Levres Impression de Chanel

Levres Impression de Chanel

Produkt nadaje ustom gładkie, jedwabiste wykończenie zapewniając zarazem naturalny, półprzezroczysty efekt. Levres Impression to połączenie tradycyjnej szminki i błyszczyka. W pudełku znajdują się trzy "pianki" nasycone odmiennym kolorem, dzięki czemu każdorazowo uzyskać można odmienny, zaskakujący efekt. Makijaż wykonuje się specjalnym aplikatorem poprzez kilkukrotne naciśnięcie "pianki". Produkt dostępny jest w trzech harmonijnych wersjach - różowej, beżowej i fioletowej.

Cena:

fajny

Mam odcień 26, czyli zestaw czerwony (różowy).
Bardzo podoba mi się pomysł z gąbką. Pozwala ona na bardzo estetyczną i szybką aplikację, bez potrzebnego babrania się w tradycyjnej szmince jakie są w paletach do makijażu.
Szkoda, że jest to produkt sezonowy, ponieważ chciałabym zakupić również wersję beżową.
Kolor na ustach jest delikatny, twarzowy, nie tak intensywny jak w kasetce. Fakt, szminki nie nawilżają ust, ale od czego jest balsam, który można nałożyć na usta przed aplikacją, któregoś z kolorków.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy ponownie bym go kupiła, ponieważ produkt ten jest dość wydajny i powinien mi starczyć na długo.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Niewiarygodny bajer

Posiadam zestaw w odcieniu fioletów (Ink). Na ustach dają one bardzo delikatny kolor, więc nie radzę kierować się kolorem stempelków. Zestaw jest bardzo praktyczny. Można się umalować, do pracy, na randkę, na wyjście. Patyczek do aplikacji jest bardzo precyzyjny.Opakowanie ma duże lusterko, dodatkowo jest w futerale, by się w torebce nie porysowało. Wada- produkt nie nawilża ust.

Bajer jakich mało, szkoda, że zniknie z końcem sezonu.