5 - Colour Eyedhadow Palette (Paleta cieni do powiek)

5 - Colour Eyedhadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Paleta pięciu kolorowych cieni Christian Dior 5 - Colour Palette, dostępna w wielu zestawieniach kolorystycznych i wielu edycjach sezonowych. Cienie Dior łatwo się nakładają, rozcierają i wytrzymują na powiece cały dzień.

Piękne cienie

IPiękne kolory. Bardzo aksamitne w dotyku. Ładnie sie rozprowadzają. Świetnie wyglądają na oku.

Niestety nie sa bardzo trwałe, ale ja aktualnie nie używam bazy wiec po 10 godzinach cos tam mi sie zroluje.

Dodam jescZe śliczne opakowanie

rewelacja

Jedne z najlepszych cieni jakie używałam w życiu. Kupione na spontanie w kolorze 796 Cuir Cannage okazały się codziennym gadżetem. Łączą się fenomenalnie, blenduja kompletnie bez wysiłku. Makijaż robi się w kilka minut. Od kilku miesięcy nie używałam innych. Używam codziennie a ubytek jest znikomy.

+ pigmentacja
+ szybkie
+ trwałe
+ nie ścierają się
+ nie potrzebują bazy
+ jedne z niewielu w których dołączone "pacynki" dają radę

- Brak.

Kupię na pewno inne warianty kolorystyczne

Trafalgar - dla fanek subtelnego makijażu

Miałam rabat 20%, miałam ochotę kupić tę paletkę od dawna. Kupiłam i mam. Jednak z tego mania przyjemność niewielka. Mam dwa inne produkty makijażowe tej marki - róż i sypki puder. I tak jak z nich jestem bardzo zadowolona, bo są dokładnie tym, czego szukałam, tak z tej paletki - niekoniecznie.

Nie jestem makjażowym świeżakiem, umiem operować mocnymi kolorami, kontrowersyjnymi, tak, aby stworzyć z nich dzienny, ciekawy makijaż. Ta paletka miała być swojego rodzaju skokiem w bok. Po tym produkcie spodziewałam się kolorów stonowanych, wyrafinowanych, ale... nie ledwo widocznych. W moim odczuciu, największym minusem i rozczarowaniem jest stopień pigmentacji cieni. Żeby cokolwiek było widać trzeba się napracować. Przy blenowaniu cienie znikają i konieczna jest druga warstwa. Najbardziej lubią się z sephorową kredką jumbo nr 34 (Pretty Little Thing) w odcieniu rozbieloniego, matowego różu. Cienie same w sobie są mocno zbite, twarde, nie są miękkie i trzeba się trochę nadłubać pędzlem żeby nabrać odpowiednią ilość. Każdy cień jest połyskujący, choć trzeba im oddać uczciwość - nie robią brokatowej bombki na oku.

Paletki używam w te dni, kiedy mi się spieszy z rana, albo kiedy nie mam pomysłu na makijaż - takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często. Mam wówczas pewność, że przy minimalnym nakładzie pracy makijaż będzie zadowalający i trwały. Co oczywiście jest plusem.

Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek sięgnę po te paletki.

Używam tego produktu od: ze dwa miesiące

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Idealne

To pierwsze cienie do powiek, z których jestem w 100% zadowolona. Nie obsypują sie podczas malowania ani w ciągu dnia, doskonale się nakładają, bardzo łatwo się rozprowadzają, trzymają się cały dzień i są naprawdę wydajne. Na dodatek te przecudne kolory... To naprawdę najlepsze cienie, jakie kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od: około pół roku

Cuir Cannage 796

Kupilam krotko po premierze nowych piatek Diora jesienia 2014, jest to moja druga 5 couleurs of Diora.

+Kolory, jasny cieply bez, jasny cieply braz, troske ciemniejszy jasny braz, sredni braz z domieszka fioletowego i ciemny zimny braz
+Pigmentacja, kazdy kolor ma dobra pigmentacje
+Konsystencja, maselkowate i miekkie
+Nie osypuje sie
+Latwo rozetrzec
+Sa lsniace, ale nie jak kula dyskotekowa sredni braz na srodku jest satynowy
+Ladne nowe opakowanie, bardzo eleganckie

-Nadal chcialabym aby Dior zrobil 5 z taka konsystencja ale satynowe i matowe cienie, byloby idealnie :)

Posiadam LE golden winter look

Kolory są przepiękne. Nie są za mocno napigmentowane, tylko nadają oczom blasku, co mi się bardzo podoba. Niemniej mają ogromną wadę - mam wrażenie, że w ciągu dnia wędrują mi po twarzy i robią mi efekt pandy, a tego już nie cierpię. Od cieni za 269 PLN spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Pozostanę przy Estee Lauder i Macu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Must have każdej (nie)wizażystki!

Wszystko już o tych cieniach zostało napisane. Powtórzę pozytywne opinie - nie wyobrażam sobie ich nie używać. To najlepsza paleta jakiej używałam ;) Jest mnóstwo innych rewelacyjnych cieni np. MAC, Urban Decy, Armani itp ale te są klasykiem i to na dodatek powalającym.

Malując oczy tymi cieniami uzyskuję efekt wyrafinowanej elegancji. Najlepsza paleta jakiej do tej pory uzywałam to 754 i sprawdza się przy każdym kolorze oczu. Aktualnie ta paletka została mi w użyciu i praktycznie codziennie się z nią nie rozstaję.

Polecam też klasyczną do smokey - nie pamiętam numeru i Grege i wszystkie które zawsze wychodzą jako limitowane.

5 Diora 754 to paleta, w którejwszystkie kolory są bezbłędne. Idealne na co dzień i nawet najciemniejszy - jedyny kolor z drobinkami brokatu nie wygląda tandetnie. Poza tym brokat nie obsypuje się i jest bardzo elegancki przy swoim błyszczeniu.

Roświetlacz jest idealny nie tylko do oczu ale i całej twarzy - skronie, policzki, łuk kupidyna, brwi.

Cienie są trwałe - od rana do rana, przeżyją każdą imprezę i nie stracą na intensywności. Muszę zaznaczyć, że zawsze używam bazy, czy to na sobie, czy malując inne kobietki. W ogóle nie uznaję cieni bez bazy. Albo w ogóle nie używam albo tylko z bazą :)

Nie podrażniają, nie uczulają, nie obsypują się, nie kruszą nawet kiedy kasetka upadnie

Opakowanie jak to u Diora, cięzkie, masywne, piekne mnie zachwyca :)

pacynki dołączone do opakowania nie są złe, cienie nakładane na szybko w ten sposób w ogóle nie tracą na jakości i trwałości.

Świetnie nakłada się je palcami, tak samo patyczkami higienicznymi, pędzlami. Każdy odmienny rodzaj aplikacji to inny uzyskany efekt ale zawsze z jedną wspólną cechą - powalająco elegancki.

Oczywiście paletką szarości i czerni można stworzyć look gwiazdy roka czy femme fatale naprawdę wszystko zależy od doboru paletki.

MAM JEDNĄ UWAGĘ. Trzeba uważać na podróbki bo jest ich całe mnóstwo. Bardzo często testery są stare, wyschnięte i zawilgotniałe więc na to też trzeba uważać.

Za luksus jaki oferują te cienie trzeba dużo zapłacić ale są tego warte, poza tym po co przepłacać w polskiej perfumermii skoro można je dostać taniej na bezcłówce/za granicą/ w internecie od sprawdzonego sprzedawcy lub nawet w perfumerii ale ze zniżką rabatową :)

Te cienie są po prostu kultowe. Zawsze do nich wracam.

Używam tego produktu od: ponownie od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: aktualnie 754, kiedyś inne

...

Posiadam odcień 734 Grege:

+neutralne kolory
+dobra pigmentacja
+łatwość nakładania
+cienie nie osypują się
+nie ma mowy o przerysowanym,wulgarnym makijażu.

Minusów nie będę podawać albowiem nie używam specyfików typu baza pod cienie,więc nie będę rozpaczać iż po kilku godzinach cień zaczyna się ścierać.A i bez bazy jest OK.
Próbowałam nakładać cienie dołączonymi aplikatorami,pędzlem do cieni,patyczkami higienicznymi oraz palcami.I trzeci rodzaj aplikacji(patyczki hig.) najbardziej przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: lutego b.r.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

najlepsze cienie, jakie kiedykolwiek używałam

Cienie są rewelacyjne, najlepsze jakie używałam:
- bardzo fajne zestawienia kolorystyczne, z których można wyczarować subtelny albo bardziej wieczorowy look,
- cienie nie wchodzą w załamania powieki,
- są dobrze napigmentowane,
- same opakowanie jest bardzo eleganckie,
- bardzo łatwo się rozprowadzają - ja wolę dołączone do zestawu pacynki,
- ogromny plus za trwałość,
- bardzo wydajne,
- cena adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: ponad roku

5RAZY NIE

Zacznę od tego, ze za takie pieniądze oczekiwałam dobrych cieni. Porażka na całej linii. w opakowaniu sa bardzo ładne, nałożone na powiekach są bardzo mało widoczne, bardzo słabo napigmentowane, po jakimś czasie znikają, szybko zaczynają się osypywać w opakowaniu.
Nie wiem po co są szpatułki bo nimi tez nakładanie jest beznadziejne- większy nacisk nie powoduje intensywności koloru.
Dodam, ze moja paletka jest na pewno oryginalna.
Nie polecam, źle wydane pieniądze, inglot jest 100 razy lepiej napigmentowany.Za te pieniądze mogłam sobie wybrać coś z MAC-a- bo tam warto

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Na prawdę dobre cienie

Wreszcie skusiłam się na piątkę Diora. Będąc w Sepchorze urzekła mnie kolorystyka paletki z limitowanej kolekcji Grand Ball 524 Night Golds. To mix brązów, beżu i złota. Cienie są perłowe, dobrze napigmentowane i bardzo łatwo się rozprowadzają. Ja osobiście wolę nakładać je pędzelkami niż pacynkami dołączonymi do zestawu.
Zawsze używam odrobiny podkładu jako bazę na powieki i wtedy cienie trzymają się nawet do 8h w nienaruszonym stanie a później lekko się zbierają w załamaniach powiek. Mam cerę mieszaną a powieki wyjątkowo szybko mi się przetłuszczają a więc uważam, że to długo. Dodatkowo cienie bardzo ładnie stapiają się ze sobą co sprawia, że cieniowanie jest całkiem proste.
Pomimo tego raczej nie skuszę się na kolejną paletkę Diora. Cienie te są zbyt drogie a ich trwałość jest jednak gorsza niż trwałość cieni Inglot, ktore od jakiegos czasu podbiły moje serce.

być jak gwiazda :)

niezależnie od tego po która paletę się sięgnie makijaż zawsze jest perfekcyjny- olbzymia różnorodnośc możliwości od efektu nude po wystrzałowy makijaż divy

niesamowita trwałość
blask
głębia koloru
nasycenie
łatwość cieniowania
prosta aplikacja

wystarczy sięgnąć tylko po zestaw który najbardziej podkresli nasze spojżenie a mozna się uzależnić :)

Używam tego produktu od: od daaawna
Ilość zużytych opakowań: kilka paletek