Cień okrągły

Cień okrągły

Bardzo praktyczne, łatwe do nałożenia. Zawarta w nich perła nadaje powiekom niepowtarzalny blask. Oferowane w szerokiej gamie pięknie stonowanych kolorów w wersji matowej i perłowej. Kuliste opakowania z przezroczystą pokrywką zawiera 2 lub 3 kolory cienia (pojemność nie ulega zmianie).

Skład: Talc, Magnesium Stearate, PPG-2, Myristyl Ether Propionate, Polyethylene, Isopropylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, +/- Mica, CI 77891, CI 77492, CI 77007, CI 77491, CI 77510, CI 15850, CI 75470, CI 77288.

Cena: kilka zł / 4,2 g

za miękki

Ładnie mieniące się kolory, króre niestety się osypują. Raczej do rozświetlenia łuku niz na całe oko. Tani. W opakowaniu się nie trzymają i rozkruszają.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Dobrze się nakładają

Kupiłam kiedyś jedną sztukę potrójnego niebieskiego. Kolory bardzo mi odpowiadają, faktura też. Cień gładko rozprowadza się na powiece i tam trzyma.
Niestety cień jest bardzo łatwo pokruszyć - po jednym upadku zamienił się w mieszaninę wszystkich kolorów.
Mimo to, za tą cenę polecam. Sama bym jeszcze kupiła, ale dawno nie widziałam.

Używam tego produktu od: Kilka lat

Świetne ! :)

Bardzo fajne cienie do powiek :) Bardzo długo jakoś nie mogłam się do nich przekonac i po prostu leżały... ale jakiś czas temu dałam im szansę :) i na prawdę nie żałuję :) Bardzo łatwo się je aplikuje na powiekę nie ważne czy pędzelkiem czy czymś innym kłopotu nie robią :) Kolory zwłaszcza numer 1 i 2 (zdjęcia poniżej) są pięknie perłowe i świetnie rozświetlają ... bardzo je lubię :) Cienie same utrzymują się około pół dnia... z bazą w moim przypadku jest to baza Cashmere utrzymują się CAŁY DZIEŃ aż do zmycia...nie rolują się dzięki bazie cienie ładnie się rozcierają (blendują), nie osypują i trzymają się ładnie na powiece :) Kolor numer 1 nakładam zazwyczaj w kącik jak i na łuk brwiowy bardzo ładnie rozświetla ten cień, Kolor numer 2 nakladam zazwyczaj na powiekę i lekko w załamaniu rozcieram oba te cienie 1 jak i 2 pięknie rozświetlają, nadają oczom świeżości jak i wyglądają na bardziej wyspane ;) Koloru numer 3 praktycznie nie używam. Fajną mają pigmentację,błysk fajnie są perłowe w dodatku ich cena powala pozytywnie ;) bo to chyba coś około 5-7 zł a na prawdę WARTO ! :) Jak dla mnie rewelacja ! :)

Plusy:

+Długo się utrzymują
+Nie osypują
+Nie rolują
+Łatwo się je nakłada
+Pięknie rozświetlają, "odświeżają" spojrzenie
+Fajne, praktyczne, wytrzymałe opakowanie
+Wydajne
+Niska Cena :)

Minusy

Nie ma :D

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze - nadal używam

Wibo na wiosnę 2015

Za taką cenę, są godne polecenia

Kiedyś miałam cieni Wibo 4 różne wersje kolorystyczne i musze powiedzieć, że byłam zadowolona.
Co prawda cienie nie są zbyt trwałe, ale też nie jest źle, trochę się osypują, ale mają fajne delikatne kolory, można wyczarowac super makijaż.
Najbardziej byłam przywiązana do potrójnej wersji ciemnego brązu, beżu i złota, którą malowałam się praktycznie codziennie, dawała super efekt.
Konsystencja bardzo fajna, dość miękka żeby łatwo nałożyć na oko.
Cienie perłowe, ale nie za mocno, tak właśnie idealnie jak dla mnie.
Opakowanie wygodne, od razu widac co to za kolor, jedynie nie ma miejsca na aplikator.
Po bardzo intensywnym używaniu niestety opakowanie się połamało, ale za ta cenę nie wymagam, żeby było z tytanu.
Po wypróbowaniu już niejednych cieni, których cena wynosi ponad 50 zł, a nawet 100 zł muszę powiedzieć, że cienie Wibo są godne polecenia.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 4,00

bardzo słabe

Kuszą niską ceną jednak lepiej wcale nie używać cieni niż używać te wyjdzie to na lepsze zrówno dla wyglądu jak i portfela. Ponieważ mam alergiczną skórę i wydaję sporo pieniedzy na kosmetyki pielęgnacyjne szukam tańszych produktów do makijazu - jednak w tym przypadku cienie okazały się tatalną klapą jak zresztą kilka innych produktów tej firmy. I nie chodzi tu o jakieś szczególne wymagania dot. trwalości czy jakości cieni. One poprostu brzydko wyglądają na powiece, bardzo źle się rozprowadzają, sypia się jednym słowem do kitu.

Używam tego produktu od: raz kupilam ni po kilku podejścia do nich nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: jedno (rozpoczete)

Mieszane uczucia

Mam dwukolorowe perłowe niebieskości. Dostałam od znajomej, która ich używała wcześniej dość długo.

+ jest wydajny
+ łatwo się nakłada i cieniuje
+ nie osypuje się w ogóle (wbrew temu, co czytam w recenzjach poniżej)
+ nie podrażnia
+ cienie wcale się nie mieszają na paletce

Minusy są duże:
- jest nietrwały, blaknie dość szybko (za szybko!)
- odcienie niebieskości wyglądają dobrze w pudełeczku, ale na powiece - jakby ktoś podbił oko
- cienie zbierają się w załamaniach powieki już w pierwszej godzinie po nałożeniu

Być może wypróbuję jeszcze inne kolory, ale ten konkretny zestaw odradzam!

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Fajne, ale...

Mam te cienie w 4 wersjach, jednej używam sporadycznie ze względu na kolory, więc mam ją już długo (ok.1,5roku) a mimo to ciągle jest świetna, a pozostałe 3 są bardzo fajne:) a raczej 2 , bo kiedy się skończyły, kupiłam je jeszcze raz i jedna wersja jest bardzo słaba a pozostałe ok. Myślę, że jak już ktoś napisał, zdarzają się felerne wersje.

Ale jak się trafi na tą bobrą, to cienie są naprawdę bardzo fajne, trwałe i wyraziste:)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka różnych

słaby

kupiłam ten produkt jak miałam kilkanaście lat - jeden z moich pierwszych kosmetyków. Był tani,ale juz jako nastolatka mialam to niego miliard zastrzezen. miałam wersję potrójną, róże z fioletami. Cień się osypywał, nie był zbyt intensywny, a po kilku użyciach wszystkie kolory mieszały się ze sobą. Typowy bazarowy bubel, nie wart nawet tych kilku złotych.

Używam tego produktu od: uzywałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Taki sobie.

Posiadam mozaikę potrójną, składającą się z 3 cieni: jasnego szampana, ciepłego, dość jasnego brązu, i ciepłego ciemniejszego brązu z odcieniem czerwieni.
Wszystkie nakładają się nie najgorzej, widoczne są na powiece bez zbędnego wysiłku, mają przyjemny perłowy połysk. Niestety, przy próbie rozcierania bardzo szybko znikają z oczu. Ciężko im też utrzymać się na powiece dłużej niż przez kilka godzin. Nie jestem nimi jakoś szczególnie zawiedziona, ale dobre też nie są.
Dość ciekawy efekt daje połączenie 3 kolorów na raz (od razu na pędzlu, przed nałożeniem).

+ ładne kolory, perłowy połysk
+ dość łatwe do nałożenia

- ciężko je rozetrzeć, znikają
- nietrwałe

Ilość zużytych opakowań: 1 sporadycznie

Partia dobra, paria zła - loteria

No właśnie nie wiem czy kupię ten cień, pewnie zaryzykuję. Kiedyś miałam ten cień w identycznym kolorze i był świetny, a ponieważ prawie zużyłam go w całości (co chyba mi się nie zdarzyło) więc kupiłam taki sam.
Niestety jak się okazało nie jest taki sam - to znaczy odcień a i owszem, ale...
- ciężko się go nakłada
- mało napigmentowany - używam bazy więc z tym akurat daję radę
- po tygodniu połamał się częściowo (nie spadł)
- jest \"tępy\" w nakładaniu
- oprócz koloru nie przypomina tego wcześniej zakupionego
To wszystko dowodzi słabej jakości jak we wstępie raz się uda, a raz nie, tak to bywa...
Życzę trafienia w 10.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Fajne

mam szare cienie. Dobrze się je nakłada, wytrzymują na powiece parę godzin. Szkoda, że kolory w opakowaniu są dosyć podobne. Bardzo je lubię i pewnie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: rok

NIE, NIE,

mam ten produkt już bardzo długo, ale od samego początku nie był moim ulubionym.
MINUSY:
- baaaaardzo słaba pigmentacja
- bledną na powiece
- po jakimś czasie stają się tak twarde, że nie ma sposobu aby je zaaplikować na powieki
- nudne kolory

- cena

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 ( i nadal nie mogę tego zmęczyć)