Helena Rubinstein, Fresh Cleansing Fluid, Express Face and Eye Cleanser

Helena Rubinstein, Fresh Cleansing Fluid, Express Face and Eye Cleanser

Zgłaszająca osoba: Lazy Morning

Odświeżający, bardzo delikatny fluid, odpowiedni do demakijażu zarówno twarzy, jak i oczu, dla każdej cery. Błyskawicznie i dokładnie usuwa makijaż, pozostawiając skórę miękką i promienną.

Zawiera trójglicerydy, wyciąg z bławatka, kompleks składników oczyszczających i łagodzących. Ma postać delikatnego, białego, lekko perłowego mleczka o subtelnym zapachu.

Cena: ok. 90 zł / 200 ml

Polecam do cery suchej

Demakijaż bardzo komfortowy. Skóra staje sie tak aksamitnie miekka,że mimo (suchej cery)nie ma potrzeby uzywac kremu na na noc. Mleczko bardzo dokładnie zmywa nawet bardzo mocny i wodoodporny makijaż. Nie podraznia oczu, nie piecze. Jest bardzo delikatne i przyjemnie pachnie.
Niestety minus za brak wydajnosci za co zabieram jedna gwiazdke.
Na waciky wyglada jak masa perłowa mieni sie cudownie.

Używam tego produktu od:mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Gdzie ta świeżość...

Ustosunkuję się do opisu w zgłoszeniu (czyli opinii producenta ;) ).
Mleczko samo w sobie rzeczywiście jest miłe- ma odpowiednią konsystencję (nie za gęstą i nie za rzadką), subtelny zapach... Jest też baaardzo wydajne. Zmywa makijaż całkiem efektywnie, ale np. przy Dermacolu musiałam szczególnie się przyłożyć, i to parokrotnie + uzupełnić demakijaż mocniejszym preparatem... (Właściwie to mnie nie powinno bardzo obchodzić, ponieważ osławiony Dermacol w ogóle mi się nie podoba i nie używam :D )

Jednak nadzwyczajnej miękkości "po" nie zauważyłam... tak samo zresztą jak odświeżenia!!! :p: Mleczko jest za to naprawdę łagodne :) Ale z kolei tłuści i po prostu muszę umyć twarz jeszcze czymś...

Podsumowując: dobrze, że kosmetyk jest delikatny, ale- niestety, za taką cenę??- zwykły do bólu ;)