Mon Ami, Podwójny błyszczyk do ust

Mon Ami, Podwójny błyszczyk do ust

Zgłaszająca osoba: Namiętne_Usta

Błyszczyk nadaje ustom kolor i połysk. Dzięki zawartości olejków mineralnych usta są długotrwale nawilżone i odżywione. Zapewnia ochronę delikatnego naskórka ust.

Doskonale się rozprowadza, posiada dwa aplikatory. Jeden - nadaje kolor drugi - podkreśla go połyskiem, jest transparenty.

Dostępny w 16 odcieniach (8x2).

Cena: 11 zł

dziadostwo

nie wiem dlaczego podwojny. Konsystecja wodnita nietrwala. Zwazywszy na konsystecje nie musze chyba nic pisac o trwalosci. Ogolnie szkoda kasy. Druga przezroczysta strona nie wiem czy ma nablyszczac czy co ale wyglada jak gestsza woda. po nalozeniu zaraz splywa i sie szybko zmywa

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:

zaskoczył mnie

Bardzo dobry produkt. Zaskoczył mnie swoją jakością. Bardzo dobrze pachnie, łatwo się rozprowadza i nie waży, nie wylewa z opakowania. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ lubię nowości a tyle tego jest :)Mam jeszcze puder mosaikę tej firy i też chwalę.

Używam tego produktu od:1

extra błyszczyk

niedawno spotkałam w sklepie ten błyszczyk, błyszczyk mon ami, kupiłam nr 7, jest extra!!! dzięki zawarości maleńkich drobinek usta się mienią, a przeźroczysta strona pielęgnuje je, zachęcam Was wszystkie do zakupu tego kosmetyku, napewno będziecie zadowolone !!

depilacja bikini rodzaje

Moje nowe odkrycie.

Bardzo fajny kosmetyk. Kupiłam go zupełnym przypadkiem, Pani w drogerii stwierdziła,że jego odcień świetnie mi pasuje (cwaniara;p),a ponieważ byl nie drogi i mi się spodobał-kupiłam.
Już nie pamietam co to był za numerek,bo mi się już skończył :( ale ślicznie opalizował taki róż ale stonowany,śliczny.
Ta część kolorystyczna ma śliczne drobinki,prześlicznie się mienią.
Druga część to zwykly,bezbarwny błyszczyk,dosyć gęsty, bez żadnych drobinek.Używałam go tylko na środek ust aby je uwypuklić.
Ogólnie bardzo mi się spodobało to cacuszko i wybieram się na kupno kolejnego :D
Dziewczyny,polecam!!aha ,tak jak napisałam w zgłoszeniu-zapłaciłam za niego 11zł.
Można dobrać również opalizujący cień do powiek w kolorze błyszczyka.
aha,zapomniałam dodać- wnika w usta i naprawdę porządnie i długo (jak na błyszczyk) się trzyma!!