Olay, Active Hydrating, Hydrogel (Hydrożel aktywnie nawilżający na dzień) (stara wersja)

Produkt z serii Active Hydrating. Hydro-żel dzięki unikalnej formule zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia, jednocześnie nie przetłuszczając jej. Żel jest lekki, beztłuszczowy, nie zawiera barwników i środków zapachowych. Wchłania się natychmiast, może być stosowany pod makijaż. Przeznaczony do cery mieszanej i tłustej.

lubię go:)

Kupiłam hydrożel pod wpływem recenzji, gdy szukałam lekkiego kremu na lato. Lubię go, bo jest lekki, szybko się wchłania (prawie natychmiast po nałożeniu) i faktycznie na długo nawilża skórę. Sprawdził się szczególnie latem, gdy moja skóra była trochę przesuszona pod wpływem słońca. Jesienią i zimą, gdy nie ma dużego mrozu, też był i jest dobry. Nawilżenie skóry jest długo odczuwalne, nie jest ściągnięta ani podrażniona. Dobrze nadaje się pod makijaż, podkłady i pudry nie warzą się na nim i nie rolują. Dodatkowo żel jest wydajny, 1 opakowanie wystarczyło mi na ok. 4 miesiące przy stosowaniu 2 razy dziennie - rano i wieczorem. Teraz jestem na początku drugiego opakowania i na pewno będę do niego wracać.
Używam tego produktu od: sierpnia 2007 r.
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości, drugie w trakcie

gdzie to nawilżenie?

Mam tłusta, ale przesuszaoną cerę. Niestey ten krem w ogóle jej nie nawilżył. Musialam nakładać kilka warstw jedna po drugiej, żeby zlikwidować uczucie ściągnięcia. Skóra po nałożeniu błyszczy się, ale to nie problem, bo w końcu nie jest to krem matujący.
Plusem jest to, że nie zapycha porów, a to w moim przypadku bardzo ważne.

może być

Nie jest rewelacyjny, ale do najgporszych też nie należy.
Bardzo dobrze się wchłania i rozprowadza. Świetnie nadaje się pod makijaż. Dobrze nawilża, nie uczula mnie i nie podrażnia :)

Ilość zużytych opakowań: 3/4

bardzo fajniutki

bardzo fajniutki żel! lekki, nie lepki;) szybko się wchłania, rozprowadza się jeszcze szybciej, świetnie się na nim robi makijaż, bo ewentualne skórki są genialnie nawilżone i makijaz wychodzi bardzo gładko;) moja tlusta cera nie jest nim obciążona i pozostaje długo świeża, choć żel nie matuje. w promocji w rossmanie kupilam go za 14,99 więc jak na ta cenę to rewelka!

Używam tego produktu od:3miesięcy

w sumie ok

nie wiem jak ocenic ten produkt. Nie jest anie super dobry ani zły. Na pewno nie matuje , wiec jeśli ktos ma nadzieję na mat to się zawiedzie. Szybko się wchłania , chociaż rozprowadza się dość dziwnie, bo jak woda. Średnio nawilża, a na to miałam największa nadzieję. Dużym plusem jest to że łatwo rozprowadza się na nim podkład.

Używam tego produktu od:mies
Ilość zużytych opakowań:część 1

W porządku

Krem jest dobry ale nie rewelacyjny. Szybko się wchłania, właściwie bez zapachu więc nie powinien szkodzić alergiczkom. Dosyć wydajny i niedrogi: 19zł. Nie wiem czy kupię go ponownie bo wkroczyłam w wiek, gdzie potrzebne będą mi "mocniejsze" kosmetyki i narazie na półeczce czeka Olay Tottal effect.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Fajny

Kupiłam ten kosmetyk za radą pani badającej jakość cery na stoisku Olaya i nie żałuję :) Mam cerę mieszaną w stronę tłustej, ale wrażliwą i łatwo przesuszającą się, stąd bardzo trudno było mi znaleźć krem, który będzie nawilżał, ale nie tłuścił i taki, który poradzi sobie z suchymi plackami w okolicach oczu, wyglądającymi okropnie pod makijażem. Hydro-żel zlikwidował je już po pierwszym zastosowaniu :) Ma przyjemną konsystencję (lubię żele), naprawdę nawilża i nie nabłyszcza cery, ale i nie zapewnia wielogodzinnego zmatowienia (producent chyba nic takiego nie obiecywał).
Podsumowując, przyzwoity żel w dobrej cenie - jedynym minusem jest dla mnie fakt, że przy mojej odwodnionej cerze niektóre partie twarzy muszę posmarować kilka razy, ale nawet mimo to żel wydaje się być wydajny. Nie kosztuje wiele, więc na pewno warto go wypróbować.

Naprawdę fajny żel

Żel jest bardzo dobry do cery mieszanej, dobrze nawilża i nie przetłuszcza skóry. Twarz po nim jest matowa. Jest lekki, bezzapachowy, nie zatyka porów i nie podrażnia. Godny polecenia dla osób z cerą mieszaną i tłustą.

Dobry pod filtr

Polecila mi go Nan i nie zaluje, ze wyprobowalam pomimo, ze nie cierpie zeli (po prostu nie znosze tego rodzaju konsystencji). Ten wyjatkowo nie klei sie i jest lekki. Jako nawilzacz pod filtr nadaje sie bardzo dobrze, bardzo szybko sie wchlania. Nie zostawia warstwy tlustej przez co filtr UV rowniez wchlania sie tak, jak zaaplikowany na "gola" skore czyli w miare szybko. Likwiduje uczucie sciagniecia, co wazne dla suchelcow z wiecznie za ciasna skora. Nadaje sie pod oczy (nie szczypie). Natomiast uzyty samodzielnie, bez tlustego filtra UV badz kremu na dzien, jest zdecydowanie za slaby w przypadku skory suchej. Ale poniewaz nie do takiej jest przeznaczony wiec sie nie czepiam specjalnie tylko uprzedzam.
Na pewno warto go wyprobowac. Mysle, ze wlascicielki skory tlustej beda bardzo zadowolone, bo ten zel nie daje blysku, jest matowy. Opakowanie wygodne i lekkie. Zapach prawie niewyczuwalny. Cena przystepna. Wydajny. Byc moze wroce jeszcze do niego szczegolnie latem, gdy uczucie ciezkosci na twarzy wyczerpuje do granic mojej wytrzymalosci filtr antyUV, a nawilzacz powinien byc lekki jak piorko.
Daje 3,5 punkta, w kierunku 4 :).
Używam tego produktu od: skonczylam kilka tygodni temu

jak na razie najlepszy

Wróciłam do niego po nieprzyjemnej przygodzie z eris i od razu pierwszego dnia jestem zachwycona.
Mam cerę tłustą ze skłonnościami do wyprysków i do tego naczynkową :-( Ten krem jest idealny jako baza pod makijaż. Bardzo szybko się wchłania, nie wałkuje się (no chyba że przesadzi się z ilością), podkład idealnie się rozprowadza, nie widać przesuszonych miejsc więc myślę że kremik ten nawilża.
Podoba mi się formuła żelu-kremu, szkoda że jest bezzapachowy, ale to chyba dobrze dla wrażliwych osób. Nie spotkałam lepszego dla mojej probematycznej cery. Pozostanę mu zatem wierna :-)

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

tylko dobry

Zacznę od tego, że mam dziwną skórę - niby przetłuszczajacą się, ale latwo sie wysusza i "ściaga". Kremy do skóry tłustejk czy mieszanej nie sa więc dla niej dobre (choć powinny) ale zaryzykowałam i kupiłam ten hydro-żel.

+ opakowanie ładne, estetyczne, eleganckie
+ zapach - raczej neutralny
+ konsystencja - żel to nie jest napewno, raczej sympatyczne glutki ;), podoba mi sie
+ szybko się wchłania, bez błyszczącej czy lepkiej warstwy, ale twarz nei jest po nim jednak matowa (zresztą on nei ma matować ;))

+- dla mojej skóry nawilżenie jest troszke za słabe. Na poczatku jest ok, ale po 2-3 godzinach pojawia się lekkie uczucie ściągnięcia. Nie będzie więc dobry dla cer tłustych ale odwodnionych (jak moja).

edycja: hydro-żel świetnie nadaje się pod filtry - łatwo je wklepać i dobrze się wchłaniają.

Używam tego produktu od: ponad miesiaca

łyk wody dla Twojej skóry :)

Bardzo dobry produkt.

+ bardzo ładne, eleganckie opakowanie
+ doskonała konsystencja, nie klejąca, przyjemna w użyciu
+ bezzapachowy
+ idealnie nawilża, wchłaniając się jednocześnie całkowicie, nie pozostawia żadnych filmów na skórze
+ najlepszy na lato, wręcz czuć, jak skóra uzupełnia niedobory wody :)

Minusów niewiele, ale jednak się ich dopatrzyłam:
- mała wydajność - żel tak szybko i doskonale się wchłania, że można smarować to samo miejsce kilka razy i się tego nie widzi, u mnie żel rozchodzi się błyskawicznie, bo... po prostu dużo go stosuję
- nie matuje; w sumie producent nie pisał chyba nic o takiej funkcji owego produktu, ale beztłuszczowa formuła mogłaby troszkę zmatowić ;)

Podsumowując: produkt godny polecenia :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy