Guinot, Masque Essentiel Nutrition Confort [ peaux seches ]

Guinot, Masque Essentiel Nutrition Confort [ peaux seches ]

Zgłaszająca osoba: neuilly

10-cio minutowa odżywcza i ożywiająca maseczka. Dzięki drogocennej energii olejków esencjonalnych, błyskawicznie ożywia cerę i przywraca jej zdrowy koloryt. Lawenda i mentol odżywiają i rewitalizują skórę, błyskawicznie usuwając oznaki zmęczenia. Olej jojoby odtwarza ochronny płaszcz wodno - tłuszczowy skóry.

Skład: petrolatum, water, lanolin, mineral oil , titanium dioxide , peg 6 stearate, beeswax, microcrystaline wax, cetyl alcohol, persea gratissima (avocado ) oil, ceteareth 12, propylene glycol, lavandula angustifolia oil, fragrance, alcohol denat., sodium hydroxide, menthol, camphor, acetic acid, methylparaben, simmondsia chinensis (jojoba seed oil) oenothera biennis oil, iron oxides, rosmarinus officinalis leaf oil, sodium methylparaben, sodium dehydroacetate, butylparaben, ethylparaben, sorbic acid, bht, isobutylparaben, propylparaben, tetrasodium edta, citric acid, tocopherol, ascorbyl palmitate, glyceryl oleate, glyceryl stearate

Cena: 80 zł / 50 ml

Myślę, że warta swojej ceny

Już samo jej nałożenie poprzez działanie olejków eterycznych powoduje, że się relaksujesz. Pięknie pachnie i na prawdę koi, odżywia i rozjaśnia. Co najlepsze nadaje się do wszystkich typów cery. Mimo ceny, duży plus za wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

CZADOWA !!!!!!!!!

Z ręką na sercu, bijąc sie w pierś jeżeli skłamię, ale ten produkt to KOSMETYK WSZECHCZASÓW. Właściwie nie ma żadnych minusów, same plusy. Po erwsze ma postać białawo-szarawej glinki, jest bardzo ale to bardzo wydajna, nakłada sie na twarz i rozprowadza jak masło nie, nie zasycha na buzi i nie tworzy maski. Skutecznie zamyka pory, dodatkowo niesamowicie odświeża buzię i bardzo mocno nawilża. używam ją kiedytylko mam ochotę, ale w szczególnosci przed zblizającym sie okresem, kiedy to moja skóra wygląda fatalnie ona jest wtedy moim jedym\nym ratunkiem, ponadto niesamowicie pomaga na wszelkie problemy skórne. zauwazyłam tez i nie tylko ja ale i wiekszosc moich koelżanek, ze po tej amseczce zmniejszają sie wykwity skórne , jest ona doskonałym lekastwem na trądzik. Fakt cieżko ja zmyć z buzi, ale jej nie zmywa się mydłem tylko ściąga suchymi wacikami a potem twarz przemywa sie tonikiem, aby zlikwidować lepka wastwewkę pozostajacą na buzi. Naprawdę widać efekty.

Zdecydowanie skuteczna

Jest to maseczka z gamy dla suchych cer wymagających dobrego odżywienia. To zdecydowanie najlepsza maseczka odżywcza jaką miałam, a miałam ich wiele. Wspaniale wygładza i dogłębnie nawilża skórę. Skóra jest gładka, nawilżona i ma świezy kolorek. Oczywiście nie polecam jej osobom z tłustą skórą, ale przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie stosował produktu do bardzo wususzonej cery na tłustą buzie. Do suchej cery bardzo polecam. Ponadto pięknie pachnie :-)

makijaż kreska

Maseczka ma postać szarej , tłustej glinki , która nie zasycha , łatwo rozprowadza się ją na twarzy oraz ma przyjemny , dość intensywny zapach lawendy , kamfory i mentolu . Delikatnie chłodzi skórę . Maseczka delikatnie odżywia skórę , natłuszcza ją ( mam wrażenie , że na maxa zatyka twarz , po zmyciu maseczki na twarzy nadal utrzymuje się tłusta warstewka , którą zmywam ... mydłem Clinique by poczuć się świeżo :/ ) . Nie podrażnia , nie piecze , nie robi nic - skóra wygląda tak samo jak przed zastosowaniem . Nie zauważyłam , aby działała ożywiająco , rewitalizująco .