Eva Natura Len, Aktywna odżywka w piance z Biokompleksem Lnianym do każdego rodzaju włosów

Lekka musująca pianka, która łatwo się rozprowadza i natychmiast przenika do włosów odżywiając je. Aktywne składniki odżywki wygładzają powierzchnię włosów, a proteinowy system ochrony termicznej zabezpiecza je przed niszczącym wpływem wysokiej temperatury (suszenie suszarką, ekspozycja słoneczna lub w solarium). Biokompleks Lniany wzbogacony o naturalne proteiny jedwabiu i pszenicy oraz ceramidy roślinne i filtry UV, ochrania i wzmacnia włókna włosów, naprawiając ich uszkodzoną powierzchnię. Odżywka przywraca włosom naturalny połysk, puszystość i łagodność. Włosy lepiej się rozczesują i układają. Polecana dla każdego rodzaju włosów, w tym szczególnie delikatnych, zniszczonych i wymagających natychmiastowej regeneracji.

Skład: Aqua, Butane/ Propane/ Isobutane, Polyquaternium-11, Quaternised Silk Amino Acid, Hyrolized Wheat Protein/ Hydroxypropyl Siloxane, Sphingolipids/ Phospholipids, Oleth 20, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Parfum, Sodium Benzoate, Benzophenone-4, Sodium Hydroxide, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Cena: zł / 150 ml

dla mnie super

To była moja ulubiona odżywka i pianka zarazem.Była - ponieważ chyba od roku nie udało mi się jej kupić.Po tej odżywce zdecydowanie stan włosów i rozdwojonych końcówek poprawił mi się a zarazem super układała moje włosy.No cóż najpierw producent zmienił opakowanie a później pianka zniknęła ze sklepów.Pianko wróć !Jeśli któraś z Was dziewczyny widziała ta odżywkę w sklepie to proszę napiszcie gdzie,może jeszcze gdzieś zabłąkała się na półce sklepowej.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

Calkiem dobry

Kupiona przypadkiem, okazala sie niezlym kosmetykiem.

+ dodaje objętosci
+ ładny zapach
+ niska cena
+ ochrona termiczna

- włosy sie szybko przyzwyczajają ( po jakims czasie nie widac efektow dzialania)

Ogolnie jest godna polecenia ;)

Używam tego produktu od: ??
Ilość zużytych opakowań: >1

hmmm

Nie oczekiwałam cudów po tej odżywce ale miałam też nadzieję że nie będzie jakaś zła. Mam suche, kręcone włosy, a po nałożeniu odżywki włosy okropnie mi się puszyły. Jeśli chodzi o ułatwianie rozczesywania to była średnia. Miała ładny zapach, była bardzo wydajna i tania.
Osoby z tłustymi i cieńkimi włosami powinny być zadowolone bo zwiększa objętość.

ilość zużytych opakowań: 1