Gentle Shampoo With Oat Milk (Szampon na bazie mleczka z owsa)

Gentle Shampoo With Oat Milk (Szampon na bazie mleczka z owsa)

Przeznaczony do każdego rodzaju włosów, nawet najbardziej delikatnych, szampon KLORANE na bazie mleczka z owsa działa łagodząco i ochronnie na skórę głowy i włosy, a także ułatwia ich rozczesywanie. Doskonała tolerancja sprawdzona pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną, sprawia, że ten wyjątkowo łagodny szampon bez konserwantów parabenowych i fenoksyetanolu, może być także stosowany u dzieci od 3 roku życia. Nawilżone i doskonale chronione włosy całej rodziny odzyskują elastyczność i zdrowy wygląd.

pielęgnacja w łagodnym wydaniu

Kupiłam ostatniej jesieni miniaturowe opakowanie tego szamponu w aptece. Starczyło mi na dłużej niż się spodziewałam, a używałam go z przyjemnością. Wydajność i dobre działanie spowodowały, że kupiłam duże opakowanie tego szamponu, które jakiś czas temu zużyłam.

Włosy są miękki, dobrze umyte, skóra głowy się nie skarży na ten szampon. Powiedziałabym ponadto, że ten szampon myje i pielęgnuje włosy w taki delikatny sposób. Nie przeciąża ich, nie oblepia. Jest łagodny, ale skuteczny. Potrzebowałam też czegoś, co właśnie nie będzie podrażniało skóry mojej głowy, ten szampon odpowiedział na to poszukiwanie celująco. :)

Opakowanie estetyczne, z wygodnym zamknięciem, stabilne.

Naprawdę jestem zadowolona z tego szamponu. Kupiłam na próbę inne wersje szamponów tej marki, żeby sprawdzić, czy też są tak dobre.

Jeszcze raz serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od: łącznie przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna miniatura, jedno duże

Fajny szampon

Uzywalam go regularnie przez dosc dlugi czas. Nie mam przetluszczajacych sie ani zbyt suchych wlosow.

+Myje :)
+Latwo go splukac
+Dosc ladnie pachnie
+Butelke latwo otworzyc
+Nie podraznial skory glowy mojego TZ, ktory ma do tego sklonnosci

-Nie robil nic specjalnego z wlosami, wiec nie sadze aby bylo warto za niego placic wiecej niz za szampon np. Le Petit Marseillais ktory jest duzo tanszy a robi to samo

Używam tego produktu od: Kilkanascie miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3-4 butelki

zdecydowanie ulubiony

Zdecydowanie moj ulubiony szampon- wybawienie dla moich włosow. Dobrze sie pieni, dobrze myje. Swietnie nawilza i ujarzmia niesforne wlosy. Sa po nim gladkie, blyszczace mile w dotyku. Jedyny minus to cena, choc sam szampon bardzo wydajny.polecam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 /100ml

Konferencja babyliss

polecam

szampon apteczny coz cena wysoka 42 zl ale w promocji jakos mozna przezyc
moje przetluszczajace wlosy sa miekkie i dluzej utrzymuja swiezosc i puszystosc , do tego luski sa zamkniete bo wlosy lsnia i dobrze sie rozczesuja
przyjemny zapach i bardzo dobrze chroni kolor ( do wlosow blond, ktory rozniez testowalam ) nie podraznia , nawilza wlosy bo sie zaczely krecic coz ja bede dalej go uzywac
Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: dwa

Szampon do wlosów dla całej rodziny

Bardzo łagodny szampon, ja nim myję włosy i moje dziecko również go używa. Szampon bardzo ładnie pachnie, świeżo, delikatnie tak fajnie. Jest to kremowy żel, biały, dobrze się pieniący. Ja jednak muszę po nim używać odżywki bo moje włosy farbowane są trudne do rozczesania.
Natomiast dziecko ma po nim mięciutkie, mocne pachnące włosy.

Używam tego produktu od: półtora roku temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie do każdego rodzaju włosów

Producent zaleca stosowanie tego szamponu do każdego rodzaju włosów. Niestety to bzdura. Przynajmniej do cienkich i delikatnych włosów to się nie nadaje. Uważam, że może się nadawać dla pań o krótkich włosach, ponieważ długie są po nim nie do rozczesania.

Plusy:
-delikatny zapach (do złudzenia przypomina mydełko dla dzieci bambino)
-dobrze się pieni
-nie obciąża włosów

Minusy:
-plącze bardzo włosy, mimo użycie dużej ilości odżywki po umyciu
- wysusza włosy, robią "sianowate"
- delikatnie myje, więc aby porządnie umyć nim skórę głowy, musiałam myć ją dwa razy
- konsystencja bardzo rzadka, coś jak rozpuszczone mydło??? Mleczko do demakijażu jest już dużo gęściejsze
- nie odżywia włosów, mam wrażenie, ze nie ma on dla nich jakiegokolwiek dobroczynne działania
- miałam wrażenie, że przy stosowaniu tego szamponu włosy mi się bardziej przetłuszczały

u mnie się nie sprawdził

mnie ten szampon nie zachwycił na plus może świadczyć jego wydajność, nawet niewielka ilość sprawia że można nim umyć długie włosy. A na minus, problem z rozczesaniem włosów mimo stosowania odżywki, do tego włosy były matowe i zaczęły mi się szybciej przetłuszczać. Jak już byłam przy końcu butelki dostałam łupieżu, z którym teraz walczę.

Spełnia obietnice producenta

Moje włosy są suche na końcach, dość grube i ciężkie także przez swoją długość (do połowy pleców), mam też problem z wiecznie podrażnioną i wrażliwą skórą głowy, a ten szampon pasuje do mnie idealnie:)\\\\nSzampon spełnia obietnice producenta: jest delikatny, łagodzi skórę głowy, ułatwia rozczesywanie, a do tego ma zniewalający zapach!\\\\nJedynym minusem może być zbyt wodnista konsystencja, co pociąga za sobą fakt, iż jest mało wydajny a co za tym idzie- cenowo wychodzi blado w porównaniu do konkurencji.\\\\nAle mimo tego ja będę go nadal kupować, bo to co robi z moimi ciężkimi włosami to magia:)

Dobry

Moim zdaniem to dobry szampon. Szampon ma za zadanie nie odżywiać i nawilżać ale oczyszczać włosy i skórę głowy a ten to robi i przy tym jest łagodny i delikatny. Odżywka jest przy nim niezbędna jeśli chcemy włosy nawilżyć czy odżywić. Dla mnie to produkt jakościowo dobry, dobrze się pieni (nie przesadnie dużo ale wystarczająco), konsystencję ma bardziej leistą niż żelową. Polecam do delikatnych włosów. Moje są właśnie delikatne i cienkie średnio przetłuszczające się.

Ilość zużytych opakowań: pozostało 1/4 dużego 400ml opakowania

Wysusza, plącze, sprawia, że włosy są matowe

Niewiele dobrego mogę powiedzieć o tym szamponie, o ile w ogóle coś.
Chyba jedyna jego zaleta to to, że przyzwoicie się pieni no i zmywa co ma zmyć.
Zapach oceniam jako całkowicie neutralny, nie zapada w pamięć, nie drażni, nie zostaje na włosach.

Mam delikatne włosy, ani nadmiernie suche, ani przetłuszczające się, dość długie, proste.
Po tym szamponie moje włosy były suche, matowe - i to pomimo użycia odżywki, której zwykle używam.

To nie jest najgorszy szampon jakiego używałam, ale w tej cenie można dostać coś sensownego.

Ilość całych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry :)

Dostałam ten produkt w pakiecie razem z suchym szamponem Klorane z wyciągiem z owsa :)
Mam włosy delikatne i przetłuszczające się.
Gdybym kierowała się poprzednimi komentarzami to pewnie bym się niezdecydowała ;) ale każde włosy i skóra inaczej reagują na kosmetyki... Ale do rzeczy:

Szampon ładnie pachnie, pieni się dosyć dobrze (rozcieńczony jeszcze lepiej)
Po umyciu włosy jakby zyskały na objętości, stały się bardziej sztywne - co dla mnie oczywiście jest plusem :) i do czasu ich następnego mycia wyglądały świeżo i puszysto ;D
I jest baaardzo wydajny :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Po prostu łagodny

Szampon z owsa mialam okazje testowac dzieki sporej próbce, którą otrzymałam w zestawie podróżnym.

Wrazenia:

+ przede wszystkim łagodny
+ konsystencja lekka, mleczna
+ występuje w wersji 200 i 400 ml
+ do czestego stosowania
+ do kazdego typu włosów (całej rodziny)
+ wydajny
+ nie uczula ani nie podraznia

+/- zawiera silikony
+/- slabo sie pieni
+/- średnio oczyszcza
+/- włosy wymagające lub dlugie po nim wymagają odżywki
+/- zapach. Niestety nie przepadam za zapachem owsa w kosmetykach więc "męczyłam" sie z tym szamponem

-cena

Szampon jest dobry w kierunku przecietny. Sprawdzi sie jako szampon łagodny dla dzieci i całej rodziny, aczkolwiek w tej grupie zdecydowanie lepiej wypada szampon z wyciągiem z cedratu(który niejako skład ma lepszy i krótszy). W każdym razie po szamponie, o ktorym mówi sie łagodny nie nalezy oczekiwać "rewelacji", z łagodnościa związane sa słabe pienie, lekka konsystencja. Szampon w oczyszczaniu nie jest agresywny, co z kolei wiąze sie ze srednim oczyszczaniem, szczegolnie włosow, wczesniej potraktowanych stylizacją. Tutaj nie zda egzaminu. Na łagodnych i delikatnych wlosach dzieci sie sprawdzi(o ile polubia zapach owsa) zachowując tym samym kondycję skóry i włosów.
W minusach zaznaczyłam cenę, ponieważ za ten szampon nie zaplaciłabym tyle, w odróznieniu od innych Klorane(mango, magnolia), które są tego warte.
Szampon przeciętny.
Nie polecam wymagającym.

Ponizej zamieszczam skład:
Aqua, sodium laureth sulfate, Avena sativa, cocamide DEA, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, ammonium nonoxynol-4 sulfate, dimethicone copolyol, DMDM hydantoin, fragance, lactic acid, methylparaben, sodium styrene/acrylates/divinylbenzene copolymer.Używam tego produktu od: 5 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1x50ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.