Yves Rocher, Spa Energie Vegetale, Friction Minceur / Body Contouring Rub (preparat wyszczuplający w płynie)

Preparat do codziennego stosowania, pomaga wyszczuplić zbędne zaokrąglenia, ujędrnia i wygładza skórę. Pierwsze efekty są widoczne już po 15 dniach używania.
Nie stosować u kobiet w ciąży.
Nie stosować na podrażnioną skórę.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Paullina Cupina Seed Extract, Hexylene Glycol, Glycerin, Caffeine, Butylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Aminomethyl Propanol, Parfum, Tocopheryl Acetate, Panax Ginseng, Carapa Guianensis, Hydroxyethylcellulose, Tetrasodium EDTA.

Cena: zł / 150 ml

Sprzedawcy marzeń

Czasem mam wrażenie, że firma YR (nie tylko oni nawiasem mówiąc) ma wielki baniak pełen mieszanki wody z alkoholem i konserwantami, a pracownikiem miesiąca zostaje ten, kto wymyśli jako co to sprzedać w następnej kolejności. Dla zmyłki dorzucają kilka wyciągów z grochowych łupinek albo inne pomyje i już można pakować: a to jako spray nabłyszczjący do włosów, a to jako tonik, a to znów jako "płyn odchudzający".
Trudno mi uwierzyć, że ktoś mógłby dać się zwieść tej obietnicy wyszczuplenia poprzez wcieranie wody z alkoholem denat., ale jednak, w dodatku tym kimś jest moja własna rodzicielka, która w jak najlepszej wierze kupiła mi to w prezencie.
No i stoi sobie w łazience, muszę jakoś ukradkiem wyrzucić...
Ja rozumiem, że energiczne pocieranie skóry całego ciała może wpływać na nią dodatnio, poprawiać krążenie, itp. Ale niekoniecznie przy jednoczesnym obsuszaniu tym alkiem - lepiej by chyba rozgrzał podany wewnętrznie ;)
Nie muszę chyba dodawać, że o żadnym wyszczupleniu nie ma mowy.