Mascara Renversant (tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający - efekt

Mascara Renversant (tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający - efekt

Tusz, który jednocześnie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy, zapewniając im także wspaniały bogaty kolor, dzięki wysokiemu nasyceniu pigmentem. Wystarczy jedna warstwa. Dwa kolory: czarny i brązowy.

Kropka nad i...

Dostałam niebieski. Używam w połączeniu z czarnym tuszem. Ładnie prezentuje się również sam. Jestem jednak zwolenniczką czarnych rzęs:) Maluję nim rzęsy po wcześniejszym umalowaniu czarnym i tu w zależności od potrzeb: bardziej lub mniej, całe lub tylko końcówki niebieskim. Efekt: wspaniała głębia, bardziej radosna buzia:) Szczoteczka rewelacja. Nie skleja, a nawet czasem ratował rzęsy poprawiając wcześniej nałożony tusz.
Naprawdę przyzwoity. Plusem jest również kolor - wspaniały odcień.
Dzięki niemu zastanawiam się również nad innym kolorem (zieleń).

Używam tego produktu od: ponad 3 m-ce

nie warto

Dla mnie podstawową cechą dobrego tuszu jest jego trwałość. Co to dużo mówić - ten ewidentnie taki nie jest. Kruszy się koszmarnie, nie wytrzymuje nawet kilku godzin, efekt pandy i to po bardzo krótkim czasie. Za cenę niższą można kupić znacznie lepszy tusz. Owszem, po nałożeniu wygląda ładnie, ale jest to bardzo krótkotrwałe. Ogólnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Dobry

Plusy:
+ ładny, nasycony kolor
+wygodna w aplikacji szczoteczka
+wydłuża i podkręca rzęsy
+nie obsypuje się, nie kruszy
+nie pozostawia grudek
+nie skleja rzęs
+cena

Używam tego produktu od: od 2 lat

Quality Missala Jak dobierać perfumy

okropność!

Tusz kupiłam w kolorze brązowym. Mam zawsze taki problem, że każdy tusz brązowy wygląda na moich rzęsach jak czarny. Pani zapewniała mnie, że ten na moich rzęsach będzie brązowy. Fakt, był wyjątkowo jasny, ale po nałożeniu.. cóż, nie był. W dodatku dostałam od niego uczulenia. Szkoda mi było go wyrzucać, gdyż trochę za niego zapłaciłam. Strasznie się kruszy i szybko wysycha w opakowaniu. Dobrze, że już się skończył. Nie polecam. Znam tusze niewodoodporne, które są lepsze od tego, trwalsze i tańsze.

uczula

uczulił mnie, mam wrazenie ze wogole nie zasycha na rzesach.
nie wygrubia , nie wydłuza rzes.
Jest intensywnie czarny ale szybko sie kruszy,
od jakiegos czasu uzywa go moja mama , nie narzeka ale tez nie chwali .
Mysle ze za 40 zl mozna dostac o wiele lepszy tusz .

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

nigdy wiecej

podrażnił mnie, skleja, nie wydłuza ani nie pogrubia
mimo ze od pomalowania mineło 30 minut dalej nie zasechł, ciesze sie ze kupiłam go za połowe ceny i nie zmarnowałam 40 zł za które mogłabym miec pożadny tusz

Używam tego produktu od: miesiac

nie dla mnie

Cena tuszu nieadekwatna do jakosci.Spodziewalam sie czegos lepszego.Tusz slabo pogrubia,slabo wydluza i klei rzesy a ponadto bardzo szybko wysycha.Nie polecam go nikomu.Znam wiele tuszy,ktore sa tansze i o niebo lepsze.

Niestety, niezadowalający

Trzeba się namachać aby był efekt, ale ten tusz dyskwalifikuje według mnie fakt, że robi pandę. Lubię misie ale nie pod oczami i to uzasadnienie zasadniczo powinno wystarczyć do uznania tego tuszuza kosmetyczny niewypał.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

pół na pół

wpadłam do Sephory po Intensyfique i zamiast rozpaczać nad nowiną o zaniechaniu produkcji spytałam o cos innego. ekspedientka mnie przekonała, choć na widok szczoteczki poczułam nieswieży powiew PRLu..
trzy gwiazdki oznaczają ocene dobrą. i takiż on jest.
dobry tusz na dzień. piękna czerń, nie kruszy się, nie maże. co do trójkątnej szczoty miałam słuszne przeczucia, bo nijak nie mogę się z draństwem dogadać. przy każdej aplikacji muszę ścierać conajmniej jednego kleksa, to z powieki, to niemal ze skroni, zdarzy się i z nosa:D wykręcam sobie nadgarstki u różne strony, kombinuję z ustawieniem lusterka - na nic. z umalowaniem wewnętrznych rzęs mam największy problem. oczywiście to zrobię, ale korekta makijazu jak w banku. tusz fajnie wydłuża i pogrubia, nieco unosi, ale kruczego skrzydła to on nie wyczaruje;) ostatnio jakby zaczęły robić się w nim grudki, ale daje się je rozprowadzić tym wielkim szczotskiem;) może właśnie taki jego plus?
kusiły mnie 4* bo w sumie oczekiwałam katastrofy, a zaskoczył mnie na plus, ale gdzie mu tam do KWC.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wykańczam pierwsze

Fatalny

Dostałam ten tusz w prezencie, ale domyślam się, że nie był tani. Cóż, nie okazał się żadną gratką, raczej wielkim rozczarowaniem. Moje rzęsy są dość krótkie i proste, ale gęste (czyli przeciętne), a ta maskara sprawiła, że wyglądały fatalnie. Nie zauważyłam żadnego wydłużenia ani rozdzielenia, za to rzęsy skleiły się niebotycznie i mimo użycia zalotki smętnie sterczały prosto zamiast unosić się do góry. Aplikacja ciężka ze względu na szczoteczkę, łatwo zabrudzić powieki, plus bardzo się rozmazuje upodabniając użytkowniczkę do pandy. Efekt którego oczekiwałabym co najwyżej po tuszu za 8 zł.

kiepski

Kupiłam ten tusz zachęcona promocją w Sephorze (przy zakupie 3 produktów -jeden jest za 1zł).. Stałam już przy kasie z innym tuszem ale ekspedientka przekonywała mnie żebym kupiła ten bo naprawdę jest super. Postanowiłam więc spróbować.
Niestety moje rozczarowanie było ogromne gdy przekonałam się jak bardzo tusz się rozmazuje. Gdyby nie ten fakt dałabym mu więcej * bo dość ładnie podkreśla rzęsy, choć do efektu sztucznych rzęs to mu daleko:). Nie kupię go nigdy więcej bo irytuje mnie ciągła obawa, że znów jestem cała rozmazana.

!!

Tusz zaskoczył mnie.
Do marki jakoś nie byłam przekonana, ale czas na próbę musiał nastąpić.

Na początku miałam problem z malowaniem się, miałam opinie nie za dobrą, ale z czasem opanowałam szczoteczkę i wiem, że tusz jest wart polecenia. Tylko trzeba umiejętnie go nałożyć, kilka sekund więcej nikogo nie zbawi.

Pogrubia i wydłuża, widać je, widać, że mam makijaż.

Rewelacyjnie wytrzymały nie jest, bo wieczorem widać, pod oczami co nieco ( pracuje na nocki dodatkowo i czasami późno go zmywam).

Ale nie obsypuje się, nie skleja rzęs, że sobie z nimi poradzić nie mogę. wydajny jest też.

No i ma 10 ml, a większość ma mniej.

Używam tego produktu od: 2miesięcy