Jeunesse du Corps, Riche Créme (Krem pielęgnacyjny do ciała)

Jeunesse du Corps, Riche Créme (Krem pielęgnacyjny do ciała)

Dobroczynne olejki (słonecznikowy, palmowy, rzepakowy, z pestek winogron, sojowy, sezamowy, ryżowy, kukurydzany, pszeniczny i saflorowy) zawarte w tym puszystym kremie wygładzą, ujędrnią i głęboko odżywią naskórek.

lekkie rozczarowanie

Ech, chyba żadnego balsamu nie wykańczałam równie długo co ten krem! Leżakuje już u mnie od paru miesięcy, bo straciłam do niego serce i przerzuciłam się na coś zwykłe balsamy. Długo się na niego zaczajałam, postanowiłam kupić tylko gdy będzie oferta pt wybrany kosmetyk za pół ceny :D jest naprawdę dość drogi i prawdę powiedziawszy zważywszy jego cenę - trochę rozczarowuje. Zero fajerwerków, zero dlugotrwałego nawilżenia, ujędrnienia - nic z tych rzeczy! Mogłabym się podpisać pod recenzją Asinka. Poprawa nawilżenia skóry jest naprawdę krótkofalowa. Zapach mi się nie podoba - jakiś taki chemiczny strasznie... choć alkohol ledwo ledwo wyczuwalny. Krem przyjemnie się wcierało w chłodne wieczory, jest gęsty ale dość szybko się wchłania, zostawia bardzo delikatny film na skórze. I to wszystko. Mam problemy z suchością skóry w sezonie grzewczym i miałam nadzieję że ten krem pomoże zwalczyć to uczucie - ale nic z tego. Biorąc pod uwagę cenę - tylko średniak, na pewno nie kupię go ponownie.

ok, ale bez rewelacji

spodziewalam sie wiecej i jednoczesnie - mniej. Po przeczytaniu listy skladnikow myslalam ze nic z tego nie bedzie - alkohol na miejscu poczesnym rokowal bardzo zle. A jednak! Mimo makabrycznej ilosci alkoholu - ani go nie da sie wywachac ani tez moja skora nie reaguje plamami i pieczeniem (nakladalam krem rowniez na twarz - czego to czlowiek nie zrobi dla Wizazu.pl ;-)). Ladnie pachnie - odprezajaco. Wchlania sie srednio szybko, nie zostawia zadnych warstw. Przyjemny w uzyciu. Wydajny. Niestety nie widze zadnych rezultatow. Skora jest dobrze odzywiona i nawilzona do nastepnego ranka (nakladam go wieczorem). A to jest dla mnie za malo.
Byc moze dla osob o normalnej skorze bedzie lepszy. Moja potrzebuje silnego odzywienia i uspokojenia, tego ten krem nie daje. Szukam dalej pielegnacyjnego KW do ciala.