Lirene Dermoprogram, Complete Coverage Foundation (Puder kryjący w kremie)

Lirene Dermoprogram, Complete Coverage Foundation (Puder kryjący w kremie)

Puder idealnie się wchłania, nadając twarzy idealny koloryt. Dokładnie maskuje wszelkie niedoskonałości cery, wygładza i nawilża. Pozwala utrzymać świeży wygląd skóry przez cały dzień.

Działanie: kryjące, nawilżające, wygładzające, uelastyczniające.
Do wyboru 6 odcieni.

Tragedia

Strasznie tłusty i mokry podkład. Bardzo się świeci. Mało kryje. Niewypał. Kupiony z myślą o mrozach, zimie generalnie, ale na to się nie nadaje. Pieniądze wyrzucone w błoto.

jestem zadowolona

Jestem zaskoczona niskimi ocenami dla tego produktu. Ja jestem bardzo zadowolona. Mam numer 03 (naturalny), który idealnie stapia się z moją cerą.
Plusy:
- ładnie kryje
- nie uczula
- świetna, niezbyt gęsta konsystencja
- cena - zapłaciłam ok. 15,00 zł.
- bardzo delikatny zapach
Minusy:
- nie utrzymuje się bez poprawek dłużej niż 3-4 godziny
- koszmarne, tandetne opakowanie
- trudnodostępny.
Dla mnie wystarczający, chętnie kupię kolejne opakowanie.

Używa produktu od: próbka

Uczciwie i szczerze. - po prostu NIE WARTO.

Porażka.Mam odcień naturalny-03. I jest bardzo ciemny, a wygladał na testerze inaczej. Na twarzy wytrzymał chyba z pare minut, mam wrazenie,ze były plamy.Co do krycia to sie nawet nie wypowiem bo nie mam co oceniać. Myślalam,ze skoro wyprodukowano w laboratorium dr Ireny Eris to moze być niezłe. Myliłam sie. Nie polecam. źle wydane 13,80.

Makijaż Maybelline

Jedna Wielka PORAŻKA

Jak do tej pory, czyli do pory zakupu tego jakże nieszczęsnego produktu, z marką Lirene miałam jak najbardziej pozytywne skojarzenia, wszystkie produkty ( kremy, podkłady) zawsze mi odpowiadały, zresztą odpowiadają nadal, ponieważ teraz używam innego fluidu, ale również tej marki ( zaryzykowałam i strzał w 10tkę). Więc wszystko było ok do momentu wejścia do natury z pragnieniem zakupu mojego ukochanego Ideale Age Cover...i ku mojemu zdumieniu okazało się , że nie ma, nie wiadomo kiedy będzie, i chyba wycofali (!!) - to słowa sprzedawczyni :( Postanowiłam kupić, coś na chwilę, w oczekiwaniu, ze może jednak, oczywiście też Lirene, wybrałam coś w kolorze mniej więcej beż, bo ciemna moja karnacja i wszystko na mojej twarzy zawsze za jasne, a beżowe zawsze ładnie się wpasowują. Po nałożeniu tego czegoś rano na skórę, wydało mi się jakieś to ciemne....Podkłady nakładam zawsze blenderem, co daje równe krycie, bez plam, smug itp....a tu jakieś plamy...pozapalałam wszystkie światła w łazience, jeszcze bardziej przyłożyłam się do wklepywania fluidu, no nieeee!!! wychodzą plamy, jasne, ciemne, nierówne krycie, a właściwie kompletny jego brak, brak również jakiegokolwiek wchłaniania, kolor straszny, jakbym wyszła po nieudanym opalaniu w solarium, myślę, przypudruję pudrem, będzie może lepiej....nie było, było znacznie gorzej. Moje nieustanne próby oswojenia tego czegoś trwały kilka dni, nic to nie dało, anui na krem, ani na bazę, ani bez bazy, ani z pudrem, ani bez...plamy, plamy, ciemne plamy i nierówności, krycia żadnego, powiedziałabym, że bardziej świecenie cery niż jej matowienie...Bez żalu to to wylądowało w koszu i dziwi mnie jedno.....jak to możliwe, że na innych buziach to coś się sprawdza, przecież to chyba najgorszy fluid z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Nigdy, przenigdy już nie zakupię tego produktu.

Masakra...

Nie wiem dla kogo są robione te kolory... Chamski pomarańczowy odcinający się od szyi, robi maskę, krycie jakieś tam jest. Szkoda nawet tych dziesięciu złotych. Nie polecam, nawet nie dokonczylam pierwszego opakowania. Moze sie spodobać jedynie osobie z bardzo ciemną karnacją.

Jednym słowem - masakra !

Aż nie wiem od czego zacząć, nawet po jego użyciu nie wyszłam z domu.
Kolor najjaśniejszy okazał się czymś w rodzaju ciemnego bronzera, aż szkoda słów.
Nie polecam !!

DNO DNO DNO!

Co to jest?!
Napisane jest,że kolor naturalny,a nadaje się jako bronzer na mokro i to bardzo ciemny...
Nie dosyć,że jest ciemny to zmienia barwę na cerze.
Konsystencja roluje się w ręku,trochę jak plastelina-przypomina mi maść Tormentiol (no może nie aż tak tłusty)
Zapach mocno chemiczny jak na podkład,jak jakiś środek do czyszczenia kuchni...
Nie kryje,może minimalnie naczynka
Mały plus,że jest gęsty i na długo starcza- to jest te pół gwiazdki...

totalnie NIE POLECAM

Używam odcieniu nr 3 a cerę mam w sumie mieszaną z niedoskonałościami, więc może to wpływa na moją ocenę. Używałam go jako podkładu i na niego dodawałam jeszcze zwykły puder więc o matowaniu się nie wypowiem.

Rzeczywistość jest kompletnie odwrotna niż w opisie.
- puder spływa od wody!! od łzy, deszczu zostanie wam jaśniejsza kreska
- nic nie chce się na nim trzymać, jeśli nałożyłam go pod eyeliner to tamten ściera się przy lekkim dotknięciu i w ogóle ciężko narysować wyraźną kreskę
- nie maskuje większych niedoskonałości, jakieś małe naczynka może się udać
- jest dziwnie śliskiej konsystencji i w ogóle strasznie tłusty
- zatyka, przez co wróciły mi krostki na czole :/

plusy? może cena i zapach ale nie kupuje się go do wąchania..

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno, odcień 3

Świetny

Jak dla mnie krycie ma dość ok, cena również jest świetna. Trzyma nawet cały dzień, co mnie zaskoczyło. Bo po takiej cenie można sie domagać od niego pół dnia. Nie wysusza.

Używam tego produktu od: tygodnia

nie kryje

jJestem niezwykle rozczarowana tym produktem. Nie oczekiwałam cudów po pudrze za 10 zł ale ten produkt to jakaś pomyłka.

Puder (podkład) niestety wogóle nie kryje, posiadam kolor 03 naturalny które ciemnieje na twarzy po pewnym czasie i wpada lekko w pomarańcz. Można ten efekt zniwelować jasnym pudrem sypkim. Zapych (na drugim miejscu w składzie parafina)
Na plus jest zapach i to że nie wysusza skóry.
Na pewno nie dla mieszanej cery i tłustej ponieważ daje efekt rozświetlenia a po jakimś czasie skóra robi się w strefie t świecąca jak posmarowane masłem.
Eksperymentując pomieszałam go ostatnio z kremem matującym i dał efekt kremu BB. Niestety nie po to został stworzony. Jako że muszę oceniać go jako puder a obietnice producenta nie spełniły się daje 1 gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie puder a podkład, nie sugerujcie się nazwą :)

o był mój, kolejny już, podkład od Lirene. Zdecydowałam się go przetestować, aby zobaczyć czym różni się „puder w kremie” od podkładu nazywającego się „podkład / makeup / fluid” itp ;-) .

Nie różni się tak naprawdę niczym :) .

Puder w kremie od Lirene, to nic innego jak fajny, trochę matujący podkład – daje efekt osiągany normalnie poprzez muśniecie pudrem, ale nie spodziewajcie się rezultatu jak po gruntownym zapudrowaniu twarzy ;-) .

Podkład jest wydajny (wystarczy naprawdę bardzo mała ilość na całą twarz), dobrze zachowuje się na różnych kremach i serum – nie zdarzyło mi się, żeby się „zrolował” czy „ściął”, bez względu na to, na co go nakładałam.

Jest częściowo kryjący – dobrze wyrównuje koloryt skóry, ale nie maskuje wszystkich niedoskonałości.

A poza tym wszystkim jest niedrogi (ok. 10 zł) , więc ląduje u mnie w polecanych, z dużą satysfakcją. POLECAM.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

jedno wielkie oszustwo

Już z różnymi produktami miałam styczność-lepszymi i gorszymi ale TO? No nawet jak bym chciała znaleźć jakiś plus na siłę to niestety nie znajdę . Produkt ten powinni wycofać.
Minusy :
-Po pierwsze- parafina wysoko w składzie czyli dla cer tłustych odpada
-tandetny design opakowania
-cena niska ale i tak szkoda jak na taką tandetę
-krycie zerowe chodź producent upiera się i twierdzi inaczej
-tematu trwałości poruszać nie będę, bo takowa nie istnieje
-z tego co wiem puder daje efekt matu ale w tym przypadku producent stworzył nową definicję pudru : tłustego i świecącego się z nadmiaru parafiny
-straszliwy, chemiczno-aldehydowy zapach który zabija
-bardzo ciemne kolory

Firma Lirene ma w swojej ofercie kilka naprawdę fajnych produktów (np. mój ukochany mus brązujący) ale to coś to poprostu oszustwo konsumentek i tani chwyt marketingowy, bo z Pudrem Kryjącym ani nawet tworem go przypominającym ten produkt nic wspólnego nie ma.