Garnier, Fructis Style, Woda dyscyplinująca (taming water)

Garnier, Fructis Style, Woda dyscyplinująca (taming water)

Ponieważ nie lubię lakierów do włosów, zakupiłam ten specyfik i nie mam już problemu z rozwichrzoną fryzurą i sztywnymi od lakieru włosami. Woda ta bardzo dobrze ujarzmia kosmyki i nie obciąża włosów, pomaga też wymodelować. Szczególnie polecany do krótkich włosów. Ładnie pachnie.

Cena ok. 14 zł

Nie działa.

Był to jeden z wielu kosmetyków, które około dekadę temu wylądowały w mojej kosmetyczce celem ujarzmienia moich fal.
I, jak większość, ta woda odniosła porażkę.
Żadnego zdyscyplinowania po jej użyciu nie zaobserwowałam.
Włosy jak wcześniej żyły własnym życiem, tak dalej końcówki sterczały każda w inną stronę.
Woda ładnie pachniała i nie obciążała włosów, za to plus.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Tylko woda...

Używałam tego kosmetyku z nadzieją na poskromienie odstających kosmyków i lekkie zdyscyplinowanie włosów, niestety zawiodłam się na całej lini...
Mam wrażenie, że jest to tylko deikatnie perfumowana woda, bo z moimo włosami nie zrobiła kompletnie nic :-(

używałam namiętnie

jak miałam krótkie włosy używałam codziennie, uwielbiałam ten zapach na włosach, nie sklejał włosów, a ujarzmiał kosmyki. Nie powodował przetłuszczania włosów. Dla mnie był ideałem dla krótkich włosów.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: skończyłam kilka

Cellulit składniki

Marzenie.

Doskonale radzi sobie z wygładzaniem włosów, tych odstających, pojedynczych, najbardziej niesfornych. Leciutko nabłyszcza, ślicznie pachnie. Efekt wygładzenie jest długotrwały, całodzienny. Troszkę skleja, ale wystarczy przeczesac włosy, by znów były miękkie.

Marzę już o momencie, gdy domęczę opakowanie pianki Timotei i wrócę do wody dyscyplinującej:)

Przyjemna ;]

A więc tak...
bardzo lubię ten kosmetyk, jest bardzo przydatny w błyskawicznym układaniu fryzury. Kiedy zaśpię rano, to psyk, psyk, kilka pociągnięć szczotką i już gotowe.

+ prześliczny zapach! dość długo utrzymuje się on na włosach;
+ poskramia włosy;
+ gdy się spryska nim włosy (ja mam wersję do kręconych) i zwiąże je w kitkę na chwilę, a potem rozpuści, to zyskują bardzo ładny skręt;
+ działa troszeczkę jak lakier;
+ wygładzają powierzchnię włosów (chodzi mi o te malutkie, niesforne odstające włoski różnej długości);
+ baaardzo wydajny!;
+ ogólnie bardzo polecam.

- ABSOLUTNIE nie używajcie tego kosmetyku, gdy pada! ;] grozi tysiącem maluśkich włosów odstających w każdą stronę świata!
- trochę obciąża włosy, dlatego nie polecam osobom mającym bardzo rzadką czuprynę.

Ogólnie jestem na tak - i dodam jeszcze raz: CUDOWNY zapach :)

Używam tego produktu od: roku?

na pare godzin- swietna

Rzeczywiscie dzieki tej wodzie mozna poskromic nieforne wlosy-ale w moim przypadku doslownie na pare godzin, bo z czasem wlosy staja sie ciezkie i oklaple.
Moim zdaniem ten produkt po prostu obciaza wlosy, dlatego stosuje go doraznie- gdy nijak nie moge ulozyc wlosow ;-).
Generalnie- jest pomocny w ukladaniu fryzury.

klejąca woda ;/

Kupiłam ją dawno, z myślą o poskromieniu niesfornych włosków, które odstawały na prawo i lewo. No i... no i nic. Tak, jakbym użyła zapachowej wody, do tego z lekka klejącej. Nic poza tym.

Tylko zapach!!!

Miałam wodę dawno temu... Kosmetyk ma tylko ładny, owocowy zapach i nic poza tym!!!!!!!!!!!
Myślałam, że będę mogła jej używać zamiast lakieru lub do podkreślenia fryzury- niestety!!
Nigdy więcej jej nie kupię!! :( :( :(

Nareszcie brak rogów

Świetna rzecz, używam do prostowania grzywki i przygładzania wyłażących z kucyka rogów, które przy wycieniowanych włosach mnożyły mi sie dookoła głowy jak szalone. Ślicznie pachnie, nie obciąża włosów, nie klei się, a przede wszystkim trzyma włosy pod kontrolą. Jedyny kosmetyk do stylizacji, jaki kupiłam ponownie i na pewno nie ostatni raz.

zwykła,zapachowa woda

Kupiłam tę wodę zachęcona opisem na etykietce lecz niestety to zwykła,zapachowa woda.Mam wersję do włosów długich,nic z włosami nie robi prócz łatwiejszego rozczesywania po umyciu i zapachu,a na dodatek moje włosy lekko wysuszyła i elektryzowały się jak szalone wrrr okropność !! nigdy więcej nie kupię tego specyfiku,daję dwie gwiazdki za zapach i może komuś ta woda "dyscyplinująca" będzie pasować hrhr:)

mmm...

miałam wersję do włosów długich. kosmetyk ten ma same plusy: włosy są bardzo mięciutkie w dotyku i delikatne; mają śliczny zapach; preparat nie powoduje przetłuszczania ale nawet nawilża! i co najbardzej mi się w nim podoba to to że włosy się po nim nie elektruzują nawet w zimie. jak dla mnie bomba!

Fajna

Mam wersję do włosów krótkich, miamo że mam włosy półdługie. Używam ją by moje włosy się nie elektryzowały i by się ładnie układały. Po spryskaniu nawet 10-;krotnym na włosach nie ma warstwy, takiej jaką pozostawaia lakier. Włosy nie przetłuszczają sie zbytnio. Gdy ją kupiłam pryskałam z za małej odległosći i włosy sie sklejałł, gdy psika się je z odległości ok. 30-50 cm. włosy wyglądają dobrze. Używam od około roku zostało mi 1/4 opakowania. Gdy sie skończy kupię kolejne. Tym razem do włosów długich :)