nie kupię go po raz drugi.

może być

Niezły, dobrze nawilża, nawet odświeża. Trochę dziwny zapach. Plusem jest pojemność.

kiepski

bardzo słabo nawilża!zapach taki sobie.niewygodne opakowanie (wielki otwór powoduje,że wylewa sie pół balasamu).jednak jest wydajny

Oceniam na 2.00

Nie lubię go. Brzydko pachnie , słabo nawilża. Nic rewelacyjnego. Zaleta jest niska cena

Oceniam na 2.00

Mocno przeciętny. Ohydny zapach, tłustawa konsystencja, a przy tym kiepsko nawilża. Bardzo tani i duże, choć niewygodne opakowanie.