My Lip Miracle, Wszystkie szminki w jednej (Pomadka do ust)

My Lip Miracle, Wszystkie szminki w jednej (Pomadka do ust)

Pojemność 3,2 g

Błysk czy nawilżenie? Teraz nie musisz wybierać, Avon przestawia wszystkie szminki w jednej!
Ultrawygoda noszenia, pełny, głęboki kolor lśniąca powierzchnia przez 8 godzin. Cały ten czas twoje usta wyglądają, jakbyś przed sekundą je pomalowała. Niemożliwe? A jednak...
Cudowne, fantastyczne nawilżenie odczuwalne zaraz po nałożeniu. Usta stają się lepiej nawilżone, bardzie miękkie i dużo, dużo gładsze.
Czarodziejski blask. Uwodzicielskie połączenie koloru i połysku. Zmysłowy, przebogaty blask towarzyszy kremowej konsystencji.
My Lip Miracle to:
- pełnia koloru
- luksusowy połysk
- 100% nawilżenia
- 8 godzinna trwałość
- żadnego rozmazywania się.
Występuje w 12 odcieniach.

Cena: 29,90 zł / 3,2 g

tragedia

Nie wiem czy po prostu wybrałam zły kolor czy jak to się stało, ale w tym katalogu to był jaśniutki, soczysty pomarańcz a przyszła do mnie szminka pomarańczowa jak ratownicy na plaży.

Jak posmarowałam sobie nią usta wyglądałam jakby jadła na zmiane paprykę z marchewką i zapomniała się potem umyć. No pełna porażka.

Szminka miała drobinki - duże, było je aż czuć rozsmarowując pomadkę.

Pomadka była jakaś taka ciężka. Wychodziła poza linię ust. Do tego robiły się takie grudki dziwne...

Pieniądze w błoto, pomadka w koszu.

Jedna gwiazdka za ładne opakowanie.

nie dla mnie

Mialam najjasniejszy odcien rozu, ktory jak sie okazalo inaczej wygladal w katalogu niz w rzeczywistosci :(
Szminka ladnie sie nakladala, ale nie byla trwala. Nie nawilzala ust, podkreslala ich przesuszenie. Nie pomagal nawet balsam nawilzajacy przed jej aplikacja.
Ale najgorszy byl jej zapach - taki "przestarzaly" i drazniacy :(
Na pewno juz do niej nie wroce.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Piękna, ale z błyszczykiem

Kupiłam odcień pinktastic - trochę mnie negatywnie zaskoczył, gdy go pierwszy raz zobaczyłam, ale potem zmieniłam o nim zdanie - mówię o kolorze, bo tylko dla niego kupię pewnie tę szminkę jeszcze raz.
Szminka bowiem to żaden cud nad cuda - owszem kremowa, owszem, dobrze kryje, nawet długo sie trzyma. Ale żadnego specjalnego nawilżenia ani tym bardziej jakiegokolwiek blasku nie zauważyłam. Ot, szminka, nawet nienajgorszej jakości.

Wracając do koloru - sam wygląda na ustach jakby trochę tandetnie, jest za bardzo intensywny, jak na chłodny róż. Ale połączony z chłodnym, lodowym, bardzo jasnym różem błyszczyka (u mnie to konkretny błyszczyk, a raczej pomadka nabłyszczająca: Diadem numer 03), daje niesamowity, spektakularny efekt przepięknych, różowych ust. Taki duet trzyma się naprawdę długo, lśni ze wszystkich sił i wprawia w zachwyt otoczenie.
Generalnie, można tę szminkę potraktowac także błyszczykiem bezbarwnym - także polecam, należy zdecydowanie ją rozjaśniać.

Szminka godna polecenia także ze względu na opakowanie - naprawde eleganckie, luksusowe, zapach w porządku.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Avon Mark - relacja

hmmm

mam odcień Berry Divine, najciemniejszą czerwień. kolor jest przepiękny, nasycony czerwony ani do końca ciepły ani zimny, intensywny, ale nie krzykliwy, kolor mniej więcej czerwonego wina. cudo. eleganckie opakowanie i sztyft, którym przynajmniej mi jest łatwiej malować usta, niż standardowym. nie trzeba używać konturówki. niestety ma dwa felery. pierwszy: nie wiem czemu, moja szminka ma bardzo nieprzyjemny chemiczny zapach - dziewczyny tu pisały, że raczej ładnie pachnie. źle trafiłam?? po drugie: z przykrością to stwierdzam - wysusza. co ciekawe, jej "kuzynka" z linii Sequins wogóle taka nie jest i na dodatek ładnie pachnie. ale z uwagi na kolor i tak tej rzadko używam, więc mogę się pomęczyć :) przetrwa spokojnie całą imprezę. ogólnie w promocji można kupić.

może być

Na pewno nie jest to cud szminka 3w1, jak sugeruje producent. Owszem, nie wysusza ust, jest nawet trwała, ale na pewno nie super trwała. Miałam odcień Mauviest - średni róż z domieszką czerwieni ;)

kryjąca, bardzo lekka

Posiadam odcień Pinktastic - elegancki zimny jasny róż :)
Kolor jest dobrze kryjący, ładnie trzyma się ust, nie wymaga obrysowania konturówką. Nie rozpływa się poza granicę ust w trakcie dnia. Dobrze się nakłada, cieniutką warstwą, nie zbiera się w załamaniach. Chwilę po nałożeniu tak jakby odrobinę zastyga i może traci na połysku, jednak dzięki temu nie rozmazuje się - chociaż nie ma się co czarować, zjada się wraz z posiłkami:D. Pomadka na ustach jest praktycznie niewyczuwalna i leciutka. Ośmiu godzin raczej nie wytrzymuje, tym bardziej gdy zastosuje się pod nią jakiś bogatszy balsam do ust, jednak 5 godzin mogę jej spokojnie dać:) Sama raczej krótko nawilża, nie nadaje się moim zdaniem do samodzielnego stosowania - potrzebny jest balsam "pod" lub błyszczyk nawilżający (!) "na". Posiada delikatny, różany (?) zapach który niesamowicie mi się podoba :D. Opakowanie jest gładkie, bardzo eleganckie, cała pomadka w ręku ma swój ciężar - co uważam za plus, podnosi to wrażenie pewnego luksusu;) Końcówka z której wykręca się sztyft jest jednak odrobinę za mocno zakończona - troszkę pomadki się na niej zciera z całości i odrobinę brudzi z zewnątrz tą srebrną rurkę, ale jest to efekt minimalny i może jestem zbyt pedantyczna:D
Ogólnie polecam kobietom które preferują klasyczny, kryjący makijaż ust - będą one zadowolone z jakości krycia i zarazem lekkości noszenia takiego makijażu.

Używam tego kosmetyku: sporadycznie od około pół roku

Nie za bardzo

Niestety nie trafiłam z tym produktem dla siebie. Nie znosze zadnych czerwieni na ustach, a tam prawie wszystkie takie ostre kolory, miałam odcien Pinktabulous i kojarzył mi sie raczej z odcieniem dla "starszej pani" Nie wysusza? Niestety chyba przez pierwsze pól godziny, potem czułam jak bym miała papier scierny na ustach i bardzo sie wałkowała. Rzeczywiscie nie zostawiała sladow na szklankach i za to *. Opakowanie bardzo eleganckie, sztyft jak na moje bardzo wąskie usta niestety troche szeroki, bez pedzelka sie nie obyło.
Zapach dosc ciekawy i miły co rzadko sie zdarza przy pomadkach.

wysusza

Szminki używam rzadko, skusiłam się na promocję Avonu - i źle trafiłam. Reklamowana pomadka miała zupełnie inny odcień, niz w katalogu, kolory w ogóle były słabe, mało widoczne. Błyskawicznie wysuszyła mi usta, a używanie jej nie było przyjemnością. Oddałam znajomej

super

Mam kolor Pinktabulous i jestem bardzo z niego zadowolona. Ma naturalny odcień, podobny do koloru ust, taki właśnie jak lubię. Jednak musze stwierdzić, że szminka nie spełnia zapewnień producenta: blask czy kolor? Zdecydowanie kolor. Nawilżenie czy trwałośc? Napewno trwałość. Szminka nie wysusza ani nie nawilża, a błysk to posiada przez pierwsze 2 minuty. Mimo tych wad uwielbiam tą szminkę, wystarczy warstwa pomadki ochronnej pod warstwę szminki i odrobina błyszczyku na wierzch i mamy same zalety :D
Dodatkowa * za śliczny zapach i smak szminki co jest raczej rzadko spotykane w tego typu produktach ( szczególnie w AVONie :P)

fajna

Szminka ogólnie jest ok, gdyby nie te kolory. Kupilam Wondrose z nadzieją, że będzie jakkolwiek różowy ponieważ tak wyglądał w katalogu :/ po nałożeniu na usta okazało się że to nie jest różowy tylko różany!!!!! Ma taki kolor jak płatki czerwonej róży!!!!!! Dla mnie zdecydowanie za mocny, nie tego chciałam. Nie wysusza za bardzo ust ale też ich nie nawilża rewelacyjnie. Długo się utrzymuje, nie ściera się, można jeść a szminka zostaje. Przetestowałam na rzeczach tłustych, słodkich, kawie, kubkach, szklankach itd ;) Ma fajny zapach. A opakowanie jest świetne ;)
Daje 3 gwiazdki, bo nie jest to jeszcze szminka moich marzeń: za mało nawilża. Poza tym zawiodłam się na kolorze, zdecydowanie za ciemny. Avon nie ma fajnego odcienia , takiego jak szukałam :(

dla niewymagających

Mam potrójną próbkę (Pinkabulous, Rosiest, Cafe Grande)- kolory naprawdę fajne. Opakowanie- w normie. Trwałość- niezłą (trochę brudzi kubek). Obiecany połysk- żaden, choć nakładałam pędzelkiem (!). Nawilżanie- na poziomie pomadki za 10 zł. Raczej nie wysusza, ale też nie nawilża, więc moje skłonne do przesuszenia usta dobrze wyglądają tylko przez pierwsze pół godziny. Do tego fatalny, słodkawo- plastikowy zapaszek! Za te pieniądze (29,90) można mieć dużo więcej!

Super

Daje *****, bo to najlepsza szminka, jakiej uzywalam! Siegalam po rozne, takze te z wyzszej polki i przyznaje, ze Avon wyprodukowal naprawde dobra jakosciowa rzecz. Mam odcien mauviest - bardzo twarzowy, polecam kazdej kobiecie. Szminka nawilza usta, ladnie pachnie i trzyma sie tez dosyc dlugo, choc oczywiscie nie 8 h. Jedyna wada jest to, ze ma lekko slodki smak - ma sie ochote ja zjesc:) Ciesze sie, ze wystepuje w wielu oryginalnych odcieniach - sa naprawde bardzo ladne, no moza z wyjatkiem wscieklej czerwieni:)