Miód i Mleko - Płyn do kąpieli

Miód i Mleko - Płyn do kąpieli

Płyn do kąpieli Palmolive Mleko i Miód zawiera naturalne wyciągi z miodu i proteiny z mleka. Przeznaczony dla bardzo suchej skóry.

uwielbiam !!

Jestem naprawdę mile zaskoczona.
Bardzo fajny płyn do kąpieli.
Minusów nie widzę.

Plusy:
-pięknie pachnie
-wydajny
-duży
-tani
-dobrze się pieni
-nawilża skórę
-łatwo dostępny

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze opakowanie

bardzo dobry

Płyn gościł u mnie kilka lat temu. Zapach intensywyny,czasem robił sie juz mdły.
Produkt ,a gęstą,kremową kosnsystencję.świetnie się pieni -dużo gęstej,kremowej piany i jest wydany.Skóa po kąpieli nie była wysuszona,a wręcz lekko nawilżona.
Produkt pod względem działania świetny.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: z 3

Zwykły

Bardzo dobrze nawilża i myje, ale zapach mi nie odpowiada. Jest za mocny i wręcz sztuczny. Kiedyś mi odpowiadał, ale widocznie gust się zmienia. Nie wiem czy go jeszcze kiedykolwiek zakupię, gdyż używałam wielu innych, lepszych. W każdym razie jeśli komuś odpowiada ten zapach to bardzo polecam :)

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

uwielbiam GO!

Zapach jest najwpanialszy na świecie,
umila mi każde wejście pod prysznic.
uwieeeelbiam ten słodki zapach,
jest bardzo intensywny...
a sam żel jest rewelacyjny, ma miła kremową konsystencję, doskonale się pieni na skórze. Po spłukaniu pozostawia skórę czystą i doskonale nawilzona. Jest bezbłędny. kupiłam opakowanie 750 ml z allegro, wersję niemiecką i upajam się tym cudnym żelem. Starczy na długo, a później dokupię ;).
Wspaniałość.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

polubiłam go

Lubię go bardzo, choć w sumie tak samo jak i resztę płynów do kąpieli Palmolive. Zapach jak dla mnie ładny, choć słodki, a mi to nie przeszkadza, bardzo dobrze się pieni, zmiękcza wodę, wydajność dobra, bo na ile może starczyć w końcu 500 ml, a cena współmierna do jakości. Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od:właśnie skończyłam

Ok, ale ten zapach... :/

Płyn bardzo fajny, ale niestety przeszkadza mi jego zapach. W wannie zwykle trochę się siedzi, a kąpiel ma odprężać, z tym płynem mnie się to nie udaje.
Nie wiem gdzie tam mleko albo miód, bo płyn pachnie jak mój migdałowy balsam. Może ta kompozycja łącznie daje taki efekt, ale ja migdałowych aromatów nie trawię niestety.

Żeby go zużyć udaję dobrą kobitkę i szykuję mężowi kąpiele, żeby się kiedyś skończył. ;) Szkoda, że balsamu nie chce używać, oba miałabym z głowy. :)

Poza tym płyn bardzo fajny.

Używam tego produktu od: święta :)
Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

pelen relaks

Jest rewelacyjny! Kupilam w komplecie z zelem w promocji. Zapach slodki, waniliowo-budyniowy, cieply, ale nie mdlacy. Jest na szczescie na tyle intensywny, ze czuc go podczas kapieli. Tworzy wspaniala piane, ktora nie znika po kilku minutach, a utrzymuje sie cala kapiel. Z tym plynem zawsze relaksowalam sie w wannie po dlugim ciezkim dniu. Polecam tym bardziej, ze popularne plyny sa o wiele gorsze: Apart sie nie pieni, a On-line zupelnie nie pachnie. Rewelacja, czysta rewelacja!Używam tego produktu od:

Świetny!

To najlepszy płyn do kąpieli jaki miałam.

Po pierwsze bardzo podoba mi się jego zapach, słodki ale nie przesłodzony, kąpiel ładnie pachnie.

Płyn jest gęsty, o ładnym żółtym kolorku.

Tworzy gęstą, białą pianę, ktora naprawdę długo się utrzymuje.

Przede wszystkim nie wysusza skory (ktorą mam raczej suchą) nie muszę używać po kąpieli balsamu.

Jest naprawdę dobry, polecam wszystkim.

dla mnie rewelacyjny

Co za odkrycie! Nigdy nie wpadłam na to, żeby go kupić, pierwszy raz użyłam w cudzej łazience i zakochałam się. Abolutne cudo. Pachnie przepięknie, tworzy mnóstwo piany, i to takiej mięciutkiej, kremowej, a nie samych bąbelków. Dba o skórę podczas długich pobytów w wannie. Teraz to mój faworyt kąpielowy, bo zdecydowana większość kosmetyków przeznaczonych do wanny wysusza mi skórę :( Ten nie! I ten zapach mmmmmm :)

Używam tego produktu od:

Fajne:)

żel jest bardzo wydajny i gęsty wystarczy niewiele aby zrobiła sie masa piany ktora slicznie myje i nawilża skore :) ładnie pachnie choc jest troche mdły to moze byc:p Polecam:D

Ulubiony duet

wraz z żelem pod prysznic jest to mój ulubiony kosmetyk do pielęgnacji podczas kąpieli:)
Kocham go przede wszystkim za zapach.
poza tym:
cudownie się pieni.
odpręża moją skórę podczas kąpieli.
skóra po nim jest miękka i pachnąca.
Nie nawilża.ale tego nie wymagam od żadnego płynu/żelu. Od czego mamy balsamu po kąpieli ?;-)
Ale tez nie wysusza i nie ściąga.
Używam linii Mleko i miód już bardzo długo i nie przestane:)