seria słoneczna, Preparat po przedawkowaniu słońca

seria słoneczna, Preparat po przedawkowaniu słońca

Świetny gęsty balsam z pantenolem, kojący i chłodzący rozgrzaną i spieczoną skórę; łagodzi podrażnienia. No i ładnie pachnie :-)

Cena 18 zł

Faktycznoie bardzo dobry

Faktycznie to mazidło bardzo pomaga przy skórze spieczonej na raczka. Moza stosować i u dorosłych i u dzieci. Trochę trudno sie wchłania ale za to dobrze nawilza i jednocześnie pielęgnuje podrażnioną skórę która szybko sie uspokaja. TRochę zapobiega łuszczeniu naskórka. Wydajny. Miły zapach.

Używam tego produktu od: prawie co roku w lecie
Ilość zużytych opakowań: ze 3

super

kupię jeszcze raz, jeśli jeszcze istnieje w sprzedaży
pamiętam, że nieraz mnie uratował
mam bardzo jasną skórę
i kiedy się spiekłam to mnie uratowało i
przyniosło taką ogromną ulge i ukojenie

rewelacja

Używam tego produktu od: kilka razy

Niezastapiony letni niezbednik

NIEZASTAPIONY NIEZBEDNIK po slonecznych szalenstwach!!! Tak w skrocie moge scharakteryzowac ten balsam.
W kazde lato stosuje go (maz rowniez) w ilosciach hurtowych. Ktos pomysli: niewydajny! Nic z tych rzeczy: po prostu uwielbiamy go uzywac ze wzgledu na: gesta puszysta konsystencje, mily zapach, a przede wszystkim - ze wzgledu na jego rewelacyjne dzialanie!!!!!
Bardzo przyjemnie chlodzi, koi, nawilza...
Dziala zgodnie z obietnicami producenta.

Jest to jeden z nielicznych "niemeskich" kosmetykow do stosowania ktorego nie musze namawiac swojego Kochanego.

Skoro jest tak dobry, to ktos moze zadac pytanie: dlaczego nie stosuje go caly rok jako balsam (jest bardzo odzywczy)?
Po prostu lubie urozmaicenie...

Używam tego produktu od: kazde lato
Ilość zużytych opakowań: ilosci hurtowe

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

depilacja opóźnianie porostu włosów

ratunek

Bardzo ważny kosmetyk w kosmetyczce każdej urlopowiczki. I nie tylko ;).
Slowo ratunek mówi chyba wszystko. Jezeli zdarzy nam się za bardzo przypiec na słońcu to jeszcze nic nie jest przesądzone. Ten preparat na pewno złagodzi wszelkie objawy takiego przedawkowania słoneczka. Naprawde czuć że łagodzi. Zamienia zaczerwienienie w brąz. Tyle tylko, że trzeba zareagować w miarę szybko.
Dla mnie to niezbędnik bo czasami naprawdę nie trudno się zagapić i "przedawkować". Dzięki temu preparatowi w tym roku nie poznałam bólu spieczonej skóry ;)

Ilość zużytych opakowań:

REWELACJA

Lekki, przyjemny i przede wszystkim skuteczny!! Doskonale złagodził moją piekącą skóre raminon i nog. Lekki, szybko sie wchlania a jednoczesnie doskonale nawilża. Moj wakacyjny niezbędnik. Polecam :)

Używam tego produktu od:

urlopowy niezbędnik

Już kilka razy uratował mi (dosłownie) skórę.
Mam jasną karnację i czasem zdarza mi się przypalić za mocno (pomimo kontrolowania czasu przebywania na słońciu i używania wysokich filtrów).
Skutecznie łagodzi skutki oparzeń i pielęgnuje skórę. Dobrze się wchłania, bardzo przyjemny w stosowaniu.
Jeśli dozuje się słońce rozsądnie - jest dość wydajny. Mi jedna tubka starczała na sezon (ale tak jak wspomniałam - nie narażam się z premedytacją na przedawkowanie słońca).
Jedna z ważniejszych rzeczy do zapakowania przed urlopem :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka, nie pamiętam dokładnie ile

Na lato niezastąpiony :)

Jeden z moich ulubionych balsamów do złagodzenia skutków " smażenia się" w słońcu. Ma dość lekką konsystencję, ślicznie pachnie. Cudownie koi zbyt spieczoną skórę, łagodzi pieczenie. Sprawdził się również w gorącej i słonecznej Afryce. Jak dla mnie nieodzowny preparat podczas letniego urlopu:)

ulubiony

Mimo licznych zmian opakowań na przestrzeni lat w środku znaljduje sie ten sam fantastyczny produkt. Chłodzi, natłuszcza, nawilża, pięknie (zmysłowo!) pachnie, ma fantastyczną konsystencję. Skóra po jego użyciu jest zregenerowana, nie łuszczy się mimo wielogodzinnej ekspozycji na słońce. Jestani. Cóz więcej dodać. Dla mnie to produkt niezastapiony. Każdego lata zużywam 2, 3 tubki. Jest niewydajny ale tani, więc mi to nie przeszkadza.

lubię :)

Myślę, że wydatek się opłaci, gdy poczujemy ulgę po przypieczeniu się na słonku. :)Stosowałam na sobie i na 5-letniej bladej jaśniutkiej blondynce, która w zasadzie nie powinna się opalać, ale ciężko odgonić ją od plaży. :DSzybko się wchłania, przyjemnie pachnie, łagodzi pierwsze zaczerwienienia, podrażnienia słoneczne i uspokaja skórę.Myślę, że przeciwdziała schodzeniu skóry.

bardzo dobry

Bardzo dobry balsam po opalaniu i nie tylko. Chłodzi, nawilża, natłusza wysuszoną słońcem skórę. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Ładnie, delikatnie pachnie. Poręczne opakowanie. Można stosować na codzień - nie tylko po opalaniu. Niedrogi.<BR>

Oceniam na 5.00

Warto mieć w kosmetyczce podczas urlopu zarówno w Polsce, jak i zagranicą; można go stosować też jako balsam do ciała. Polecam!