Błyskotliwy puder sypki w puszku

Błyskotliwy puder sypki w puszku

Jest to zawarty w liliowym puszku puder rozświetlający, który można używać zarówno na twarzy jak i do ciała.Muśnięta nim skóra pięknie lśni.

jestem zadowolona

Witam,
puder bardzo mi się spodobał a skóra ładnie się błyszczy, zwłaszcza w słońcu. Opakowanie też niczego sobie i śliczny mięciutki puszek.
Bardzo mnie cieszy ze Avon powrócił do sprzedaży tego produktu (oferta netto do katalogu).
Za taką cenę to rewelacja - 11-13 zł

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: niedawna

Lubiłam go....

Tak kupiłabym go gdyby był. Tak za nim tęsknię. Też na początku jak go zobaczyłam pomyślałam sobie, że to bubel, ale jak odkryłam zawartość to byłam zszokowana. Puder bardzo przypadł mi do gustu. Używałam go na co dzień. Starałam sie nakładać go jak najmniej, żeby sie zbyt nie błyszczeć. Puder ślicznie wyrównywał mi kolor cery i wcale nie wyglądał jak mąka. Też jestem zszokowana opiniami innych dziewczyn. Myślałam,że co jak co, ale puszek będzie miał wysoką ocenę. Kochałam ten puszek.

Używam tego produktu od: 8 miesięcy używałam

Robienie ludzi w bambuko!

Dostałam ten puder w prezęcie. Byłam wprost zachwycona! Śliczne różowe opakowianie, i (jak już wcześniej wizażystki pisały) teen sweet, różowy puszek... na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że dostałam jakieś cudo kosmetyczne ;). Za kilka dni miałam okazję do użyć na dyskotekę. Nie mam jaasnej karnacji, ale ciemnej też nie... pozatym puder wyglądał na mnie jakbym się mąką obsypała.. ;/. Katastrofa! Brakatu nigdzie nie widać. Już mój balsam do ciała ma więcej brokatu niż ten puszek ;). Ostatecznie z braku czasu wysmarowałam się tym balsamem, i pożyczyłam puder od mamy. Szczerze? Nie polecam.

Używam tego produktu od po jednym uzyciu oddałam młodszej siostrze ;). ale to będzie jakieś 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: zaledwie raz...

Avon Mark - relacja

a ja go tak lubie... :)

Baaardzo mnie zdziwiły wasze opinie:) Dla mnie ten puder to strzał w 10 chociaz tak naprawde nie wiem czego sie spodizewalam jak go kupowalam... opakowanie mnie zaślepiło:) puder jest bardzo fajny, opalizujacy, delikatny, bez brokatu. Skóra fajnie po nim wygląda chociaz na twarz to go nie uzywam. Puder jest w puszku przez co trudno go przedawkowac. Dla mnie super. Napisałam, ze kupie kolejne opakwoanie ale nie kupie bo juz nie ma!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Naprawdę nie wiem kto wpadł na pomysł aby puder umieścić w puszku zamiast w opakowaniu.Jak wiekszość Wizażanek na początku chciałam zwróić go bo niedopatrzyłam się pudru w pudełaczku.Ale potem odkryłam jego mroczną tajemnicę :D-on jest w puszku....Puszek swoją drogą śliczny ale jego zawartość.Eh,orzypomina mąkę z odrobinką(naprawdę odrobinką) papierniczego brokatu,nie wiadomo do czego tego użyć.Ani do rozświetlenia policzków bo zyskuje się trupią białość,ani na dekold czy włosy bo dzieje się to samo.Jednym słowem bubelek w ślicznym opakowanku,takie małe oszustwo.A szkoda...zapowiadał się fajnie(w katalogu).

dno i wodorosty

w sumie to kupialm go dla puszku, ale majac nadzieje, ze puder bedzie rownie dobry, w sumie nie dla samego puszku placilam 20 zl, po otzrymaniu tego "cuda" zawiodlam sie totalnie, po otwarciu zauwazylam tylko puszek, myslalam, ze cos jest nie tak i chcialam zwrocic, jednak po czasie zorientowalam sie, ze puder sypie sie z puszka, po przetestowaniu stwierdzilam, ze jest do niczego, puder raz zostaje na twartzy a raz nie w zaleznisci od ichnego humoru :baba: dwie ** moge dac jedynie za "slodziutkie" opakowanie ale nie dam :P

zabawka, nie puder

Czuję się w obowišzku ostrzec przed zakupem tego "pudru". Nadaje się chyba tylko na zabawkę dla 5-latki, bo nie wiem, czy nastolatka byłaby z niego zadowolona. Ma kartonowe(!) opakowanie. I nie mówię o kartoniku, w który jest zapakowany puder, tylko o pudełku właœciwym, które zwykle jest z plastiku. Ale zawartoœć jest przecież ważniejsza - tylko trudno jš nazwać pudrem rozœwietlajšcym. Z puszka sypie się coœ białego, co nadaje się do zastosowania np. wtedy, gdy mamy za ciemny podkład/puder i chcemy go rozjaœnić ;) Na kilkanaœcie/dziesišt użyć może ze 2 razy dopatrzyłam się na skórze mini-mini, tyci-tyci drobinek rozœwietlajšcych, w pozostałych przypadkach to coœ przypomina mškę ;) Oprócz tego puszek zostawia czasami na twarzy wypadajšce z niego niteczki. Nie wiem, czy jest wart kilku zł, a na pewno nie 20. Bardzo lubię wszelkiego rodzaju rozœwietlacze, więc nie posłuchałam dobrych rad i postanowiłam go przetestować na własnej skórze. To był błšd :)

Jest nawet nawet

Jak prawie każdej z Was, moje pierwsze pytanie po otrzymaniu tego pudru to "A gdzie ten puder?" :D No i jak się okazało W puszku... Uważam że ładnie rozświetla twarz. Jeśli się mocniej przyciśnie puszek do twarzy to "lecą" te drobinki... Jest mało wydajny (użyłam kilka razy) i za drogi... Ma za to ładne opakowanie ;)

gdzie ten puder?

Opakowanie pomysłowe i w moim ulubionym kolorku-lilowym. Puszek tez przyjemny, mięciutki.I na tym wszystko się kończy. Nie widac żadnego efektu świecenia. Żadnego pudru. Stoi u mnie na półce bezużytecznie....

Ups...

Puszek jest naprawdę milusi ;) ...ale na tym koniec. Jakoś nie mogę się dopatrzeć tego błysku na skórze po jego użyciu. To tak jakbym go wogóle nie używała. Może tam nie ma żadnego pudru. Pudełeczko naprawdę słodkie. W sam raz dla mojej młodszej siostry :)

Zabaweczka na 2 i pół *

W sumie to można powiedzieć, że spodziewałam się rewelacji po tym pudrze... W marcu wybieram się na półmetek i myslałam, że ten puder będzie taki "błyszczący", że zrobię nim ramiona i ewentualnie policzki. Spodziewałam się czegoś w rodzaju "brokatowego nabłyszczacza" a dostałam lekko błyszczącą zabaweczkę. Nawet mój puder Matrix z Inglota błyszczy się bardziej. Jestem zawiedziona (i to za 20 zł). Opakowanie jest faktycznie fajne, ale jak potrzepałam twarz tym czymś to bez roztarcia wygląda jak mąka. To się bardziej nadaje dla dzieci... Cos tam nim będę buzię potrzepywać, ale nie kupię go więcej.

AKTUALIZACJA: puderek pięknie wykańcza makijaż, dodaję za to pół gwiazdki. Gdyby nie cena, która jest zdecydowanie wysoka, bo puder się mega szybko kończy, to pewnie bym go jeszcze kiedyś kupiła :)

rozczarowanie

Przy gwałtowniejszym potrzepaniu puszkiem wydobywa się z niego biały proszek zmieszany ze srebrnymi drobinkami .Ciężko estetycznie nałożyć.Poza tym ,gdy już się nam to jakoś ładnie uda ,puderek znika.Niestety osypuje się,a szkoda ,bo ładne opakowanie.Dostałam i jakiś czas byłam zadowolona,póki nie zauwa.żyłam tego bialego koloru.Gdybym wydała na niego 19,90 bardzo bym żałowała.