Eris, seria "poniżej 20", Puder antybakteryjny

Eris, seria "poniżej 20", Puder antybakteryjny

Puder doskonale nadaje się do cery trądzikowej, działa łagodząco i antybakteryjnie, chroni przed szkodliwymi wpływami środowiska. Łączy cechy kremu pielęgnacyjnego i kosmetyku upiększającego, zawiera filtry UV.

Cena ok. 10 zł

REWELACJA

To także mój pierwszy puder, kupiony w 8 klasie. Kolor naturalny - dla mnie rewelacja. Plusy za: 1. Ładnie, delikatnie kryje. 2. antybakteryjny - znikają drobne krostki trądzikowe. 3. Kolor bardzo mi się podoba, rozświetla, delikatnie "opala", nie ma efektu maski (mam cerę raczej ciemniejszą). Przez to, że jest relatywnie transparenty, łatwo się dopasowuje do opalenizny, wygląda naturalnie. 4. Zapak ok, także nie mam żadnego problemu z rozsmarowaniem - moze przy samym końcu opakowania, ale wtedy używam jako korektora. 5. Cena.

Próbowałam też drogich pudrów, ale żaden nie miał takiego fajnego koloru ani właściwości antybakteryjnych (mam cerę trądzikową, chociaż już mam 28 lat).

Taki sobie

Zacznijmy od, nielicznych, plusów:
+lekki
+tani
+nie zatyka porów
Minusy:
-słabiutko kryje, a po kilku godzinach właściwie to słabe krycie=żadne
-nietrwały, szybko \"znika\" z twarzy, która zaczyna się błyszczeć

Używałam tego pudru przez długi okres, głównie ze względu na jego lekkość, ale nie byłam z niego nigdy zadowolona na 100% :( Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:ho, ho!:D

dawne czasy

To byl moj pierwszy w zyciu podklad, czyli kupilam go pierwszy raz okolo osmiu lat temu :-) Wtedy byl jeszcze opakowany w paskudna przezroczysta tubke. Nawet wtedy, jako zupelnie niedoswiadczona osoba zauwazylam, ze to swinstwo nie tylko fatalnie sie rozprowadza ale tez prawie wcale nie kryje. Tworzy za to niesamowicie wrecz okropny efekt maski. Kilka miesiecy temu moja mlodsza siostra kupila go sobie i... okazalo sie, ze przez tyle lat puder ten wcale sie nie zmienil.

Używam tego produktu od:uzywalam wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

O botoksie mity

Średni

To był mój pierwszy podkład. Skusiłam się opisem na opakowaniu i niestety się rozczarowałam. Po pierwsze pozostawia smugi, które jednak łatwo można rozetrzeć przy pomocy specjalnej gąbeczki. Po drugie - jego "jasny" kolor jest raczej pomarańczowy, tak więc nakładac go trzeba ostrożnie i bez przesady. Po trzecie - ma wstrętny zapach, który w reakcji ze skórą daje odór wprost nieznośny - sztuczny, tani, drażniący. Nie matuje - skóra po nim wydaje się tłusta... Pomyłka...

Ilość zużytych opakowań: 1 w bólach

Niezbyt ...;-(

Puder antybakteryjny niestety nie daje poczucia matowości. Rozprowadzać można go po twarzy całymi godzinami, ażeby nie było smug. Nie kryje, jest transparentny. Nadawałby się świetnie, ale do cery gładziutkiej, bez żadnych problemów.

dla nastolatek jest dobry

Wczesniej mialam podklad soray i okropn byl... ten jest dla mnie ok używam cappucino gdyz ma kolor chlodny wyglada slicznie a nie te jasne ktore wychodza na rozowe albo naturnale ktore wygladaja jak maska... konsystenja jest spoko i w oogole nie mam pryszczy nie zaprzeczam ze twarz sie swieci ale nie wyglada jak MASKA!! poztaym jka przypudruje nosek brode i czolko to jest super polecam nastolatkom !! p.s ladnie pachnie

raczej nie ...

To był mój pierwsze podkład. Kiedyś byłam z niego zadowolona bo nie miałam porównania. W sumie w przeciągu paru lat miałam ze 3 opakowania. Nie kryje dobrze i źle się rozprowadza. Dobry jako pierwszy podkład na próbe.

Super

Dla mnie jest super!!!Idealnie się rozprowadza,ma super konsystencje.Używam koloru naturalnego bo jest super

Bez sentymentów.

Mój pierwszy podkład. Ale nie mam miłych wspomnień. Kosmetyk jest okropny. Miałam kolor "jasny", ktory był <b>naprawdę ciemny</b> :( Kiedy nakładałam go w czystej postaci (bez domieszek innych kosmetyków) wyraźnie odcinał sie od koloru szyi, wygladałam jak lafirynda. Najczesciej jednak rozjasniałam go kremem i wtedy wyglądał dobrze na średnio-ciemnej karnacji, np. na mojej mamie wygladal ładnie. Ale z moim odcieniem karnacji mijał się zupełnie.
Poza tym trochę ciemniał na twarzy. Na pomarańczowo :( Do tego skora była jakby napięta, ściagnięta, wysuszona z lekka. Opakowanie było beznadziejne, ciagle mi podkład wyplywał. Dobrze, że jest tani, ale i tak nie warto go kupować. Zapach - cóś niby owocowego, ale niezbyt ładne. Generalnie nie polecam, chyba że w zupełnej ostateczności.

już nie kupię

Był to mój pierwszy,podkład miał jeszcze takie przezroczyste opakowanie i można go było dostać tylko w aptece.Mmmm bardzo lubiałam.Miałam odcień naturalny.Naprawdę nie tworzył maski na mojej buzi.Był dosyć wydajny.Trzba było szybko nałożyć na buzię ,bo zastygał w błyskawicznym tempie,ale bardzo mi odpowiadał.Potem zmienili opakowanie i zarazem zawartość.Zmieniły się nieco kolory i konsystencja na gorsze.Cena 10,- można nabyć.

ilość zużytych opakowań: dużo w tym starym opakowaniu i jedno niecałe w nowym.

poniżej przeciętnego

po pierwsze jego konsystencja jest zbyt rzadka i słabo kryje, po drugie wogule niematuje,a wręcz skóra się po nim mocniej świeci, po trzecie żle sie rozprowadza, po czwarte wybór odcieni jest mały -te kolory są jakieś nienaturalne - po jego nałożeniu byłam jakaś taka łaciata i raczej niejest on antybaktryjny, bo spowodował nowe niespodzianki...jedyny plus to cena...

nie dla mnie!!*

w przeciwieństwie do pudru w kremie nawilżającego (też eris) ten jest KOSZMARNY. jak dla mnie oczywiście, moja siostra np. używa go i pieje z zachwytu;-)
mi się nie podoba przede wszystkim jego konsystencja. jakaś taka rzadka,jak już go rozprowadzę to tworzy na twarzy maskę. jest nie trwały.
dziwi mnie to,że tak mi nie podpasował,skoro uwielbiam jego inną wersję :|

aha to " antybakteryjny" to chyba jakiś kawał,wyskoczyły mi po nim wypryski.brrr
aha no i nie matuje.minimalnie baaardzo