Perfect Wear, All Day Comfort Lipstick SPF 12 (Trwała szminka do ust)

Perfect Wear, All Day Comfort Lipstick SPF 12 (Trwała szminka do ust)

Supertrwała, dobrze kryjąca szminka w bogatej gamie kolorów. Nie rozmazuje się i nie zostawia śladów. Kolory intensywne aż do ośmiu godzin.

Cena: 24,90zł / 2g

Trwała

Miałam swego czasu odcień Sunset Rose i szminkę wspominam bardzo dobrze, przede wszystkim była TRWAŁA, później już żadnej takiej nie spotkałam. Kolor naprawdę długo utrzymywał się na ustach, był matowy, nie rozmazywał się. Usta były tylko trochę wysuszone, ale to standardowy problem "trwałych" szminek. Opakowanie poręczne, wygodne. Na minus cena - wg mnie trochę za droga.

Używam tego produktu od: 3 lata temu

A niech bedzie....z braku podobnego odcienia;)

Chyba dość późno na recenzję z mojej strony ponieważ tej serii co posiadam już nie ma w sprzedaży.. .chociaż może tylko mojego odcienia Blossom(koralowa czerwień) Zakupiłam trzy..cztery lata temu. Hmm szminka zdaje się była pierwszą na liście mojej metamorfozy z dziewczynki w kobietę. Potem całości dopełniła odpowiednia dla stylu Femme Fatale garderoba. Tak..to były czasy...Zatem moja recenzja nie będzie obiektywna z racji sentymentu;) Kiedy po raz pierwszy pomalowałam się ową szminką moja mama powiedziała że nie wyjdzie ze mną razem na ulicę! Ha! Dwa lata później oznajmiła że wyglądam w czerwonej szmince jakbym się w niej urodziła! Teraz ani ona ani tym bardziej ja nie wyobrażam sobie wyjścia nie mając pomalowanych ust na ten odcień. Jeśli chodzi o kolor to dla mojej porcelanowej karnacji i ciemnych włosów ten odcień bardzo pasuje. Próbowałam kupić inną z racji tego że ta za bardzo wysuszała mi usta.. .ale nie mogłam trafić z odcieniem..Więc trwam przy niej..i tak niedługo mi się skończy...tak...

Używam tego produktu od: 3/4 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pełna jeden

trwała? to jakiś żart!

Choć producent zapewnia długą trwałość to niestety najwyraźniej jest to spore nadużycie w odniesieniu do tego właśnie produktu. Szminka wcale trwała nie jest. Do tego "waży" się na ustach. Dodatkowy minus za ubogą paletę kolorów.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Przyjemniaczek,ale niewydajny:(

Mam odcień Sun Kissed Ginger(jakoś tak) czyli na ustach brzoskwiniowo-łososiowy. Bardzo naturalny bez żadnych drobinek ale również nie typowo matowy.

Plusy:
+niewątpliwie jest trwała. Jeżeli nie jemy i nie pijemy to wytrzyma cały dzień(a już dobrych kilka godzin na bank) co więcej wytrzymuje troszkę picie kawy tylko to jedzenie nie bardzo ale jak na pomadkę jest trwałą jak żadna ..tak jakby wtapia się w usta
+zwykle "trwałe" szminki wysuszają usta..tu tego nie ma
+brak mdlącego ,mydlanego zapachu charakterystycznego dla tej firmy (na mój nos)
+ŚLICZNY KOLOR _MARZENIE!
+ładnie sunie po ustach jak pomadka ochronna nivea hydro.

minusy:
-Niestety największy minus to jej niewydajność :( mam ją od tygodnia smaruję się codziennie (ze 2-3 razy dziennie fakt ale nie grubo) i już nie mam ok. 1,5-2cm szerokości opakowania a to sporo
-niestety nawet przy okazji promocji cena dość wysoka w stosunku do wydajności
-ma tendencje do tworzenia pionowych kresek na ustach i podkreślania suchych skórek więc trzeba najpierw zadbać o idealnie gładkie usta

Bardzo dobra trwałość ,beznadziejna wydajność cena ujdzie choć troszkę zawyżona...od czasu do czasu warto kupić:)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 kolorku

zadowolona

Kilka słów o jednej z moich ulubionych szminek. Kolor Eternal flame mnie zachwycił, chociaż w opakowaniu przypomina ciemną czerwień, po nałożeniu na usta nadaje piękny kolor ciemnego różu. Na dzień nakładam niewielką ilość aplikatorem, wieczorem mocniej maluję usta pomadką. Trwała, poręczne, estetyczne opakowanie.Używam tego produktu od:3 miesięcy

nie dla mnie

Miałam ją bardzo dawno ale nie byłam zadowolona.
Miałam kolor brązowy (hazelnut czy coś takiego) i w katalogu był jaśniejszy.
Ładny zapach ale przecież nie o to chodzi.
Szminki nie dało się równomiernie rozsmarować, tu jej było więcej a tu mniej.
Poradziłam sobie z problemem smarując usta pomadką bezbarwną i dopiero na to kolor.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

bardzo dobra

Szminki używam codziennie od 4 miesięcy. Bardzo odpowiada mi kolor (totally twig), który ładnie podkreśla usta przez co jest uniwersalny. Szminka jest bardzo trwała i nie zauważyłam u siebie efektu przesuszania ust. Moje usta po tej szmince są miękkie, matowe i naturalne. Z kosmetyku jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam się nad kupnem innych kolorów.

Za sucha :(

Kupiłam tą szminkę licząc na jej trwałość i się nie zawiodłam :) mój TŻ też jest zachwycony, gdyż nie zostawiam śladów :P

Ale mam jedno ale... jak dla mnie szmineczka jest zdecydowanie za sucha i wysusza moje usta :(

Używam jej właśnie ze względu na TŻ, jak razem gdzieś wychodzimy, stąd już 2 zużyte opakowania, jak znajdę coś lepszego, co nie zostawia śladów, to na pewno się przerzucę.

Używam tego produktu od:dawna ;)

nie dla mnie

szminka ma wszelkie wady trwałych szminek - mocne kolory, małą paletę, wysusza usta, podkreśla suche skórki
stosunek ceny do pojemności też mnie nie zachwycił

jest za to lekka, nie klei sie na ustach, po pół minucie czuć jak zasycha i trzyma się naprawdę długo - ściera sie przy jedzeniu, ale wytrzymuje zazwyczaj picie czegoś
nie kupię więcej głównie ze względu na wysuszanie i brak ciekawych kolorów

Używam tego produktu od:2 lat

ulubiona

+baradzo trwała
+usta sa dokładnie pokryte kolorem
+ jest matowa, co dla mnie jest plusem
+niedrażniący zapach
+dobrze się rozprowadza
+opakowanie jest estetyczne
+SPF 12
+jest wydajna

- u mnie przy codziennym stosowaniu przesusza usta, ale nie bardzej niż inne szminki o przedłużonej trwałości, to przecież nie jest błyszczyk ani balsam! nie zabieram gwiazdki za ten minus.

Dziwią mnie niektóre recenzie. Nie można przekreślać kosmetyku tylko dlatego, że źle dobrało się odcień. Ja mam best brown, czerwień wpadająca lekko w brąz. i jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: od dawna

Okropieństwo.

Wysuszacz ust! Mojej mamie odpowiada ten kosmetyk, ale ja nie mogłabym z nim wytrzymać! Okropnie wysusza naskórek, a jej trwałość nie różni się niczym od innych szminek. Poza tym brzydkie, nienaturalne odcienie ( mama posiadała Heavenly cappucino i Chocolate) i brzydki zapach. Poza tym toporna, sucha konsystencja i matowość ( optycznie baaardzo pomniejsza usta :( ) . Droga. Jedynym plusem jest ładne opakowanie.

Używam tego produktu od:5 lat

Trwała, wysysza usta

Posiadam odcień MAUVE (wydanie granatowe) i MAGNIFICENT (seria najnowsza, czarne opakowanie).

Odcienie szminek różnią się, od tych jakie są w rzeczywistości.

Plusy daję za Trwałość, i za Zapach który mnie urzekł,
Hmm.. orzechy? migdały? świeży, bardzo przyjemny.

Efekt nawilżonych i komfortowych ust odczuwam max. 5 min po nałożeniu, do momentu jak szminka wyschnie. Wtedy robi sie matowa, usta suche. Dziwne odczucie jakby pomalowane farbą.. Natomiast już po godzinie stają sie spierzchnięte, wysuszone. Wtedy wyjmuje z torebki pomadkę ochronną nawilżającą i oficie smaruję usta.

Zakupiłam drugą, już w czarnym wydaniu, sądząc że jakość sie poprawi... Niestety. Jedynie opakowanie się zmieniło. Zapach i efekt farby na ustach ten sam.

Pierwszą w kolorze MAUVE użyłam max. 5 razy. Nie używam i nie użyję. Jest gdzieś zawieruszona pomiędzy kosmetykami.
(w rzeczywistości kolor okazał się wściekłym różem)

Drugą MAGNIFICENT używam od czasu do czasu. Kolor również okazał sie inny niż w katalogu. Miał być odcieniem czerwieni, jest odcieniem zbliżonym do fioletu, różu...

Używam tego produktu od: 1 rok

Zakupiłam TRZECIĄ szminkę z tej serii, odcień cappucino, ładny za zdjęciu w katalogu...
jednak w rzeczywistości całkiem inny.
To odcień pomarańczy, brzoskwini, wpadający w miedź marchewkową. Po wyschnięciu na ustach przybiera właśnie taki kolor: z początku lekki brąz, potem zmienia się w odcień miedziany, ognisty. Pozostawia na ustach lekkie drobinki.
Będę jej używać do lekkiego makijażu i raczej na wieczorne wyjścia, gdzie słońce dzienne nie uwydatnia naturalnego koloru szminki:)

Po trzeciej próbie zaufania - ŚREDNI, RACZEJ NIE POLECAM