Pure Powder (Puder prasowany)

Pure Powder (Puder prasowany)

Dzięki niemu jednym muśnięciem perfekcyjnie wykończysz makijaż, a naturalna i matowa cera pozostanie piękna przez cały dzień!
Ten wyjątkowo delikatny i lekki puder w kamieniu nie wysusza skóry, natomiast wygładza ją i pozwala swobodnie oddychać. Wyraźnie rozświetla twarz, podkreśla naturalny koloryt cery. Sprawia, że makijaż jest naturalny, a cera aksamitnie matowa i świeża.

Cena: ok. 26 zł / 16 g

taki sobie

Kupilam kiedys ten puder w niemczech :) ogolnie puder sluzy mi jedynie jako warstwa ktora zabezpiecza podklad i utrwala go zeby poprawki w ciagu dnia nie byly potrzebne. Puder ten samodzielnie nakladany daje ladny efekt matowej skory. Cena jest bardzo przystepna, jedynie na co mozna narzekac to jest to strasznie badziewne opakowanie ktore az strach wsadzic do torebki bo moze sie otworzyc. Ten puder nei zapycha porow nie powoduje powstawania wypryskow jest neutralny dla mojej skory. Nie wiem czy kupie ponownie za wzgledu na opakowanie ktorego nie mozna nigdzie ze soba zabrac...

Używam tego produktu od: pol roku

bardzo dobry

kupiłam go dawno dawno temu w niemczech, za jakieś 5 euro. używam codziennie i jeszcze resztka jest w opakowaniu. ładnie matuje skóre, jednak po jakimś czasie trzeba poprawiać, ale mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza. kolory są świetne, ten który teraz mam jest idealnie dopasowany do mojej skóry :)

ogólnie jestem zadowolona, myśle że jeszcze nie raz znajdzie sie w mojej kosmetyczce :)

Używam tego produktu od:wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

...jak puder

Używałam go dosyć długo jednak ostatnio postanowiłam go wymienić. Ma kilka wad jak i zalet. Wadą jest to, że trzeba go dość sporo nałożyć, żeby zaczął kryć. Ma nie poręczne opakowanie. Potrafi zrobić skorupę na twarzy. Zaletą jest to, że ma odpowiednie dla mnie odcienie i to był powód dla którego go kupowałam, równo się nakłada i jest dość wytrzymały.

Taki trochę puder bez wyrazu. Jak miliony innych.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Ot taki sobie puder...

Dostałam w prezencie od siostry... I cóż mogę powiedzieć?
Jak dla mnie jest stanowczo za drogi jak na to, co sobą reprezentuje.
Niczym nie zachwyca. A już napewno nie opakowaniem, które moim zdaniem (jak na tę cenę jest zbyt prymitywne).
Już wolę mój smooth&soft z Pierre Rene (a przynajmniej o połowę tańszy :) )
Poza tym brakuje mu jakiegoś puszka lub gąbeczki do nakładania.
Używam tego produktu od: skończyłam opakowanie jakiś czas temu

Zwykły puder

To mój pierwszy puder prasowany. Nie powiem, że jestem z niego nie zadowolona ale i nie zachwycił mnie niczym.Taki ot, zwykły puder. Czasami mam wrażenie, że widać go na twarzy co przecież pudrowi nie przystoi :\ W sumie żałuję tego zakupu, bo nie jest wart tej ceny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: męcze pierwsze

No nie wiem

Mam ten puder, odcień 21- Beige Dore. Jest w sam raz dopasowany do koloru mojej cery- pierwszy plus. Jest wydajny- drugi plus. Nałożony na podkład dobrze kryje niedoskonałości cery-trzeci plus.
Minusy:
-puder matujący, a jednak nie do końca matuje- po jakimś czasie skóra zaczyna się błyszczeć, tworząc nieładny efekt.Czyli podstawowa funkcja kosmetyku nie jest spełniona.
-niewygodne opakowanie
-trochę wysoka cena

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:nie skończyłam jeszcze pierwszego

tłuk nie do użytku

Naprawde szkoda kasy, nie daje się nałożyć równomiernie-tworzy plamy, twarz wygląda łaciato. Po godzinie dwoch ciemnie na twarzy, co daje efekt maski i zmęczenia i wcale nie matuje co mnie dziwi, gdyż nie mam tłustej skóry raczej normalną.Totalna porażka, a poleciłam go jeszcze siostrze i teraz obydwie mamy to badziewie :/// i nie chce się skończyć

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:męcze 1

Jednak rewelacja ;]

Jak dla mnie najlepszy! genialnie matuje i cera po nim jest taka śliczna jak u aktorek! dosyć długo wystarcza... Bardzo go lubię, chociaż ciut drogi :| ale i tak zostane przy nim! :)

Puder dla bycia pudrem

Efekt matu pozostawia ale w moim przypadku( mam tłustą skóre) na jakieś 2 godziny. Później momentalnie sie strzepuje i nic nie zostaje oprócz tłustej skóry i tego "fantastycznego połysku" :)). Jeśli ktoś ma normalną skóre to ten puder chyba można by było polecić.Ja w nim nie widze nic oprócz pudru tylko dla bycia pudrem, bez rewelacji.

ok

miły i fajnie matuje, kupiłam, ponieważ nie'wpada' w pomarańcz ani orfynarny odcień beżu (chociaż mam 003-amber beige), czego nie lubię w tego typu pudrach. Ładnie się trzyma i odpowiednio dobrany do karnacji nie tworzy maski.
Niestety za cenę prawie 30 PLN oferowany jst w tandetnym opakowaniu, bez puszka, nie wpomnę lusterku
Gdzie minęły czasy puderniczek z lusterkami???

Moim zdaniem nie jest to dobry kosmetyk. Kolorki - ciemnawe, więc dla osób z bardzo jasną karnacją ciężko cokolwiek dobrać, co gorsza puder ciemnieje na twarzy wraz z upływem czasu... Zapach przyjemny, ale wiadomo, że w tego typu produktach jest to sprawa drugorzędna, nakłada się średnio dobrze - puszkiem (który nie jest dołączony do opakowania) tworzy plamy, zaś pędzlem rozprowadza się nierównomiernie. Ogólnie, mógłby napewno być lepszy