Schwarzkopf Schauma, Szampon nawilżający z proteinami mleka

Schwarzkopf Schauma, Szampon nawilżający z proteinami mleka

Ponieważ włosy suszę suszarką, to nie są one takie, jakie być powinny, zakup czegoś (szampon, balsam, żel) nawilżającego zasugerowała mi fryzjerka. Kupiłam szampon, a przy kolejnej wizycie fryzjerka powiedziała: "chyba coś jednak kupiłaś bo masz zupełnie inne włosy. Więc warto. NAWILŻA.

Cena ok. 7 zł

gdzie te proteiny?

Używałam tego szamponu juz jakiś czas temu. Z całej rodziny jest najsłabszy. Ma bardzo rzadką konsystencję, a tego bardzo nie lubię. Włosy po umyciu ciężko się rozczesują i wyglądają jak szopa. Zero odżywiania czy wzmocnienia. Jego zapach nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: ?

To działa!!

Bardzo dobry szampon! I faktycznie - na prawde nawilza wlosy! Po jego uzyciu sa one miekkie, delikatne w dotyku, latwo sie ukladaja. Szampon nie uczulil mnie i nie spowodowal lupiezu.
Bardzo dobry kosmetyk!

Kiepski

Jak od wszystkich tej firmy swędzi mnie głowa, robi mi się łupież, włosy przetłuszczone i przyklapnięte następnego dnia( to akurat nie jest bardzo duży problem bo myje codziennie) Włosy mam przetłuszczające się i jednocześnie przesuszone, ten szampon nic nie pomaga, mało kosztuje ale mimo wszystko strata pieniędzy... Ogólnie, tyle ile dałam- zdecydowanie nie polecam... :(

pierwsza depilacja bikini

Nawilża

Nie spodziewałam się, ze Shauma może poprawić stan włosów. Szampon ma fajny zapach, przyjemny dla nosa :) Konsystencję ma nieco leista ale mi to nie przeszkadza bo w pełni rekompensuje to tym, że dobrze i łatwo się pieni. Włoski po umyciu ślicznie pachną, są mieciutkie i gładkie, oraz bardzo się błyszczą:) Te proteiny mleka rzeczywiście porządnie nawilżają. Szamponik nie jest wydajny, ale jest za to baaardzo tani no i ta jakosc :)

Pewna łysinka;)

Jeden z dwóch NAJGORSZYCH szamponów jakie w życiu miałam:D Po umyciu straciłam SPORO włosów i zyskałam łupież oraz dziwne strupy na głowie.Zastanawia mnie jak można sprzedawać aż takie badziwie???Przecież to coś nie ma ani jednej pozytywnej strony!

ilość zużytych opakowań:Raz umyte włosy i moment ten zapamiętam na baaardzo długo;)

polecam

Bardzo dobry, z resztą jak inne szampony tej serii. Włosy stają się miękkie, miłe w dotyku, puszyste i co najważniejsze w moim przypadku - nie przetłuszczają się za szybko. Szampon ma bardzo przyjemny zapach i jest niedrogi.

dobry

Dobry, niedrogi szampon.Nie można spodziewać się żadnych super efektów, ale też nie dostarcza niemiłych niespodzianek. Często do niego wracam.

bdb

no zgłosilam juz dawno i zapomniała ocenić, więc nadrobię... Ja zmiany zauważyłam, może dlatego że włosy miałam faktycznie suche, a nie dlatego ze kupiłam szampon bo była promocja lub podobał mi się zapach. Włosy były naprawdę miękkie, układały sie bez zadnego problemu.

Zwyczajny

Nic szczególnego mnie w nim nie zachwyciło. Ot, taki zwykły szampon. Zapach średni, jakiegoś nadzwyczajnego efektu w postaci odżywionych włosów (stosowałam razem z odżywką) nie zauważyłam.

taki sobie

zaleta tych szamponow sa piekne zapachy-brzoskwinia, jablko itd. dobrze sie pieni, dobrze myje wlosy, ale te pozostaja troche po nim szorstkie. sa szampony po ktorych moje wlosy sa w o wiele lepszej kondycji.

Oceniam na 4.00

Lubię wszystkie szampony Schaumy. Włosy po nich bardzo dobrze się rozczesują. A przy tym cena nie jest wysoka.