Pollena-Ewa, Eva Natura Zioła Polskie, Żel pod prysznic antystresowy z ekstraktami z jemioły i kopru włoskiego

Dzięki naturalnym substancjom biologicznie czynnym z jemioły i kopru włoskiego łagodnie oczyszcza i odżywia skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną w dotyku i o delikatnym zapachu. Zapewnia relaks po całym dniu.

odradzam

Ten żel męczyłam naprawdę długo, używałam go, gdy nic innego nie było pod ręką. Nie lubiłam się nim myć, denerwowała mnie jego glutowata konsystencja. Zapach taki sobie. Pienić się pienił,. dało się umyć:)

Używam tego produktu od: kiedyś

bardzo zwyczajny

Od zelu pod prysznic oczekuje kilku rzeczy, glownie ma sprawiac mi przyjemnosc swoim zapachem i obfitoscia piany :) no i nie moze wysuszac skory. Ten zel kupilam pod wplywem chwili, byl bardzo maly wybor a on byl tani (5,80 zl). Niestety jego uzywanie nie sprawia mi przyjemnosci, zapach mnie w ogole nie relaksuje a co wiecej nie podoba mi sie; kosystencja galaretki rowniez mi nie odpowiada; z pomoca myjki dobrze sie pieni, nie wysusza skory. Moge stwierdzic, ze to jeden z gorszych zeli ktore mialam okazje uzywac, zdceydowanie wole dolozyc te 2 zl i kupic cos co przyniesie odprezenie i relaks moim zmyslom ;)

Fajny

Żel jest gęsty, bardzo dobrze się pieni i przyjemnie pachnie :) Skóra dzięki niemu jest dobrze nawilżona, wygładzona i oczyszczona a zarazem ma ładny zapach. Jest wydajny.

Używam tego kosmetyku od: 3 tygodni
ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ale już 2 czeka by je zużyć :)