Champs-Elysees Perfumed Pearls

Champs-Elysees Perfumed Pearls

Produkt pochodzący z perfumowanej lini Champs Elysees firmy GUERLAIN-to kule (większe od tradycyjnych kuleczek rozświetlających czy tez brązujących) w kolorach złota i jasnego różu. Przede wszystkim urzekająco pachną, delikatnie rozświetlają skórę połyskującymi drobinkami. Polecane do stosowania na całe ciało, otulą nas pięknym zapachem i dodadzą subtelnego blasku.
Umieszczone są w szklanym słoju, dołączony jest pędzel.

Cena: ok. 180 zł / 100 g

Ogromna frajda

uwielbiam kosmetyki, które dają taką przyjemność używania. Już od samego otworzenia pudełka otacza mnie niesamowita aura wyrafinowanego luksusu. Dają elikatny i trwały efekt dla wszystkich zmysłów. A zawsze móiłąm, że wolę bezzapachowe kosmetyki.

Coś pięknego

Super kosmetyk, opruszyłam całe ciałko tym cudeńkiem gdy szłam na wesele i efekt był zniewalający ( zamiast zachwycać się młodą wszyscy zachwycali się mną hihi)moja skóra nabrała pięknego blasku i wydawała się jakby była z porcelany zrobiona ( na buźke nie dałam ale następnym razem spróbuje nałożyć) gorąco polecam !!!

zachwyciły mnie

Kupiłam je tu,na wizażu z obawą ,czy nie wyrzucam pieniędzy w błoto.Nic bardziej mylnego :D.Na początku zakochałam się w tym zapachu-cudowny :love: .Potem odkryłam kilka innych zalet tych kulek.Subtelnie rozświetlają skórę(używam głównie na twarz),ale -co mnie zaskoczyło-wspaniale matują na wiele godzin moją buzię,czego nie potrafił żaden podkład ani puder matujący.Efekt to satynowa,rozświetlona twarz.Jestem bardzo zadowolona i cieszę się ,ze je kupiłam.Dla mnie to kosmetyk znakomity.,...