Constance Carroll, Curling Mascara (Tusz wydłużający i podkręcający)

Constance Carroll, Curling Mascara (Tusz wydłużający i podkręcający)

Tusz zawiera specjalna proteinę, która mocno trzyma, podłuża i zakręca rzęsy. Specjalnie zakrzywiona szczotka ułatwia formowanie rzęs. Zawiera panthenol, który odżywia i ochrania rzęsy. Nie perfumowany.

Cena: ok. 12zł / 12ml

Super

Z pewnością jeden z lepszych jakich używałam!

+ nie skleja
+ wydłuża, pogrubia
+ dość naturalny ale widoczny efekt
+ "gładko" się nakłada
+ nie kruszy się i nie rozmazuje
+ nie podrażnia oczu
+ nasycona czerń

Minusów do tej pory nie zauważyłam.

Tak na prawdę to nie wiem czy podkręca, zawsze używam zalotki:-D

dobry

Tusz z moich "nastoletnich czasów" :D
Dobra cena i dobra jakość :)
Dobrze podkręca. Nie kruszy się.
Pod koniec opakowania tworzyło się trochę grudek ale poza tym ok.

Za taką cenę CUDO

Nie skleja rzęs, wydłuża i cudownie podkręca, nie robi ochydnych kuleczek na rzęsach. Dla mnie Bomba!
CC jest lepszy od niektórych markowych dużo droższych..
Naprawde polecam!

Używam tego produktu od:

makijaż kreska

Jak narazie NAJLEPSZY

Jedyny i najlepszy tusz jaki miałam, a miałam ich już sporo. Próbowałam tuszów ze średniej półeczki Manhattan, Rimmel, Sephora i wyższej- Isa Dora , Max Factor, Bourjois, Loreal ALE Constance bije wszystkich!!! Super podkręca i wydłuża, baaaardzo długo się utrzymuje , nie rozmazuje , nie kruszy. Popsrstu Jedyny taki dobry. Zawsze do niego powracam, mimo że ciągle eksperymentuje z innymi!!! Niewątpliwe najlepszy kosmetyk z pośród wszystkich kosmetyków CC. (reszty kosmetyków z tej serii nei znoszę) Jedyenym minusem jest to, że NOWy tusz jest trochę oporny przy nakładaniu (tzn.mało podkreca i wydłuża) ale po tygodniu stosowania, spisuje się idealnie ( nie wiem od czego to zależy, może trzeba kilka razy "w nim zamieszać" ;)
Zawsze do niego powracam

Używam tego produktu od:kilku ładnych lat
Ilość zużytych opakowań:niezliczona!!!!

kochany, jedyny, cudowny!!!

kocham go całym serduszkiem!! :) Wspaniale podkręca moje nieznośne rzęsiska, wydłuża i nadaje im głęboki czarny kolor, a w połączeniu z zalotką działa po prostu cuda! Efekt nie jest teatralny (nie lobię takiego) tylko taki... hmmm.... zwracający na siebie uwagę! Wspaniale otwiera oczka i podkreśla spojrzenie. Takie cuda za tak niską cenę! Używałam już wielu maskar z tz. średniej i wyższej półki (double extension, masterpiece, 2000calories, bojours) i nic nie dało takiego efektu jak mój stary, dobry CC! :)Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 i w krótce kolejne! :)

edit. odejmuję gwiazdki. Po wypróbowaniu paru nowości rynkowych fascynacja mija...

dawne dzieje :)

Miałam ten tusz jakieś kilka lat temu. Ach te wspomnienia :) Nie przypominam sobie żadnych trudności w "obsłudze" więc musiał być całkiem ok. Podkreślał rzęsy, ale na pewno nie spektakularnie, nie sklejał, raczej nie podkręcał. Dobry dla nastolatek, które nie mają dużych funduszy.